Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,524 μέλη και 2,459,758 μηνύματα σε 78,044 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 328 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Netflix

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Τιμώμενο Μέλος

H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,071 μηνύματα.

H Eileen έγραψε: στις 13:39, 10-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από ExoticAura
Ανακαλυψα οτι το netflix εχει prince of bel air D:
Όχι για πολύ ακόμη.

Η Warner σε συνεργασία με την HBO ανακοίνωσαν την δική τους πλατφόρμα streaming, ΗΒΟ max.

Click

Από το Netflix "κινδυνεύουν" τα Φιλαράκια, Pretty Little Liars, the prince of bel air και κάποιες άλλες λιγότερο γνωστές.

Ξεκάθαρα όποιος πάρει τα Friends με έχει πελάτη του.
1
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,171 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 15:11, 10-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από Eileen
Από το Netflix "κινδυνεύουν" τα Φιλαράκια, Pretty Little Liars, the prince of bel air και κάποιες άλλες λιγότερο γνωστές.
'Friends' Officially Leaving Netflix for WarnerMedia Streaming Service

Και αρχίζει το κατέβασμα.
1
1
Παράθεση

Lysippe

Περιβόητο Μέλος

H Lysippe αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 1,284 μηνύματα.

H Lysippe έγραψε: στις 20:13, 14-07-19:

Όσοι θέλετε κάτι ανάλαφρο, ρίξτε μια ματιά στο Call my agent! Δεν είναι τίποτα φοβερό, όμως περνάει ευχάριστα η ώρα. Δώστε μόνο λίγο χρόνο, γιατί κι εγώ χασμουριόμουν στην αρχή κι έλεγα να τη σταματήσω αλλά μετά τη συμπάθησα και περιμένω πώς και πώς τη νέα σεζόν.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες