Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,953 μέλη και 2,477,920 μηνύματα σε 78,916 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 142 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Είμαι μόνος/η και είμαι καλά!

WhiteDrum (Κατίγκω)

Περιβόητο Μέλος

H Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,190 μηνύματα.

H WhiteDrum έγραψε: στις 23:45, 21-11-08:

Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

WhiteDrum (Κατίγκω)

Περιβόητο Μέλος

H Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,190 μηνύματα.

H WhiteDrum έγραψε: στις 23:26, 19-06-09:

Μένεις μόνος για να γίνεις καλά και μέχρι να γίνει αυτό έχεις κάνει το μυαλό σου χλαπάτσα και τα νεύρα σου τσιχλολάστιχα.

...

4
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 12,084 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 23:29, 19-06-09:

Στο στάδιο προσαρμογής αναγκαστικά θα γίνει λίγο το μυαλό σου πουρές!

Αλλά, σκέψου πόσες λιγότερα θα 'χεις να σε βασανίζουνε in the end!
Παράθεση

WhiteDrum (Κατίγκω)

Περιβόητο Μέλος

H WhiteDrum έγραψε: στις 23:34, 19-06-09:

Τζίζας, πονάνε όλα! (και δεν έβγαλα κάλο στο δάχτυλο για να "με πονάει ότι αγγίζω" λολ. Με πιάνει και κρίση ηλίθιου χιούμορ δεν βλέπω τα χάλια μου. λολ. ροφλ.)
3
Παράθεση

WhiteDrum (Κατίγκω)

Περιβόητο Μέλος

H WhiteDrum έγραψε: στις 23:37, 25-06-09:

Επανέρχομαι με ένα καλό που μου 'ρθε τώρας...

Προχθές ήμαν για ξύδια μαζί με την thecure σε μια βραδιά darkwave (δική της η βραδιά, την έχω σύρει κι εγώ σε μέτσολ βραδιές), 'αραξα χωρίς να κοιτάω συνέχεια το κινητό για γκρίνιες και "τί φοράς; ποιος είναι αυτός που σου μίλησε; μην πίνεις άλλο! τί ώρα είναι αυτήηηη;;;;!!! γιατί σε κοιτάει εκείνος; Εκείνη λεσβία είναι; Άσε τα σάπια, λεσβία είναι! Έλα να σε φιλήσω να δουν ότι είμαστε μαζί πιτσικογαριδουμπίνι μου" , μετά έλιωσα στο γέλιο με την thecure σπίτι της και ξύπνησα το απόγευμα. Nice...
2
Παράθεση

Ερωφίλη (Κομπάρσα βου)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 911 μηνύματα.

H Ερωφίλη έγραψε: στις 23:46, 25-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από WhiteDrum
πιτσικογαριδουμπίνι μου

Όλα περνάνε βρε ντραμ..
1
Παράθεση

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 590 μηνύματα.

O QsLv σε ύφεση έγραψε: στις 03:17, 26-06-09:

Δε μένεις μόνος, είσαι πάντα μόνος, αυτό είναι ένα από τα τραγικά της ύπαρξης.
Βίοι παράλληλοι. Στο λιγοστό τους διάστημα, δεν προλαβαίνουν να τμηθούν.
(ίσως σε κάποια απειροστική υπόθεση να τέμνονταν)
6
Παράθεση

WhiteDrum (Κατίγκω)

Περιβόητο Μέλος

H WhiteDrum έγραψε: στις 03:54, 26-06-09:

Ο ορισμός του συνοδοιπόρου. Αν όμως ο συνοδοιπόρος σου βάζει τρικλοποδιές για το χρονικό διάστημα της παράλληλης πορείας , τότε αλλάζεις κατεύθυνση. Με αηδιάζει η σύγχυση βάθους συναισθημάτων με το βάθος χρόνου.
6
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 00:55, 20-03-10:

Ελευθερία.
Freedom.
Liberte.
Freiheit.
Liberta.
Libertad.
свобода.-
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 12,084 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 20:29, 13-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από D|m|tr|
Εγώ είμαι μόνος αλλά δεν είμαι καλά γιατί προσπάθησα να μην μείνω άλλο μόνος...

Σ'αυτή την περίπτωση τι κάνουμε;
Πας παρακάτω.
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,230 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 20:32, 13-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από D|m|tr|
Εγώ είμαι μόνος αλλά δεν είμαι καλά γιατί προσπάθησα να μην μείνω άλλο μόνος...

Σ'αυτή την περίπτωση τι κάνουμε;
Βρίσκουμε τους λόγους που η μοναξιά είναι ωραία!
Εδώ βρήκαμε θετικά για την οικονομική κρίση, λέτε να μην υπάρχουν θετικά για τη μπακουρίαση;
7
Παράθεση

efaki!!! (Έφη)

Νεοφερμένος

H Έφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H efaki!!! έγραψε: στις 22:59, 16-05-10:

κ εγώ μόνη είμαι... κ από επιλογή αλλά κ αναγκαστικά!!!!! αναγκαστικά γιατί αυτός π ήθελα δεν ήθελε σχέση..... αλλά τελικά συνειδητοποίησα ότι δεν είναι κ τόσο άσχημα να είσαι μόνος.... αν έχεις γύρω σου άτομα που σ'αγαπάνε κ τ'αγαπάς κ έχεις πράγματα με τα οποία μπορείς να ασχοληθείς για να περάσει η ώρα το τελευταίο πράγμα π σκέφτεσαι είναι το ενδεχόμενο μιας νέας σχέσης!!!!! ειδικά αν ακόμα νοιάζεσαι κ πονάς για τον προηγούμενο!!!
1
Παράθεση

Veränderung

Νεοφερμένος

H Veränderung αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H Veränderung Veränderung έγραψε: στις 13:21, 22-03-11:

Και ερχομαι και ερωτω...ειναι κακο που θελω να ειμαι μονη;;;
Εχω χωρισει εδω και 5-6 μηνες περιπου. Δεν νιωθω ετοιμη για μια καινουργια σχεση και δεν ειναι οτι περναω τελεια τωρα που ειμαι μονη...με πιανουν τα ψυχολογικα μου πολλες φορες.Αλλα το προτιμω...
Κι οχι μονο αυτο...Λες και γινεται επιτηδες απο το συμπαν και αυτο το καιρο που δεν θελω σχεση,εμφανιζονται αγορακια στη ζωη μου που με θελουν
Και δεν ξερω τι να κανω...
Γενικοτερα ομως...
Ειμαι μονη και την παλευω!!!
3
1
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,005 μηνύματα.

O nPb ... έγραψε: στις 14:09, 22-03-11:

και εγώ μια χαρά περνάω μόνος...
2
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,271 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 14:10, 22-03-11:

Καλύτερα να είσαι μόνος, παρά να βασανίζεσαι με κάποιον που δε σε καλύπτει. Είμαι μόνη και είμαι πραγματικά καλά. Μου είχε λείψει αυτή η ηρεμία που νιώθω, που δεν περιμένω τίποτα από κανέναν, που βάζω μπροστά αυτά που θέλω να κάνω και που ασχολούμαι με τον εαυτό μου. Βλέπω φιλικά μου ζευγάρια και δε νιώθω (καλώς εννοούμενη) ζήλια, αλλά νιώθω υπέροχα που έχω την ησυχία μου!!!
7
Παράθεση

3stela3 (στελλα)

Νεοφερμένος

H στελλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H 3stela3 η εμμα!ειναι βασσιλισα και αγαπημενη! έγραψε: στις 11:20, 29-03-11:

τι ειναι σημαντικο σε μια σχεση;ο ερωτας θα πουμε.αλλα ο ερωτας τι ειναι;ενα τσακ ,που καποτε θα φυγει.ποσο να κρατησει;1,2 χρονια!και μετα τι;η παμε γι αλλους ερωτες η μενουμε γιατι υπαρχουν κι αλλα συναισθηματα εκτος απο ερωτα.και το πιο σημαντικο ειναι,για μενα η επικοινωνια.η βαθια κατανοηση,η κουβεντα οχι περι ανεμων και υδατων,αλλα η διεισδηση του ενος στην ψυχη του αλλου.διαφορετικα ειμαστε μονοι μας.ακομα και σε σχεση η σε γαμο,μονοι θαμαστε ουσιαστικα,κι αν δεν το συνειδητοποιουμε αρχικα θαρθει η ωρα που θα το καταλαβουμε.κι ειναι ωραια η μοναξια οταν ειναι επιλογη μας ,καλυτερη απ την ψευδαισθηση της δηθεν σχεσης!γιατι η ζωη εχει τοσα να δωσει στον καθενα μας...
1
Παράθεση

ets32kate (Katerina)

Νεοφερμένος

H Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 56 μηνύματα.

H ets32kate έγραψε: στις 14:00, 21-09-11:

Ειναι οντως ωραιο να εισαι μονη, αλλα καποιες φορες θελεις μια παρεα στο πλευρο σου..
Οταν εισαι μονη βγαινεις, πας βολτιτσες, ταξιδακια χωρις να δινεις αναφορα σε κανεναν!
Πας σε club, διασκεδαζεις με φιλες/ους και ολα ΟΚ!
Αυτα ειναι τα καλα οταν δεν εχεις σχεση! Μπορεις επιτελους να εισαι free και κανεις δεν σε καταπιεζει!!!
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 14:04, 21-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από ets32kate
Αυτα ειναι τα καλα οταν δεν εχεις σχεση! Μπορεις επιτελους να εισαι free και κανεις δεν σε καταπιεζει!!!
Ή πολύ απλά, μπορείς να έχεις σχέση που να μη σε καταπιέζει.
4
Παράθεση

selc

Πολύ δραστήριο μέλος

H selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 488 μηνύματα.

H selc έγραψε: στις 14:16, 21-09-11:

λιγότερα έξοδα γενικότερα αλλά και σε κάρτες για το κινητό
3
Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 13,939 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε: στις 14:22, 21-09-11:

καλη ειναι και η μοναξια μωρε..
3
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Δεν είμαι καλά.. - Από Oralee
      Το θέμα έχει λάβει 52 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα μέσα στη σχέση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-06-12 στις 02:53.
    • Δεν είμαι καλά... - Από Κακή Επιρροή
      Το θέμα έχει λάβει 41 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση ...επι προσωπικού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-09-06 στις 13:24.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα