Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,996 μέλη και 2,479,752 μηνύματα σε 78,990 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 290 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποια είναι η αγαπημένη σας στάση στο σεξ;

Ποια είναι η αγαπημένη σας στάση;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 338)
Ιεραποστολικό (missionary)
40
11,83%
Στα 4 (doggie style)
137
40,53%
Ψαλίδι (scissors)
6
1,78%
Η κοπέλα από πάνω
81
23,96%
Η κοπέλα από πάνω (με πλάτη προς τον άντρα)
10
2,96%
69
11
3,25%
Στα όρθια
20
5,92%
Με τα πόδια της πάνω από το κεφάλι (υψομετρικά)
17
5,03%
Άλλη (περιγράψτε σε post)
16
4,73%

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 08:06, 20-08-07:

Βασικα michelle, αν επιτρεπετε βεβαια, οταν λες μια παραλαγη της ιεραποστολικης τι ενοεις; Αν δεν θες να απαντισεις δημοσια πμ με plz, και δεν θες γενικοτερα οκ, κανενα προβλημα, μονο πες μου το για να μην περιμενω χωρις λογο....
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 16:31, 20-08-07:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Βασικα michelle, αν επιτρεπετε βεβαια, οταν λες μια παραλαγη της ιεραποστολικης τι ενοεις; Αν δεν θες να απαντισεις δημοσια πμ με plz, και δεν θες γενικοτερα οκ, κανενα προβλημα, μονο πες μου το για να μην περιμενω χωρις λογο....
Χμμμ δεν είναι κι εύκολο να τα περιγράψεις αυτά σε κείμενο, αλλά ας κάνω μια προσπάθεια:
Αυτή η στάση που ο άντρας είναι απο πάνω και λίγο ανασκηκωμένος (σαν να κάνει πουσαπς περίπου) και η γυναίκα είναι αποκάτω και έχει τα πόδια της λυγισμένα και αρκετά προς τα πίσω (αλλά όχι στους ώμους του, αυτό εμένα με πονάει). Κατάλαβες τπτ;
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 8,690 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 01:51, 21-08-07:

Εγώ πάντως κατάλαβα!
Παράθεση

ENTY (Η εγχειρηση πετυχε, ο ασθενης απεβιωσε...)

Νεοφερμένος

Ο Η εγχειρηση πετυχε, ο ασθενης απεβιωσε... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 45 ετών . Έχει γράψει 44 μηνύματα.

O ENTY έγραψε: στις 10:48, 21-08-07:

Εγω γιατι δεν καταλαβα?

Βασικα για μενα ισχυει η απαντηση ΟΛΕΣ αλλα εχω μια αδυμαμια στα 4 και σημαδευω οταν επιτρεπεται ψηλα
Παράθεση

Judge Dredd

Νεοφερμένος

Ο Judge Dredd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 26 μηνύματα.

O Judge Dredd έγραψε: στις 10:55, 21-08-07:

Ολες μου αρεσουν εκτος απο την κλασικη, την παπαδιστικη, που δεν προσφερει σασπενς γιατι ειναι προβλεπομενη.

Η σταση κουζινα - με σβησμενα τα ματια για αποφυγη εγκαυματος - ειναι η αγαπημενη μου
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 10:57, 21-08-07:

Κ η πλυντηριο καλη ειναι
ειδικα οταν ειναι σε λειτουργια
Παράθεση

Bugs Bunny

Νεοφερμένος

H Bugs Bunny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Λογιστής/ρια . Έχει γράψει 62 μηνύματα.

H Bugs Bunny έγραψε: στις 10:59, 21-08-07:

Αρχική Δημοσίευση από Kakerlak
Κ η πλυντηριο καλη ειναι
Και αν έχει και χίλιες στροφές, ό,τι πρέπει
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 8,690 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 11:30, 21-08-07:

Αρχική Δημοσίευση από Kakerlak
Κ η πλυντηριο καλη ειναι
Ρε γαμώτο, καημό το έχω να την δοκιμάσω. Αλλά το πλυντήριο έχει πάντα ένα ράφι από πάνω του!

Κανείς να μου δανείσει το πλυντήριό του να πλύνω κάτι ρούχα που έχω;
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 7,139 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 11:34, 21-08-07:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Ρε γαμώτο, καημό το έχω να την δοκιμάσω. Αλλά το πλυντήριο έχει πάντα ένα ράφι από πάνω του!

Κι εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω μια φορά το δοκίμασα και χτύπησα το κεφάλι μου πάνω στο ντουλάπι
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,271 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 11:35, 21-08-07:

Αρχική Δημοσίευση από kajira

Βολέψου με ένα πλυντήριο πιάτων
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 11:42, 21-08-07:

Αρχική Δημοσίευση από adespoto
Βολέψου με ένα πλυντήριο πιάτων
Aκόμα χειρότερα. Αυτό είναι μέσα σε ενα ντουλάπι της κουζίνας και δεν είναι και συνδεδεμένο!
Παράθεση

ENTY (Η εγχειρηση πετυχε, ο ασθενης απεβιωσε...)

Νεοφερμένος

Ο Η εγχειρηση πετυχε, ο ασθενης απεβιωσε... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 45 ετών . Έχει γράψει 44 μηνύματα.

O ENTY έγραψε: στις 11:44, 21-08-07:

Προσοχη ομως μην μπερδεψετε το... υγρο απορυπαντικο με τιποτα αλλο ασπρο
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 4,179 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 23:31, 21-08-07:

Κι εμένα το πλυντήριο δεν με βολεύει
Θα βαρέσω πουθενά...
Αλλά αυτό που δεν αφήνω πλέον είναι τα τραπέζια, τα γραφεία και τους πάγκους της κουζίνας... μου έχει βγει κάτι με τα ύψη
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 4,179 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 23:35, 21-08-07:

Αρχική Δημοσίευση από edad_nueva
Γιατί έκλεισε το θέμα με τη γυναίκα στο επάγγελμά (σαν τον ταμτάκο πρέπει να ακούγομαι τώρα). Και πάνω που πόσταρα!
Κι εσύ στην αγαπημένη στάση έρχεσαι και κάνεις παράπονα;
Μας προσγειώνεις
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 12:40, 25-08-07:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Χμμμ δεν είναι κι εύκολο να τα περιγράψεις αυτά σε κείμενο, αλλά ας κάνω μια προσπάθεια:
Αυτή η στάση που ο άντρας είναι απο πάνω και λίγο ανασκηκωμένος (σαν να κάνει πουσαπς περίπου) και η γυναίκα είναι αποκάτω και έχει τα πόδια της λυγισμένα και αρκετά προς τα πίσω (αλλά όχι στους ώμους του, αυτό εμένα με πονάει). Κατάλαβες τπτ;
καλε τωρα την ειδα την απαντιση....
Καταλαβα τι ενοεις, αν και δεν μου ειπε τπτ καινουργιο και απογοητευτικα....
Ευχαριστω πολυ!

Οσο για την αγαπημενη σταση επιμενω στο ιεραποστολικο.... Συνδιασα και κανα 2 πραγματα που ειχα ακουσει και πιος με πιανει!
Παράθεση

Saddy

Νεοφερμένος

H Saddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 15 μηνύματα.

H Saddy έγραψε: στις 14:00, 14-09-07:

Εμενα πάντως μ'αρεσει πολύ στα 4, πολυ βαθιά διείσδυση, σου επιτρέπει να παίζεις κ' με κλειτορίδα κ' γενικά νιώθεις το αντρικό μόριο στο φουλ. Ιεραποστολική μου αρέσει επίσης, οχι απαραίτητα κλασική, υπάρχουν ενα σωρό παραλλαγές που μπορείς να σκεφτείς, το κεφαλι να κρεμεται εξω απο το κρεβατι, πόδια ανεβασμένα στους ωμους του, πόδια κλειστά κλπ. Γυναίκα απο πάνω είναι αρκετά σεξυ για άντρες πιστεύω (οφθαλμολουτρο), αλλα ολίγον κουραστική για μας, ειδικά αν αργεί ο άλλος, το καλύτερο πάντως οταν αργεί ειναι ενώ είναι η γυναίκα απο πάνω να πέσει στην αγκαλια του κ' να αρχισει αυτός το μέσω έξω ενώ είναι απο κάτω (απίστευτη αίσθηση...)
Ουφ ευτυχώς που έρχεται το αγόρι μου αυτή τη βδομάδα, να πάρω τη δόση μου γιατί δεν παλεύεται...
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,685 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 14:05, 14-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από Saddy
Εμενα πάντως μ'αρεσει πολύ στα 4, πολυ βαθιά διείσδυση, σου επιτρέπει να παίζεις κ' με κλειτορίδα κ' γενικά νιώθεις το αντρικό μόριο στο φουλ. Ιεραποστολική μου αρέσει επίσης, οχι απαραίτητα κλασική, υπάρχουν ενα σωρό παραλλαγές που μπορείς να σκεφτείς, το κεφαλι να κρεμεται εξω απο το κρεβατι, πόδια ανεβασμένα στους ωμους του, πόδια κλειστά κλπ. Γυναίκα απο πάνω είναι αρκετά σεξυ για άντρες πιστεύω (οφθαλμολουτρο), αλλα ολίγον κουραστική για μας, ειδικά αν αργεί ο άλλος, το καλύτερο πάντως οταν αργεί ειναι ενώ είναι η γυναίκα απο πάνω να πέσει στην αγκαλια του κ' να αρχισει αυτός το μέσω έξω ενώ είναι απο κάτω (απίστευτη αίσθηση...)
Ουφ ευτυχώς που έρχεται το αγόρι μου αυτή τη βδομάδα, να πάρω τη δόση μου γιατί δεν παλεύεται...
Παράθεση

kataktiths

Νεοφερμένος

Ο kataktiths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 16 μηνύματα.

O kataktiths έγραψε: στις 15:08, 31-03-08:

η τοπ ειναι στα 4!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
Παράθεση

zaf_4

Νεοφερμένος

H zaf_4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H zaf_4 έγραψε: στις 16:54, 23-04-08:

θα συμφωνήσω και εγώ η αγαπημένη μου στάση είναι στα τέσσερα...
και η στάση με τα πόδια ψηλά
Παράθεση

Adamoulis

Νεοφερμένος

Ο Adamoulis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O Adamoulis έγραψε: στις 17:25, 23-04-08:

στα όρθια και στα 4
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    ExoticAura

Βρείτε παρόμοια