Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,313 μέλη και 2,487,691 μηνύματα σε 79,459 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 422 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Το φαινόμενο Tesla

Jack of Spades (Κωνσταντίνος)

Επιφανές Μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,526 μηνύματα.

O Jack of Spades έγραψε: στις 17:57, 06-01-20:

Αρχική Δημοσίευση από akikos
Το θέμα είναι ως πότε...
Ας ελπίσουμε για πολλά χρόνια ακόμη...γιατί αυτοκίνητα σαν π.χ. το Model 3 αν τα έβγαζε στην αγορά η BWM ή η VW δε θα τα πουλούσε 30.000$ αλλά πάνω από 100.000$!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 11,201 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 18:15, 06-01-20:

Αρχική Δημοσίευση από Jack of Spades
Ας ελπίσουμε για πολλά χρόνια ακόμη...γιατί αυτοκίνητα σαν π.χ. το Model 3 αν τα έβγαζε στην αγορά η BWM ή η VW δε θα τα πουλούσε 30.000$ αλλά πάνω από 100.000$!

τα πουλάνε καλά γιατί όπως λεει ο ακικος θα τα πάρουν μετά... To Cybertruck είναι ένα αμάξι για πλούσιους...και ας κάνει τόσο λίγα όσο λέτε διότι έχουν σκοπό να τα πάρουν μετά στην συντήρηση του.

Όσο αφορά το σχέδιο του είναι το πιο άσχημο αυτοκίνητο που έχω δει ......

Ta Γερμανικά ειναι αυτοκίνητα που τα οδηγάς και χαίρεσαι το Telsa είναι ένα ηλεκτρονικό που δε φτιάχτηκε για τον οδηγό.. Το τιμόνι καθόλου εργονομικό.. ενώ δε μπορείς να κάνεις πράγματα που στα αλλα αυτοκίνητα είναι δεδομένα. ...
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη fockos : 06-01-20 στις 18:18.
1
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,447 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 19:20, 06-01-20:

Αρχική Δημοσίευση από Jack of Spades
Ναι. Η επιτυχία του έκανε όλους να σκέφτονται την ηλεκτροκίνηση πιο γρήγορα από όσο ήταν προγραμματισμένο. Το εξωτερικό ενός model 3 δεν μου αρέσει αλλά το minimal εσωτερικό έθεσε νέα standard. Όσο περισσότερο κρατήσει τόσο καλύτερα.

Παράθεση

Nelliel

Περιβόητο Μέλος

H Nelliel αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,159 μηνύματα.

H Nelliel έγραψε: στις 07:24, 07-01-20:

Αρχική Δημοσίευση από fockos
τα πουλάνε καλά γιατί όπως λεει ο ακικος θα τα πάρουν μετά... To Cybertruck είναι ένα αμάξι για πλούσιους...και ας κάνει τόσο λίγα όσο λέτε διότι έχουν σκοπό να τα πάρουν μετά στην συντήρηση του.

Όσο αφορά το σχέδιο του είναι το πιο άσχημο αυτοκίνητο που έχω δει ......

Ta Γερμανικά ειναι αυτοκίνητα που τα οδηγάς και χαίρεσαι το Telsa είναι ένα ηλεκτρονικό που δε φτιάχτηκε για τον οδηγό.. Το τιμόνι καθόλου εργονομικό.. ενώ δε μπορείς να κάνεις πράγματα που στα αλλα αυτοκίνητα είναι δεδομένα. ...
...says fockos που εχει οδηγησει tesla
2
Παράθεση

harry akritas

Διακεκριμένο μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 1,508 μηνύματα.

O harry akritas έγραψε: στις 00:55, 12-01-20:

Αρχική Δημοσίευση από Nelliel
σκεφτομαι να κανω προπαραγγελια το cybertruck
Τι το θες το αγροτικό, αγρότισσα είσαι;
1
Παράθεση

Nelliel

Περιβόητο Μέλος

H Nelliel αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,159 μηνύματα.

H Nelliel έγραψε: στις 20:45, 12-01-20:

Αρχική Δημοσίευση από harry akritas
Τι το θες το αγροτικό, αγρότισσα είσαι;
Δεν χρειαζεσαι να εισαι αγροτης για να εχεις αγροτικο.
Πλεονεκτηματα αγροτικου:

• Μεγαλυτερη ισχυ και πηγαινουν καλυτερα σε ακραια καιρικα φαινομενα, κυριως στα χιονια

• Μεγαλυτερη ασφαλεια

• Ιδανικα για ογκωδη αντικειμενα, πχ επιπλα, ποδηλατα, μηχανες

• Τελεια για camping

• value for money

• ιδανικα για off road

• Καλυτερη ορατοτητα στον δρομο αφου ειναι πιο ψηλα

1
Παράθεση

Volkswagen Fan (Mein Name ist fotis.)

Επιφανές Μέλος

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,084 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 20:48, 12-01-20:

Αρχική Δημοσίευση από Nelliel
Δεν χρειαζεσαι να εισαι αγροτης για να εχεις αγροτικο.
Πλεονεκτηματα αγροτικου:

• Μεγαλυτερη ισχυ και πηγαινουν καλυτερα σε ακραια καιρικα φαινομενα, κυριως στα χιονια

• Μεγαλυτερη ασφαλεια

• Ιδανικα για ογκωδη αντικειμενα, πχ επιπλα, ποδηλατα, μηχανες

• Τελεια για camping

• value for money

• ιδανικα για off road

• Καλυτερη ορατοτητα στον δρομο αφου ειναι πιο ψηλα

Αφού μένεις Καναδά και
μπορείς να πάρεις Ford Raptor η Chevrolet Silverado δεν υπάρχει λόγος να πας στην μούφα της Tesla.

Προσωπική άποψη παρε SUV!!!Και όταν λέω SUV εννοώ μεγάλο SUV όπως είναι Ford Explorer η Chevrolet Tahoe.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Volkswagen Fan : 12-01-20 στις 20:59.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Το φαινόμενο Πούτιν - Από pluton
      Το θέμα έχει λάβει 10 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Πολιτική - Κοινωνικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 21-03-18 στις 14:27.
    • Nikola Tesla:Μία παρεξηγημένη ιδιοφυία - Από Mercury
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θετικές Επιστήμες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 25-01-18 στις 17:47.
    • Σχετικά με την Tesla energy - Από Objectivism
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τεχνολογία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-03-17 στις 14:58.
    • Το φαινόμενο Roosh V - Από meetmeinmontauk
      Το θέμα έχει λάβει 28 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Πολιτική - Κοινωνικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 09-02-16 στις 19:28.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα