Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,176 μέλη και 2,484,493 μηνύματα σε 79,257 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 337 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Το πρώτο σας τσιγάρο (θέμα μόνον για καπνιστές)

juste un instant (Βασίλης)

Επιφανές Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 3,347 μηνύματα.

O juste un instant Examens, histoire, économie FINI - 1 heu έγραψε: στις 16:40, 25-01-17:

Αρχική Δημοσίευση από Objectivism
το κάπνισμα είναι ζωή
Πιο ζωή πεθαίνεις...
5
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Ιππολύτη

Περιβόητο Μέλος

Ο Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 913 μηνύματα.

O Ιππολύτη έγραψε: στις 20:39, 18-02-17:

Δεν καπνίζω αλλά έρχομαι με ειρηνικούς σκοπούς. Την πρώτη μου τζούρα(ρούφηγμα και κατευθείαν έξω) την έκανα στη δευτέρα γυμνασίου από το αγόρι της φίλης μου. Έκτοτε έκανα που και που σε φάση μια φορά το μήνα, όμως φέτος Τρίτη Λυκείου δεν κάνω καθόλου, είμαι αρκετά επιρρεπής και ξέρω ότι αν κάνω τώρα με το άγχος μου θα το ξεκινήσω και δε θέλω
Παράθεση

Εχέμυθη

Περιβόητο Μέλος

H Εχέμυθη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,450 μηνύματα.

H Εχέμυθη who is waiting for the miracle.... έγραψε: στις 23:16, 01-12-19:

Δεν καπνιζω, ή δε ξερω αν τα 3 τσιγαρα το 3μηνο ή ο ναργιλες (με την ιδια συχνοτητα δυστυχως) με κανουν καπνιστρια, αλλα σκεφτομουν σημερα οτι πολλοι φιλοι μου μου περιεγραφαν το πρωτο τους τσιγαρο ως κατι συναρπαστικό κλπ και εγω ημουν καπως μεεχ. Ημουν 17, καλοκαιρι πριν την γ λυκειου και θυμαμαι ειχα φαει πιτσα με μακαρονια με τις φιλες μου απο γνωστη πιτσαρια στο κεντρο της Θεσσαλονικης. Γενικα δε μ αρεσε θυμαμαι καθολου σαν γευση και πνιγομουν συνεχεια και δεν ενιωθα καθολου ενοχες οπως μου περιεγραφαν οι φιλες μου. Περιμενα κατι πολυ πιο συναρπαστικο ξερω γω
Παράθεση

hack3r

Επιφανές Μέλος

Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,853 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 04:01, 03-12-19:

3 χρόνων, Άσσο φίλτρο του παππού.
1
2
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια