Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,003 μέλη και 2,480,033 μηνύματα σε 79,006 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 315 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σχολιασμός φθηνών laptops

Xaris SSSS

Διακεκριμένο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 1,952 μηνύματα.

O Xaris SSSS έγραψε: στις 02:10, 09-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από Dogie
Ποια είναι η απόψη σας γι' αυτό;
Εξαρτάται για ποιο λόγο το θες
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

g1wrg0s (01001)

Επιφανές Μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 8,563 μηνύματα.

O g1wrg0s Δεν υπάρχει δεν μπορώ, υπάρχει δεν θέλω! έγραψε: στις 08:07, 09-09-13:

Παιδια παντα εξαρταται για ποιο λογο το θες. Η πληθωρα και τα μοντελα ειναι χαωδης και ο μονος παραγοντας που τακτοποιησει λιγο τα πραγματα ειναι τα ζητουμενα του αγοραστη με βαση τις αναγκες του.
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,647 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 12:55, 09-09-13:

Το μόνο κακό είναι ότι έρχεται με Free Dos (όλα σχεδόν έτσι έρχονται για να ρίξουν την τελική τιμή) οπότε ή εσύ ή κάποιος άλλος θα πρέπει να σε βοηθήσει να βάλεις λειτουργικό (Linux ή Windows).
μια πληροφορια

αν εχετε ηδη λαπτοπ με προεγκατεστημενο λειτουργικο παλιο
και δεν εχετε χρησιμοποιησει ενεργοποιησει τον κωδικο windows στο χαρτάκι απο κατω..

αυτος μπορει να χρησιμοποιηθει σε νεο λαπτοπ με αλλη ενεργοποιηση,,το εκανα σε win 7 ανετα..
Παράθεση

Πληροφορικάριος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.

O Πληροφορικάριος έγραψε: στις 22:26, 16-12-13:

Πείτε ιδέες για laptop μέχρι 450 euro. Για απλή χρήση και όσο γίνεται μεγαλύτερη οθόνη.
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,181 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 22:36, 16-12-13:

Θα σου πρότεινα σε αυτά τα λεφτά να κοιτάξεις κάτι σε AMD - τώρα τελευταία άρχισε να βγάζει αξιόλογες προτάσεις ξανά!
Πάντως είναι "κρίμα" σε κάθε περίπτωση να "καταλήξεις" σε chromebook.
Παράθεση

Πληροφορικάριος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.

O Πληροφορικάριος έγραψε: στις 22:38, 16-12-13:

Ξέρεις κάποιο συγκεκριμένο αυτή την στιγμή;
Παράθεση

miro2

Διάσημο Μέλος

H miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 609 μηνύματα.

H miro2 έγραψε: στις 22:43, 16-12-13:

Αρχική Δημοσίευση από Πληροφορικάριος
Πείτε ιδέες για laptop μέχρι 450 euro. Για απλή χρήση και όσο γίνεται μεγαλύτερη οθόνη.
https://www.skroutz.gr/s/4214210/Len...6GB-320GB.html
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,647 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 23:34, 16-12-13:

http://www.e-shop.gr/product?id=PER.910155&sid=1

http://www.e-shop.gr/search_main.pht...3&filter-156=1
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Άγγελος : 16-12-13 στις 23:40.
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,181 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 19:25, 17-12-13:

Αρχική Δημοσίευση από Πληροφορικάριος
Ξέρεις κάποιο συγκεκριμένο αυτή την στιγμή;
http://www.e-shop.gr/product?id=PER.901112
Έχει Win 8 + touch screen και σχετικά καλό επεξεργαστή.
Ρίξτου μια ματιά!
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

H Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 2,467 μηνύματα.

H Ερις έγραψε: στις 12:12, 24-07-17:

Ερώτηση: Ποιο είναι το πιο καλό οικονομικό laptop που να μπορείς να δουλέψεις ικανοποιητικά με τη matlab;
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια