Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,992 μέλη και 2,479,435 μηνύματα σε 78,978 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 551 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποια είναι η γνώμη σας για τα All Star;

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,721 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε: στις 22:04, 20-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από Alma Libre
Σωστή.
Εγώ δεν έχω αγοράσει αυθεντικά, όσα έχω είναι άλλων κυρίως, μόνο δυο ζευγάρια έχω πάρει απο μόνη μου.
Έχω και αρκετά που είναι απομίμηση, μπόλικα ζευγάρια που δεν έχουν πάθει τίποτα τόσο καιρό.
Μα, αυτό! Κι εγώ τα δικά μου τα έχω χρόνια, και καλά κρατούν. Γι'αυτό δεν μετανιώνω που τα αγοράζω... σε τιμές ευκαιρίας .
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

dimpaokara (Δημήτρης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 275 μηνύματα.

O dimpaokara έγραψε: στις 23:51, 20-09-13:

Εμφανισιακά είναι πολύ ωραία,αλλά δεν είναι καθόλου άνετα και είναι και ακριβά,φέτος πήρα μόνο αθλητικά γιατί είναι άνετα και γιατί περπατάω και πολλές ώρες και τα σταράκια δεν είναι για πολύ περπάτημα.
Παράθεση

NatashaLP (Αναστασία)

Νεοφερμένος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.

H NatashaLP έγραψε: στις 10:21, 23-09-13:

Ειναι πολυ ομορφα παπουτσια,μοδατα και ευκολοφορετα .Συνδυαζονται ευκολα σε casual εμφανισεις και φυσικα ειναι all time classic!Τους βαζεις και τη δικη σου πινελια και κομπλε
2
Παράθεση

taketrance (taketrance)

Δραστήριο Μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 260 μηνύματα.

O taketrance έγραψε: στις 01:47, 24-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από Θάλεια
Ναι, όποιος δίνει πάνω από 25ευρώ για πάνινο παπούτσι είναι ηλίθιος και να του καεί το μόντεμ. Εγώ βρήκα αυθεντικά (κλεμμένα, δεν ξέρω τι σκατά) με 10ευρώ.
αυθεντικα με 10 ευρω λιγο δυσκολο , για ξανακοιτα τα .
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,348 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 11:04, 24-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από taketrance
αυθεντικα με 10 ευρω λιγο δυσκολο , για ξανακοιτα τα .
Ναι λες και αν δεν είναι "αυθεντικά" χάλασε ο κόσμος
1
Παράθεση

taketrance (taketrance)

Δραστήριο Μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 260 μηνύματα.

O taketrance έγραψε: στις 13:48, 24-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από Gate4
Ναι λες και αν δεν είναι "αυθεντικά" χάλασε ο κόσμος
καλα , εννοειται , οπως βολευεται κανεις
Παράθεση

Georgia394

Δραστήριο Μέλος

H Georgia394 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 183 μηνύματα.

H Georgia394 έγραψε: στις 15:56, 24-09-13:

Το 90% των παπουτσιων μου ειναι All Star. Ειναι τοοοοσο ανετα!! ♥♥♥
1
Παράθεση

Ρεμέδιος

Νεοφερμένος

H Ρεμέδιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H Ρεμέδιος έγραψε: στις 19:16, 24-09-13:

Τα λατρεψα. Τα μίσησα. Τα ξαναλατρεψα.
1
Παράθεση

Darkness

Περιβόητο Μέλος

H Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.

H Darkness Για έγραψε: στις 19:44, 24-09-13:

Καλά είναι. Αρκετά καλά.
Και αν δεν σε νοιάζουν και οι τένοντές σου ακόμη καλύτερα.

Αρχική Δημοσίευση από Georgia394
Το 90% των παπουτσιων μου ειναι All Star. Ειναι τοοοοσο ανετα!! ♥♥♥
Αυτό το άνετα δεν το καταλαβαίνω. Στην πραγματικότητα προφανώς και δεν είναι.
Άνετη είναι αυτή η αθλητικάρα με τον τέλειο πάτο της που προφανώς και δεν είναι και ότι πιο κομψό αλλά έχεις ένα πόδι λουλούδι, όχι απλά άνετο.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 24-09-13 στις 19:51. Αιτία: merge- συνεχόμενα μηνύματα
Παράθεση

Georgia394

Δραστήριο Μέλος

H Georgia394 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 183 μηνύματα.

H Georgia394 έγραψε: στις 20:29, 24-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από Darkness
Καλά είναι. Αρκετά καλά.
Και αν δεν σε νοιάζουν και οι τένοντές σου ακόμη καλύτερα.

Αυτό το άνετα δεν το καταλαβαίνω. Στην πραγματικότητα προφανώς και δεν είναι.
Άνετη είναι αυτή η αθλητικάρα με τον τέλειο πάτο της που προφανώς και δεν είναι και ότι πιο κομψό αλλά έχεις ένα πόδι λουλούδι, όχι απλά άνετο.
Ναι...κι εγω θεωρω οτι τα αθλητικα με τους ανατομικους πατους ειναι σιγουρα καλυτερα για το ποδι...θα απορροφουν κραδασμους κτλ.
Αλλα εγω δεν μπορω να τα περπατησω τοσο ευκολα οσο τα Chucks...μου φαινονται πολυ βαρια για το ποδι μου!
Παράθεση

Javier7

Νεοφερμένος

Ο Javier7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 16 μηνύματα.

O Javier7 έγραψε: στις 02:33, 25-09-13:

αυτά τα All Star πολύ ψεύτικα χωρίς καθόλου αντοχή στο χρόνο...ειδικά για αθλητικούς τύπους ούτε κάν
Nike Air Jordan και άγιος ο θεός
1
Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,721 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε: στις 10:09, 25-09-13:

Βασικά τα all star δεν είναι για αθλητισμό . Κάνετε λάθος αν τα φοράτε όταν αθλείστε. Το συγκεκριμένο παπούτσι είναι το casual, αυτό που θα βάλεις σε μια βόλτα, στο σχολείο, με το τζιν, και αν θες και για να γυμναστείς. Εγώ για αθλητισμό έχω κάτι adidas και δεν τα προτιμάω τα all star. Είναι λίγο βαριά. Αλλά όχι πως δεν είναι άνετα για όλες τις υπόλοιπες εξόδους.
3
Παράθεση

Agria Indiana

Νεοφερμένος

H Agria Indiana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.

H Agria Indiana Θέλω να μπορώ να ονειρευτώ..!! έγραψε: στις 17:32, 06-10-13:

καλά είναι απλά μην τα λίωσεις κιόλας φορόντας μόνο αυτα παντού!!
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 17:36, 06-10-13:

Αρχική Δημοσίευση από Agria Indiana
καλά είναι απλά μην τα λίωσεις κιόλας φορόντας μόνο αυτα παντού!!
η κολλητη μου το κανει αυτο οπου και να παει οτι και να κανει ολ σταρ φοραει
Παράθεση

Agria Indiana

Νεοφερμένος

H Agria Indiana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.

H Agria Indiana Θέλω να μπορώ να ονειρευτώ..!! έγραψε: στις 17:38, 06-10-13:

Αν της αρέσουν τόσο καλά κάνει! Απλά μέτα πρέπει να έχεις και τα ανάλογα οικονομικά για να αγοράζεις μόλις λιώσουν χαχα
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 17:40, 06-10-13:

Αν της αρέσουν τόσο καλά κάνει! Απλά μέτα πρέπει να έχεις και τα ανάλογα οικονομικά για να αγοράζεις μόλις λιώσουν χαχα
Χαχχαχαχαχα σωστη! Η αληθεια ειναι οτι πανε με ολα! Με φορεμα την εχω δει, με φουστα, με τζιν, με φορμα με οοοοτι θες
Παράθεση

Agria Indiana

Νεοφερμένος

H Agria Indiana Θέλω να μπορώ να ονειρευτώ..!! έγραψε: στις 17:45, 06-10-13:

Ναι όντως πάνε με όλα! Εγώ με φόρεμα τα έχω δει να φοριούνται μόνο στην ταινία Λυκόφως....που τα φορούσε η Μπέλα για να πάει στο χορό,στο ένα είχε γύψο και στο άλλο φορούσε σταράκια με φόρεμα.....χαχαχα που το θημήθυκα κιόλας
1
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 17:51, 06-10-13:

Ναι όντως πάνε με όλα! Εγώ με φόρεμα τα έχω δει να φοριούνται μόνο στην ταινία Λυκόφως....που τα φορούσε η Μπέλα για να πάει στο χορό,στο ένα είχε γύψο και στο άλλο φορούσε σταράκια με φόρεμα.....χαχαχα που το θημήθυκα κιόλας
Χαχχαχα ναι ναι την θυμαμαι την σκηνη! Εγω τα εχω φορεσει και με φουστα!
Παράθεση

Agria Indiana

Νεοφερμένος

H Agria Indiana Θέλω να μπορώ να ονειρευτώ..!! έγραψε: στις 17:57, 06-10-13:

Αρχική Δημοσίευση από Deutsch... Lover
Χαχχαχα ναι ναι την θυμαμαι την σκηνη! Εγω τα εχω φορεσει και με φουστα!
εγώ μόνο για βόλτα και σχολέιο τα έχω αλλα όχι πάντα!
1
Παράθεση

Felid

Διακεκριμένο μέλος

H Felid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,887 μηνύματα.

H Felid έγραψε: στις 14:54, 09-10-13:

Μέτρια.

Απλά το ωραίο είναι ότι ταιριάζουν με αρκετά ρούχα.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος