Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,815 μέλη και 2,471,785 μηνύματα σε 78,603 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 236 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πόσο μετράει η εμφάνιση στην επιλογή ερωτικού συντρόφου;

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,896 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 13:37, 12-08-05:

Ναι πιστεύω πως είναι πιο ανεκτικές οι περισσότερες.
Γιατί οι περισσότεροι άντρες όταν απατούν πάνε για το π###μα
ενώ οι γυναίκες οι περισσότερες κάτι θα νιώθουν για τον άλλον και αυτό είναι που σας τρελαίνει και δεν δέχεστε τόσο ευκολα την απιστία.
Και στις ειδήσεις αν ακούσεις όλο ο τάδε σκότωσε την σύντροφο του γιατί τον απάτησε ή τον χώρισε
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,181 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 15:12, 12-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από bunny
Ναι πιστεύω πως είναι πιο ανεκτικές οι περισσότερες.
ενώ οι γυναίκες οι περισσότερες κάτι θα νιώθουν για τον άλλον και αυτό είναι που σας τρελαίνει και δεν δέχεστε τόσο ευκολα την απιστία.
Και στις ειδήσεις αν ακούσεις όλο ο τάδε σκότωσε την σύντροφο του γιατί τον απάτησε ή τον χώρισε
Όσο αφορά τις ειδήσεις εγώ πιστεύω ότι έχει να κάνει ότι οι γυναίκες σε τέτοιες καταστάσεις προτιμούν σαν τιμωρία τον "ψυχολογικό" πόλεμο
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 2,242 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 08:58, 13-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από bunny
ενώ οι γυναίκες οι περισσότερες κάτι θα νιώθουν για τον άλλον
από ποιόν πλανήτη έπεσε αυτό πάλι;
Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,181 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 09:32, 13-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless
από ποιόν πλανήτη έπεσε αυτό πάλι;
Και όμως , οι περισσότεροι άντρες απατούν μόνο για το π%$^$
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 2,242 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 09:54, 13-08-05:

ε οκ, αφού το λες κι εσύ κάτι παραπάνω θα ξέρεις .
1
Παράθεση

O'Zorgnax

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 540 μηνύματα.

O O'Zorgnax έγραψε: στις 11:50, 13-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Και όμως , οι περισσότεροι άντρες απατούν μόνο για το π%$^$
Ναι μωρέ ενώ οι γυναίκες όταν απατήσουν τον παντρεύονται κιόλας επειδή είναι πολύ ευαίσθητες και ρομαντικές
Αυτό μπορεί να ίσχυε πριν από 20 χρόνια, τώρα οι γυναίκες έχουν γίνει τόσο sexaholics όσο και οι άντρες (και παραπάνω μπορώ να πω)
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 11:55, 13-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από O'Zorgnax
Ναι μωρέ ενώ οι γυναίκες όταν απατήσουν τον παντρεύονται κιόλας επειδή είναι πολύ ευαίσθητες και ρομαντικές
Αυτό μπορεί να ίσχυε πριν από 20 χρόνια, τώρα οι γυναίκες έχουν γίνει τόσο sexaholics όσο και οι άντρες (και παραπάνω μπορώ να πω)
Εμείς μπορεί να πάμε με κάποια που απλώς μας αρέσει ενώ με όσες το έχω συζητήσει δεν πάνε με κάποιον που απλώς του αρέσει εαν δεν αισθάνονται τπτ
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 4,179 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 13:37, 13-08-05:

Εμείς μπορεί να πάμε με κάποια που απλώς μας αρέσει ενώ με όσες το έχω συζητήσει δεν πάνε με κάποιον που απλώς του αρέσει εαν δεν αισθάνονται τπτ
Και όμως πλέον οι γυναίκες πάνε και με κάποιον επειδή απλά τους άρεσε...Είτε είναι απιστία μέσα σε σχέση, είτε για one-night stand 8)
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,896 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 14:05, 13-08-05:

Exposed με κάλυψες σε αυτά που είπες.
Άντε το γλύτωσες το μαστίγωμα και σήμερα
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 14:27, 13-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από Vkey
Και όμως πλέον οι γυναίκες πάνε και με κάποιον επειδή απλά τους άρεσε...Είτε είναι απιστία μέσα σε σχέση, είτε για one-night stand 8)
Και μου άρεσει που το παίζεται και συναισθηματικές
Παράθεση

O'Zorgnax

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 540 μηνύματα.

O O'Zorgnax έγραψε: στις 15:08, 13-08-05:

Και μου άρεσει που το παίζεται και συναισθηματικές
Αυτά σου 'λεγα εγώ λίγο παραπάνω αλλά εσύ...
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 15:38, 13-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από O'Zorgnax
Αυτά σου 'λεγα εγώ λίγο παραπάνω αλλά εσύ...
Εγώ συνεχίζω να πιστεύω ότι το ποσοστό των γυναικών διαλέγουν των εραστή τους με μόνο βάση την ομορφία είναι πολύ μικρότερο από το αντίστοιχο ποσοστό των ανδρών
1
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

O weak and powerless έγραψε: στις 15:52, 13-08-05:

εγώ πιστεύω ότι δεν παίζει και τόσο ρόλο το φύλο, αλλά τι ξέρω γω.
Παράθεση

modelos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο modelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 81 μηνύματα.

O modelos έγραψε: στις 16:04, 13-08-05:

Για μενα η εμφανιση παιζει μεγαλο ρολο.εμενα μου αρεσουν οι κοντες χοντρες και ασχημες και βρωμικες.οσο για τις γυναικες τις ενοχλει η απιστια περισοτερο απο ολα ενω τους αντρες πολυ πιο χαλαρα...(το λεει και η χρυσπα!)
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 16:05, 13-08-05:

εγώ πιστεύω ότι δεν παίζει και τόσο ρόλο το φύλο, αλλά τι ξέρω γω.
Εγώ πιστεύω ότι παίζει ρόλο μιας και εμείς οι άντρες έχουμε την τάση να κοιτάμε μόνο για το κοντινό μέλλον για αυτό ίσως το ποσοστό σε εμας είναι μεγαλύτερο για αυτό το θέμα , δεν ξέρω τι άλλο μπορεί να φταίει; Ίσως βεβαια ο μικρόκοσμο μου δεν ανήκει στο μέσο όρο
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

O weak and powerless έγραψε: στις 16:13, 13-08-05:

τέσπα, ομολογώ πως δεν καταλαβαίνω τι εννοείς
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 16:18, 13-08-05:

τέσπα, ομολογώ πως δεν καταλαβαίνω τι εννοείς
Αυτό που εννοώ είναι ότι πιστεύω ότι το ποσοστο των ανδρών που κοιτάνε μόνο την εφμάνιση γιατί εμείς έχουμε μια τάση να κοιτάμε μόνο το κοντινό μέλλον.
Βέβαια ίσως το παραπάνω να συμβαίνει μόνο στο δικό μου μικρόκοσμο
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 4,179 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 17:01, 13-08-05:

Προτιμώ να πιστεύω ότι είναι θέμα ατόμου...Άλλωστε ζούμε σε μια κοινωνία που οι ρόλοι γυναίκας - άντρας έχουν μπερδευτεί! Αυτό σημαίνει ότι πλέον δεν θεωρείται παράλογο να τα ρίξει γυναίκα σε άντρα ή μια γυναίκα να πάει με κάποιον γιατί απλά έχει κι αυτή ορμές 8)
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 17:08, 13-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από Vkey
Προτιμώ να πιστεύω ότι είναι θέμα ατόμου...Άλλωστε ζούμε σε μια κοινωνία που οι ρόλοι γυναίκας - άντρας έχουν μπερδευτεί! Αυτό σημαίνει ότι πλέον δεν θεωρείται παράλογο να τα ρίξει γυναίκα σε άντρα ή μια γυναίκα να πάει με κάποιον γιατί απλά έχει κι αυτή ορμές 8)
Όταν έχετε ορμές αυτόν που θα επιλέξετε θα είναι απλώς με βάση την ομορφία του;
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

O weak and powerless έγραψε: στις 17:16, 13-08-05:

όχι βέβαια. με βάση το μήκος και το φάρδος της μαλαπέρδας του . ρε συ exposed μας δουλεύεις τώρα έτσι ; για να ξέρουμε δλδ...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια