Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,818 μέλη και 2,471,929 μηνύματα σε 78,610 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 580 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποια είναι η αγαπημένη σας στάση στο σεξ;

Ποια είναι η αγαπημένη σας στάση;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 338)
Ιεραποστολικό (missionary)
40
11,83%
Στα 4 (doggie style)
137
40,53%
Ψαλίδι (scissors)
6
1,78%
Η κοπέλα από πάνω
81
23,96%
Η κοπέλα από πάνω (με πλάτη προς τον άντρα)
10
2,96%
69
11
3,25%
Στα όρθια
20
5,92%
Με τα πόδια της πάνω από το κεφάλι (υψομετρικά)
17
5,03%
Άλλη (περιγράψτε σε post)
16
4,73%

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 17:55, 23-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από zaf_4
θα συμφωνήσω και εγώ η αγαπημένη μου στάση είναι στα τέσσερα...
και η στάση με τα πόδια ψηλά
Για πε... Για πε... Τι ενοεις με τα ποδια ψηλα;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,887 μηνύματα.

H kalypso έγραψε: στις 22:31, 23-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Για πε... Για πε... Τι ενοεις με τα ποδια ψηλα;
Νομίζω εννοεί μία παραλλαγή του ιεραποστολικού στην οποία ο άντρας είναι κλασικά από πάνω, αλλά η γυναίκα, αντι να έχει τα πόδια λυγισμένα να ακουμπούν στο κρεβάτι/ πάτωμα κλπ. έχει τα πόδια ψηλά (οι πατούσες της κοιτάζουν το ταβάνι, για να καταλάβεις )

Ελπίζω να το εξηγώ σωστά...
Παράθεση

olibos2008 (Δέσποινα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 71 μηνύματα.

H olibos2008 έγραψε: στις 23:12, 23-04-08:

Στα τέσσερα, το ψαλίδι, στα όρθια. Αρκεί να μη γινονται στο κρεβάτι....................
Παράθεση

Rempeskes

Επιφανές Μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,659 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 03:49, 24-04-08:

το ψαλίδι,
Tο ψαλίδι που κολλάει...?
Τι το κάνεις ακριβώς?
Παράθεση

Αριελ

Νεοφερμένος

H Αριελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 20 μηνύματα.

H Αριελ έγραψε: στις 16:31, 21-05-08:

Michelle και πως τελειωνεις με αυτη τη σταση??αφου δεν υπαρχει ενοτνη τριβη?????

να ρωτησω κατι αλλο,δεν ξερω βεβαια,αν εμαι στο σωστο τοπικ,οταν κανεις στοματικο στο φιλο σου κανονικα δεν πρεπει να το κανεις με προφυλακτικο?εσεις κοριτσια πως το κανετε?
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,887 μηνύματα.

H kalypso έγραψε: στις 17:25, 21-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από Αριελ
Michelle και πως τελειωνεις με αυτη τη σταση??αφου δεν υπαρχει ενοτνη τριβη?????

να ρωτησω κατι αλλο,δεν ξερω βεβαια,αν εμαι στο σωστο τοπικ,οταν κανεις στοματικο στο φιλο σου κανονικα δεν πρεπει να το κανεις με προφυλακτικο?εσεις κοριτσια πως το κανετε?

κάνω copy paste από πάνω: "κανονικα δεν πρεπει να το κανεις με προφυλακτικο"

... κι αυτό επειδή το κάνεις στον φίλο σου, που υποτίθεται ότι τον ξέρεις και ξέρεις ότι είναι υγειής. Και αν δεν το ξέρεις, να το ψάξεις.
1
1
Παράθεση

teo (Θοδωρής)

Δραστήριο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 426 μηνύματα.

O teo έγραψε: στις 17:28, 21-05-08:

λοιπον εγω ψηφισα την 4η επιλογη . η κοπελα απο πανω
Παράθεση

ninaki (nina21)

Δραστήριο Μέλος

H nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια . Έχει γράψει 337 μηνύματα.

H ninaki Μπέμπη μου!!! Σε περιμένω... έγραψε: στις 17:53, 21-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από teo
λοιπον εγω ψηφισα την 4η επιλογη . η κοπελα απο πανω
Παράθεση

teo (Θοδωρής)

Δραστήριο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 426 μηνύματα.

O teo έγραψε: στις 17:56, 21-05-08:

γιατι?
Παράθεση

ninaki (nina21)

Δραστήριο Μέλος

H nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια . Έχει γράψει 337 μηνύματα.

H ninaki Μπέμπη μου!!! Σε περιμένω... έγραψε: στις 18:36, 21-05-08:

Nothing
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H kalypso έγραψε: στις 21:15, 22-05-08:

Παράθεση

Deluxe

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Deluxe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 63 μηνύματα.

O Deluxe έγραψε: στις 19:47, 27-05-08:

Στα 4 και ιεραποστολικο με τα ποδια της κοπελας κλειστα. ( Η μεγαλυτερη τριβη σε σταση! )
Παράθεση

Neph

Νεοφερμένος

H Neph αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H Neph έγραψε: στις 14:04, 30-06-08:

Ποδια πανω απ'το κεφαλι!! Χαλαρα..η πιο εντονη και βαθια διεισδηση Αλλα καλυτερα να αποφευγεται οταν το μεγεθος του "αντρα" ειναι πολυ μεγαλο...
1
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 6,369 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 14:06, 30-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από Neph
Ποδια πανω απ'το κεφαλι!! Χαλαρα..η πιο εντονη και βαθια διεισδηση Αλλα καλυτερα να αποφευγεται οταν το μεγεθος του "αντρα" ειναι πολυ μεγαλο...
Δε κατάλαβα.
Παράθεση

Neph

Νεοφερμένος

H Neph αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H Neph έγραψε: στις 14:27, 30-06-08:

Πως ειναι η ιεραποστολικη? Μονο που τα ποδια τα εχει η γυναικα πανω απο το κεφαλι του αντρα (και καλυτερα τεντωμενα ) . Απλα οταν ο αλλος ειναι over-sized, ε σαν να ποναει λιγο.....
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 6,369 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 14:35, 30-06-08:

Πως ειναι η ιεραποστολικη? Μονο που τα ποδια τα εχει η γυναικα πανω απο το κεφαλι του αντρα (και καλυτερα τεντωμενα ) . Απλα οταν ο αλλος ειναι over-sized, ε σαν να ποναει λιγο.....
Α! Οκ! Κατάλαβα.
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,239 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 16:01, 30-06-08:

Συμφωνω.
Και εκτος απο το "μεγεθος", παιζει ρολο και το ποσο σκληρη ειναι η στυση του αντρα.
Αντρες με πολυ σκληρη στυση, εχουν λιγοτερη ελαστικοτητα στο μοριο τους και ειναι λιγο πιο δυσκολο οχι μονο για τους ιδιους αλλα και για τις παρτενερ τους.
Παράθεση

teo (Θοδωρής)

Δραστήριο Μέλος

O teo έγραψε: στις 18:03, 30-06-08:

η γυναικα απο πανω παντα
1
Παράθεση

cacofonix

Διάσημο Μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια . Έχει γράψει 635 μηνύματα.

O cacofonix έγραψε: στις 06:08, 20-04-11:

1η στάση εγώ από πάνω. Μόλις κουραστώ αλλάζουμε και έρχεται εκείνη από πάνω. Μετά ξανά τούμπαλιν. Γενικά θέλω να βλέπω την κοπέλα στα μάτια, είτε κατά τη διάρκεια του σεξ είτε κατά τη διάρκεια της πεοχειλίας.
1
1
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,103 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε: στις 07:54, 20-04-11:

Οι περισσοτερες ...Οταν ο συντροφος ειναι εμπειρος ξερει τι με ευχαριστει και ξερω τι θελει ...οταν σκοπος και των δυο μας ειναι να παιξουμε ,να γινουμε ενα και να ευχαριστηθουμε μαζι...τοτε δεν υπαρχουν στασεις ....υπαρχει φαντασια ,ερωτας και ευχαριστηση...
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια