Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,862 μέλη και 2,473,841 μηνύματα σε 78,704 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 548 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποια είναι η γνώμη σας για τα All Star;

youhou (takis)

Δραστήριο Μέλος

Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 341 μηνύματα.

O youhou έγραψε: στις 20:30, 01-07-13:

τα all star τα εχω συνδυασει στο μυαλο μου με τους emo...
μαλλον γι αυτο τα απεχθανομαι.

Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Alma Libre (Sinéad)

Επιφανές Μέλος

H Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,378 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 20:51, 01-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από thed
ακομα πωλουνται αυτα τα αθλια παππουτσια?
Πρώτη φορά βλέπω ανθρώπους που δεν τους αρέσουν
Παρεπιπτόντως αγόρασα καινούργια μαύρα.. Χακί που θέλω δεν έχω βρει.
Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε: στις 21:09, 01-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Alma Libre
Χακί που θέλω δεν έχω βρει.
Εγώ έχω χακί.
Παράθεση

thed

Νεοφερμένος

Ο thed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 42 μηνύματα.

O thed έγραψε: στις 21:52, 01-07-13:

Πρώτη φορά βλέπω ανθρώπους που δεν τους αρέσουν
Παρεπιπτόντως αγόρασα καινούργια μαύρα.. Χακί που θέλω δεν έχω βρει.
ο λογος ειναι οτι σου πουλανε πανινα παππουτσια μηδεν κοστους σε τιμες που μπορεις να αγορασεις παππουτσια με αξιοπιστια,επισης ειμαι ο τυπος που δεν ακολουθει την μοδα,αυτα τα παππουτσια εχουν γινει για ολους το ιδιο και κυνηγανε να τρεξουν να τα παρουν σε κοκκινα κιτρινα πρασινα μπλε και δεν ξερω τι,ως προς τον σχεδιο τους ειναι καλα δεν λεω,προσωπικα ομως προτιμησα να αγορασω παρομοιυ στυλ pepe london παππουτσια και πανω απο ολα για την ποιοτητα
2
Παράθεση

Itach1 (Τζουτζουμπρούτζος)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,170 μηνύματα.

O Itach1 THINK LESS, LIVE MORE έγραψε: στις 21:54, 01-07-13:

Πιο άθλια παπούτσια δεν έχω δει.
Πριν 3 χρόνια πήρα κάτι φούξια αλλά δεν τα φόρεσα πολύ καιρό.
2
Παράθεση

element skate (Βρασιδας)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 243 μηνύματα.

O element skate . έγραψε: στις 23:04, 01-07-13:

3
Παράθεση

Alma Libre (Sinéad)

Επιφανές Μέλος

H Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,378 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 23:05, 01-07-13:

ο λογος ειναι οτι σου πουλανε πανινα παππουτσια μηδεν κοστους σε τιμες που μπορεις να αγορασεις παππουτσια με αξιοπιστια,επισης ειμαι ο τυπος που δεν ακολουθει την μοδα,αυτα τα παππουτσια εχουν γινει για ολους το ιδιο και κυνηγανε να τρεξουν να τα παρουν σε κοκκινα κιτρινα πρασινα μπλε και δεν ξερω τι,ως προς τον σχεδιο τους ειναι καλα δεν λεω,προσωπικα ομως προτιμησα να αγορασω παρομοιυ στυλ pepe london παππουτσια και πανω απο ολα για την ποιοτητα
Ούτε εγώ ακολουθώ την μόδα. Είχα εγώ μποτάκια pepe, δεν με βόλευαν καθόλου. Προσωπικά τα θεωρώ τα πιο άνετα παπούτσια μετά τα nike.
Μαλάκα εγώ μόνο πράσινα βρίσκω
Χακί πουθενά:c
Παράθεση

anwnymos

Δραστήριο Μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 375 μηνύματα.

O anwnymos after a mindfuck έγραψε: στις 23:06, 01-07-13:

για 15 κ κατω καλα ειναι πιο πανω τζοβενιζουν ασχημα
3
Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε: στις 13:57, 02-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από anwnymos
για 15 κ κατω καλα ειναι πιο πανω τζοβενιζουν ασχημα
Πιστεύω πως αν τα συνδυάσεις ωραία με το υπόλοιπο ντύσιμο είναι μια χαρά.
Έχω καθηγήτρια γύρω στα 35, η οποία φοράει συνέχεια τέτοια παπούτσια, έχει σε όλα τα χρώματα, και τα συνδυάζει πολύ ωραία.
Δεν τζοβενίζει καθόλου, ίσα ίσα εμένα μου αρέσει πάρα πολύ, αφού μπορεί να το στηρίξει αυτό το στυλ.
Παράθεση

Itach1 (Τζουτζουμπρούτζος)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,170 μηνύματα.

O Itach1 THINK LESS, LIVE MORE έγραψε: στις 14:41, 02-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Loreley
Πιστεύω πως αν τα συνδυάσεις ωραία με το υπόλοιπο ντύσιμο είναι μια χαρά.
Έχω καθηγήτρια γύρω στα 35, η οποία φοράει συνέχεια τέτοια παπούτσια, έχει σε όλα τα χρώματα, και τα συνδυάζει πολύ ωραία.
Δεν τζοβενίζει καθόλου, ίσα ίσα εμένα μου αρέσει πάρα πολύ, αφού μπορεί να το στηρίξει αυτό το στυλ.
Η καθηγήτρια σου μάλλον ψάχνει κάποιο τεκνό να αποπλανήσει.
Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

H Loreley έγραψε: στις 15:13, 02-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Itach1
Η καθηγήτρια σου μάλλον ψάχνει κάποιο τεκνό να αποπλανήσει.
Χαχα, όχι.
Βέβαια μικροδείχνει, εγώ την έκανα 10 χρόνια νεότερη, και όταν έμαθα πόσο είναι έμεινα.
1
Παράθεση

Mi_ka (Michelle)

Νεοφερμένος

H Michelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.

H Mi_ka έγραψε: στις 16:24, 02-07-13:

ερωτας............
1
Παράθεση

thed

Νεοφερμένος

Ο thed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 42 μηνύματα.

O thed έγραψε: στις 16:29, 02-07-13:

Ούτε εγώ ακολουθώ την μόδα. Είχα εγώ μποτάκια pepe, δεν με βόλευαν καθόλου. Προσωπικά τα θεωρώ τα πιο άνετα παπούτσια μετά τα nike.
εμενα δεν με βολευουν στο να τα φοραω θελει να τα λυνω συνεχεια και μετα αντε δεστα και βαλτα απο μεσα καθε φορα...
Παράθεση

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

H Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,335 μηνύματα.

H Drama Prinzessin έγραψε: στις 22:32, 02-07-13:

εμενα δεν με βολευουν στο να τα φοραω θελει να τα λυνω συνεχεια και μετα αντε δεστα και βαλτα απο μεσα καθε φορα...
Εγώ συνήθως τα έχω δεμένα κάτω από την γλώσσα και τσακ μπαίνουν αμέσως, χωρίς να τα λύνεις και να τα ξαναδένεις.
1
Παράθεση

thed

Νεοφερμένος

O thed έγραψε: στις 22:37, 02-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Drama Prinzessin
Εγώ συνήθως τα έχω δεμένα κάτω από την γλώσσα και τσακ μπαίνουν αμέσως, χωρίς να τα λύνεις και να τα ξαναδένεις.
δεν μου μπαινουν ουτε οταν τα χω δεμενα πανω ουτε κατω απο την γλωσσα τστστσ δεν λυγιζει τοσο πολυ και δεν μπαινει,με τα βατραχοποδαρα μου χαχαχα
1
Παράθεση

Alma Libre (Sinéad)

Επιφανές Μέλος

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 22:41, 02-07-13:

Εγώ δεν τα δένω καν.
Μόνο τα ψηλά δένω, τα χαμηλά όχι.
Παράθεση

toulge

Νεοφερμένος

Ο toulge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 28 μηνύματα.

O toulge έγραψε: στις 00:24, 03-07-13:

Πως ειναι δυνατον οσοι τα φορατε να μην εχετε προβλημα στα ποδια με κακοσμια κλπ ενας θεος ξερει..Και το λεω μονο για τα συγκεκριμενα παπουτσια γιατι ποτε δεν ειχα προβλημα με ολα τα αλλα..
1
Παράθεση

vickydask

Δραστήριο Μέλος

H vickydask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 352 μηνύματα.

H vickydask έγραψε: στις 00:44, 03-07-13:

να δεχτω αυτους που τα κραζουν για την ποιοτητα τους. αν και εμενα προσωπικα ουτε μου εχουν σκιστει ουτε μου βρωμανε(βαλτε καλτσες ρε παιδια ελεος) και με βολευουν κιολας. αλλα οσο αφορα στο στυλ τους. δεν ειναι μονο για σχολειαροπαιδα μην ειμαστε απολυτοι. εχω δει εγω κατι 30χρονα 40χρονα μαναρια να τα φορανε. το θεμα ειναι να χεις τον αναλογο "χαλαρο" χαρακτηρα ντυσιματος για να τα στηριξεις.
1
Παράθεση

toulge

Νεοφερμένος

Ο toulge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 28 μηνύματα.

O toulge έγραψε: στις 00:47, 03-07-13:

Εννοειται οτι εγω παντα με καλτσες τα φοραω ποτε χωρις ειδικα απο τοτε που βγηκαν οι κοντες δεν μπορω να καταλαβω ανθρωπους που φορανε κλειστο παπουτσι χωρις καλτσα..

Ομως και με καλτσες που τα φοραω βρωμανε πολυ και ξανατονιζω μονο αυτα και οχι ολα τα υπολοιπα παπουτσια μου..Τυχαιο??
Παράθεση

vickydask

Δραστήριο Μέλος

H vickydask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 352 μηνύματα.

H vickydask έγραψε: στις 01:00, 03-07-13:

πωω νταξει ναι το καταλαβαμε τα all star ειναι το χειροτερο παπουτσι του κοσμου. οχι. απλα ειναι πανινα. περα απτις δυο τρυπες ΔΕΝ αναπνεουν. ειπαμε απο ποιοτητα δε λεν πολλα.

ο καθενας επιλεγει αυτο που του ταιριαζει
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος