Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,176 μέλη και 2,484,493 μηνύματα σε 79,257 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 340 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μήπως ο Watson έχει δίκιο τελικά;

GoddamnRight

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο GoddamnRight αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 131 μηνύματα.

O GoddamnRight έγραψε: στις 00:15, 24-10-19:

Όλοι είμαστε ίσοι και όταν λέω ίσοι, εννοώ έχουμε όλοι τις ίδιες δυνατότητες. Όποιος λέει το αντίθετο είναι ρατσιστής. Τι μαύρος τι άσπρος τι Κινέζος, όλοι είμαστε άνθρωποι. Ίδια οστά, ίδιο αίμα κυλαει. Έπαθα σοκ που ένας επιστήμονας ουσιαστικά ενθαρρυνει ρατσιστικές συμπεριφορές. Θα έπρεπε να τον εξοστρακισουν. Η ιστορία έχει δείξει την άσχημη πλευρά των ανθρώπων πολλές φορές και να μας λείπουν τέτοιες δηλώσεις που μας το υπενθυμίζουν. Η σκλαβιά πχ. Δηλαδή τι? Οι μαύροι φταίνε που ήταν χαζοί και έγιναν σκλάβοι? Χμμ... ehh. Wait a minute.. this can't be it... can it? Hmm ok I can see his point now. Τουλάχιστον είναι καλοί μαραθωνοδρόμοι.

Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,345 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 00:19, 24-10-19:

Αρχική Δημοσίευση από GoddamnRight
Όλοι είμαστε ίσοι και όταν λέω ίσοι, εννοώ έχουμε όλοι τις ίδιες δυνατότητες.
Ναι το απέδειξε ο Κεντέρης:
https://www.youtube.com/watch?v=AGzi...layer_embedded
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 11,174 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 00:41, 24-10-19:

Παιδιά είτε σας αρέσει είτε όχι όλοι οι άνθρωποι είναι ίδιοι διότι έχουν κάποια χαρακτηριστικά αλλά η εξέλιξη οδήγησε να έχουν διαφορές... αν δεν υπήρχαν αυτές οι διαφορές δε θα επιβίωνε το ανθρώπινο είδος.
Παράθεση

fmarulezkd

Διάσημο Μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 742 μηνύματα.

O fmarulezkd έγραψε: στις 00:48, 24-10-19:

Αρχική Δημοσίευση από fockos
Παιδιά είτε σας αρέσει είτε όχι όλοι οι άνθρωποι είναι ίδιοι διότι έχουν κάποια χαρακτηριστικά αλλά η εξέλιξη οδήγησε να έχουν διαφορές... αν δεν υπήρχαν αυτές οι διαφορές δε θα επιβίωνε το ανθρώπινο είδος.

Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 11,174 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 00:49, 24-10-19:

έχουμε κατά 99% ίδιο γονιδίωμα που μας κάνει ανθρώπους το 1% όμως μας κάνει διαφορετικούς, άλλοι είναι πιο χαζοί, άλλοι πιο δυνατοί, άλλοι έχουν παραπάνω αντοχή....

είμαστε όλοι διαφορετικοί.
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,345 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 01:08, 24-10-19:

Αρχική Δημοσίευση από fockos
έχουμε κατά 99% ίδιο γονιδίωμα που μας κάνει ανθρώπους το 1% όμως μας κάνει διαφορετικούς, άλλοι είναι πιο χαζοί, άλλοι πιο δυνατοί, άλλοι έχουν παραπάνω αντοχή....

είμαστε όλοι διαφορετικοί.
Ξαναδιάβασε αυτο που έγραψες πανω
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

O fockos έγραψε: στις 01:18, 24-10-19:

Αρχική Δημοσίευση από akikos
Ξαναδιάβασε αυτο που έγραψες πανω

Το διάβασα ...
Οι άνθρωποι ξεκίνησαν κάποτε ίδιοι αλλα η εξέλιξη τους ώθησε στην διαφορετικότητα.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    charmander

Βρείτε παρόμοια