Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,856 μέλη και 2,473,753 μηνύματα σε 78,696 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 385 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κολώνιες και αρώματα

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,124 μηνύματα.

O PolGR1509 Do it right or don't do it at all! έγραψε: στις 11:36, 01-07-18:

Αρχική Δημοσίευση από D3admus
Εχω και γω πανω απο 10.Raulph lauren , paco rabanne,bulgari,calvin klein κλπ.Θελω να δω πως ειναι η μιλιονερ της πακο,λενε οτι ειναι καλη.
Δεν ξέρω αν γίνεται γενικά ένα άρωμα να είναι ξεπερασμένο, αλλά η million είναι χιλιοφορεμένη και ξεπερασμένη. Μέχρι και η κουτσή Μαρία φοράει million που λέει ο λόγος δηλαδή. Μεγάλη επιτυχία και σαν άρωμα είναι καλό, προσωπικά όμως έχω βαρεθεί να το μυρίζω!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη PolGR1509 : 01-07-18 στις 11:39.
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Volkswagen Fan (Mein Name ist fotis.)

Επιφανές Μέλος

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,297 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 14:13, 01-07-18:

την εχω one million prive eau de parfum.

οπως ειπα armani code profumo eau de parfum το καλυτερο αρωμα.
Παράθεση

lilith's_child

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H lilith's_child αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 65 μηνύματα.

H lilith's_child love is giving up control έγραψε: στις 22:16, 07-07-18:

αν δυσκολεύεστε να βρείτε αντρικές κολώνιες τσεκάρετε αυτήν
καταπληκτική την είχα μυρίσει σε δείγμα από τα Sephora
Παράθεση

notis_19 (Πάνος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,077 μηνύματα.

O notis_19 https://www.ischool.gr/member.php?u=7709 έγραψε: στις 10:18, 10-11-18:

Πήγα χτες στα Sephora και αγόρασα ένα άρωμα. Όταν έμπαινα στο μαγαζί είχα στο μυαλό μου να αγοράσω ένα άλλο αλλά τελικά η κοπέλα που ήταν εκεί μου πρότεινε αυτό που αγόρασα τελικά. Μου έβαλε στο ένα χέρι αυτό που της είπα και στο άλλο αυτό που μου πρότεινε και το δικό της μου άρεσε περισσότερο και το πήρα (φοβερό άρωμα). 5 λεπτά μετά την δοκιμή μου είπε ότι το δικό της μου πάει περισσότερο (έκανε 70 ευρώ ενώ αυτό που είχα στο μυαλό μου 62). Θέλω να ρωτήσω αν γνωρίζετε κατά πόσο μπορεί να είναι αντικειμενική μια πωλήτρια; Εννοώ, υπάρχει καμία περίπτωση να προωθεί πιο ακριβά προιόντα ή πραγματικά λέει αυτό που πιστεύει;
Παράθεση

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,699 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε: στις 10:28, 10-11-18:

Εννοώ, υπάρχει καμία περίπτωση να προωθεί πιο ακριβά προιόντα ή πραγματικά λέει αυτό που πιστεύει;
Ασφαλώς και υπάρχει, μάλιστα είναι και το πιο πιθανό. Όμως ούτε και το να λέει αυτό που πιστεύει, το αποκλείω. Επίσης, μπορεί γνώμη και προώθηση για τις ανάγκες του marketing, κάλλιστα να συνυπάρχουν .
Όμως σε ότι αφορά τις κολώνιες και αρώματα, δεν θεωρώ οτι επηρεάζει το γούστο του καθένα μας.
Αν κάποια μυρωδιά σου αρέσει και σου πάει, θα την αγοράσεις ή θα την αρνηθείς, δεν μπορεί εύκολα κάποιος να σε πείσει, υποκαθιστώντας την όσφρησή σου.
Παράθεση

notis_19 (Πάνος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,077 μηνύματα.

O notis_19 https://www.ischool.gr/member.php?u=7709 έγραψε: στις 10:33, 10-11-18:

Ξέρεις τι γίνεται; Μόνος σου δεν μπορείς να καταλάβεις πολύ εύκολα τι σου πάει ή τι όχι, οι άλλοι γύρω σου όμως ναι. Πάντως και τα δύο που δοκίμασα θεωρούνται τοπ, τώρα ο χρόνος θα δείξει αν έκανα καλά που την εμπιστεύτηκα.
Παράθεση

Angelique.

Επιφανές Μέλος

H Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,588 μηνύματα.

H Angelique. ★. *. • ○ ° ★☾★ °:. *. • ○ ° ★☾ έγραψε: στις 11:06, 10-11-18:

Αρχική Δημοσίευση από notis_19
Ξέρεις τι γίνεται; Μόνος σου δεν μπορείς να καταλάβεις πολύ εύκολα τι σου πάει ή τι όχι, οι άλλοι γύρω σου όμως ναι. Πάντως και τα δύο που δοκίμασα θεωρούνται τοπ, τώρα ο χρόνος θα δείξει αν έκανα καλά που την εμπιστεύτηκα.
Τελικά ποιο αγόρασες;

Σχετικά πάντως με το ποσό των 70 ευρώ που έδωσες, έχω να σου πώ ότι είναι καλύτερο να περιμένεις τις εκπτώσεις πριν πάς να ψωνίσεις από καταστήματα καλλυντικών και αρωμάτων. Γιατί τότε όλα τα προϊόντα βγαίνουν κυριολεκτικά σε μισή τιμή!

Ας πούμε σε δυο εβδομάδες είναι το black Friday όπου θα βγούν όλα σε προσφορές!
Δηλαδή θα μπορούσες να πάρεις 2 κολόνιες στην τιμή των 70 ευρώ και όχι μόνο μια!
Επίσης πριν λίγες μέρες πάλι είχε δεκαήμερο προσφορών.

Γενικά εμείς οι γυναίκες τα ξέρουμε περί εκπτώσεων οπότε την επόμενη φορά, θα βοηθούσε μια συμβουλή από μια φίλη σου!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Angelique. : 10-11-18 στις 11:13.
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,522 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 11:28, 10-11-18:

Αρχική Δημοσίευση από Aleksa
Ασφαλώς και υπάρχει, μάλιστα είναι και το πιο πιθανό. Όμως ούτε και το να λέει αυτό που πιστεύει, το αποκλείω. Επίσης, μπορεί γνώμη και προώθηση για τις ανάγκες του marketing, κάλλιστα να συνυπάρχουν .
Όμως σε ότι αφορά τις κολώνιες και αρώματα, δεν θεωρώ οτι επηρεάζει το γούστο του καθένα μας.
Αν κάποια μυρωδιά σου αρέσει και σου πάει, θα την αγοράσεις ή θα την αρνηθείς, δεν μπορεί εύκολα κάποιος να σε πείσει, υποκαθιστώντας την όσφρησή σου.

Ρε παιδιά, αν ένα προιόν είναι πιο ακριβό, το πιο πιθανό είναι απλά να είναι πιο ακριβό το ίδιο και όχι να βγάζει πιο πολλά λεφτά ο ιδιοκτήτης του καταστήματος με την πώληση του. Αμφιβάλλω πχ αν έβγαλαν οι ίδιοι παραπάνω λεφτά με αυτήν την διαφορά των 8 ευρώ.
Παράθεση

Anonyme

Πολύ δραστήριο μέλος

H Anonyme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας . Έχει γράψει 597 μηνύματα.

H Anonyme έγραψε: στις 13:58, 10-11-18:

Δεν θα βγάλει ο πωλητής ή η πωλήτρια περισσότερα χρήματα, αλλά μπορεί να έχουν οδηγία από τη διοίκηση να προωθούν το Χ προϊόν αντί του Ψ.
Παράθεση

Ραφαέλα33847 (Ραφαέλα)

Διακεκριμένο μέλος

H Ραφαέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,660 μηνύματα.

H Ραφαέλα33847 έγραψε: στις 11:49, 11-11-18:

Μέχρι πέρυσι ήμουν λάτρης της Yves Saint Laurent αλλά τώρα έχω κολλήσει με την DKNY
Παράθεση

notis_19 (Πάνος)

Περιβόητο Μέλος

O notis_19 https://www.ischool.gr/member.php?u=7709 έγραψε: στις 11:52, 11-11-18:

Ποιο από την YSL? Το Black Opium?
Παράθεση

Ραφαέλα33847 (Ραφαέλα)

Διακεκριμένο μέλος

H Ραφαέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,660 μηνύματα.

H Ραφαέλα33847 έγραψε: στις 11:55, 11-11-18:

Αρχική Δημοσίευση από notis_19
Ποιο από την YSL? Το Black Opium?
Ναι!!
Παράθεση

notis_19 (Πάνος)

Περιβόητο Μέλος

O notis_19 https://www.ischool.gr/member.php?u=7709 έγραψε: στις 12:01, 11-11-18:

Το είχε η αδερφή μου, καλό.
1
Παράθεση

Angelique.

Επιφανές Μέλος

H Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,588 μηνύματα.

H Angelique. ★. *. • ○ ° ★☾★ °:. *. • ○ ° ★☾ έγραψε: στις 12:08, 11-11-18:

Αγαπώ Black Opium και La Nuit Tresor από Lancome, που είναι το signature perfume μου.
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,522 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 12:52, 11-11-18:

Ψήνω να πάω να αγοράσω μια Versace Dylan Blue στο black friday.
Παράθεση

notis_19 (Πάνος)

Περιβόητο Μέλος

O notis_19 https://www.ischool.gr/member.php?u=7709 έγραψε: στις 13:50, 11-11-18:

Δοκίμασε και Dior Sauvage, είναι στο ίδιο στυλ και πολύ δυνατή.
Παράθεση

jj!

Συντονιστής

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 5,247 μηνύματα.

O jj! έγραψε: στις 16:40, 11-11-18:

Υπάρχουμε κι εμείς που παίρνουμε κολώνιες από super market ή από αρωματοπωλεία

Στο τσακίρ κέφι από τα Zara
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

O Johnny15 έγραψε: στις 17:02, 11-11-18:

Καλά μην νομίζεις δεν έχω αγοράσει ποτέ κολώνια, η τελευταία που είχα ήταν από αρωματοπωλείο.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Johnny15 : 11-11-18 στις 19:31.
Παράθεση

Nelliel

Περιβόητο Μέλος

H Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,060 μηνύματα.

H Nelliel έγραψε: στις 19:30, 11-11-18:

Μου αρεσουν τα ελαφρια αρωματα, οποτε το anais anais της cacharel ειναι απο τα αγαπημενα μου
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

O Johnny15 έγραψε: στις 00:55, 18-11-18:

Να δώσω 60 ευρώ για άρωμα ή δεν αξίζει; Τα 100ml λογικά θα μου κρατήσουν πολύ καιρό.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες