Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,313 μέλη και 2,487,690 μηνύματα σε 79,459 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 438 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Η απόλυτη ξενέρα στο κρεβάτι...

Darknight19

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Darknight19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 81 μηνύματα.

O Darknight19 έγραψε: στις 09:38, 12-01-20:

Απόλυτες ξενέρες:

1) κουδούνια, τηλέφωνα, θυροτηλεφωνα

2) out of armor (condoms)

3) 10 ώρες προκαταρκτικά (αποτέλεσμα... Τελειώνεις σε ένα λεπτό )
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Λένω

Επιφανές Μέλος

H Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,423 μηνύματα.

H Λένω έγραψε: στις 10:52, 12-01-20:

Αρχική Δημοσίευση από GoddamnRight
Η μαμά μου λέει ότι γελάνε από χαρά για το πόσο τυχερές είναι που βρίσκονται μαζί μου, αλλά εμένα δεν μου φαίνονται γέλια χαράς.

Αλλά έχω μια ερμηνεία. Όλοι είμαστε ξεχωριστές προσωπικότητες. Εγώ είμαι χιουμοράκι, όλοι ξεκαρδίζονται και η μαμά και η γιαγιά και τα ξαδερφάκια μου, οπότε ερωτικά φαίνεται, ότι καταλήγω με γυναίκες που έχουν και αυτές αίσθηση του χιούμορ.

Αχ, αυτές οι μαμάδες! Είδες τι ωραία που σου το παρουσίασε; Αυτό να δεχτείς ως εξήγηση!
Κοίτα αφού λες ότι είσαι άνθρωπος με χιούμορ και κάνεις τους άλλους να ευθυμούν τότε απλά μεταφέρεται όλη αυτή η κατάσταση και στο κρεβάτι. Κάτι αστείο θα είχατε πει πριν, θα την είχες κάνει να γελάσει, η κατάσταση που ακολουθεί είναι έτσι κι αλλιώς ευχάριστη οπότε οι κοπελιές βρίσκονται in a good mood! Δεν είναι κακό! Μην ανησυχείς!
Παράθεση

Agaphbou (Αγάπη)

Διάσημο Μέλος

H Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 785 μηνύματα.

H Agaphbou έγραψε: στις 11:09, 12-01-20:

Όταν η εκάστοτε παρτενέρ τυχαίνει και θυμάται κάτι από τη δουλειά ή τη σχολή και αρχίζει να γελάει. Και συμβαίνει και σε όλες, κάθε φορά. Σε κάποια φάση, άρχισα να θεωρώ ότι εγώ ίσως φταίω κάπου που δεν ξέρω. Οπότε άρχισα τη στιγμή που μπαίνουμε στο mood, να είμαι εγώ αυτός που θα γελάει πρώτος να τις σκαλώσω. Αλλά δεν έβγαλε πουθενά. Μετά από λίγο πάλι κάτι γίνεται και γελάνε. Δεν μπορώ να καταλάβω παιδιά. Η μαμά μου λέει ότι γελάνε από χαρά για το πόσο τυχερές είναι που βρίσκονται μαζί μου, αλλά εμένα δεν μου φαίνονται γέλια χαράς.

Αλλά έχω μια ερμηνεία. Όλοι είμαστε ξεχωριστές προσωπικότητες. Εγώ είμαι χιουμοράκι, όλοι ξεκαρδίζονται και η μαμά και η γιαγιά και τα ξαδερφάκια μου, οπότε ερωτικά φαίνεται, ότι καταλήγω με γυναίκες που έχουν και αυτές αίσθηση του χιούμορ. Άρα είναι λογικό κάποια που της αρέσει το χιούμορ, να άκουσε ή να διάβασε κάτι αστείο στη δουλειά ή στη σχολή και να το θυμηθεί μετά που πάει να γίνει η πράξη. Βγάζει λογική, έτσι δεν είναι ρε παιδιά?
Για όλα υπάρχει λύση

Χεχε.
7
1
Παράθεση

Dreamweaver (A fellow degenerate)

Διάσημο Μέλος

Ο A fellow degenerate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 818 μηνύματα.

O Dreamweaver έγραψε: στις 23:13, 12-01-20:

Όταν η εκάστοτε παρτενέρ τυχαίνει και θυμάται κάτι από τη δουλειά ή τη σχολή και αρχίζει να γελάει. Και συμβαίνει και σε όλες, κάθε φορά. Σε κάποια φάση, άρχισα να θεωρώ ότι εγώ ίσως φταίω κάπου που δεν ξέρω. Οπότε άρχισα τη στιγμή που μπαίνουμε στο mood, να είμαι εγώ αυτός που θα γελάει πρώτος να τις σκαλώσω. Αλλά δεν έβγαλε πουθενά. Μετά από λίγο πάλι κάτι γίνεται και γελάνε. Δεν μπορώ να καταλάβω παιδιά. Η μαμά μου λέει ότι γελάνε από χαρά για το πόσο τυχερές είναι που βρίσκονται μαζί μου, αλλά εμένα δεν μου φαίνονται γέλια χαράς.

Αλλά έχω μια ερμηνεία. Όλοι είμαστε ξεχωριστές προσωπικότητες. Εγώ είμαι χιουμοράκι, όλοι ξεκαρδίζονται και η μαμά και η γιαγιά και τα ξαδερφάκια μου, οπότε ερωτικά φαίνεται, ότι καταλήγω με γυναίκες που έχουν και αυτές αίσθηση του χιούμορ. Άρα είναι λογικό κάποια που της αρέσει το χιούμορ, να άκουσε ή να διάβασε κάτι αστείο στη δουλειά ή στη σχολή και να το θυμηθεί μετά που πάει να γίνει η πράξη. Βγάζει λογική, έτσι δεν είναι ρε παιδιά?
Ακομα και η παλαμη σου γελαει μ'εσενα?

Αρχική Δημοσίευση από Agaphbou
Για όλα υπάρχει λύση
Χεχε.
*Laughs nervously*
1
1
Παράθεση

olivi@

Συντονίστρια

H olivi@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,230 μηνύματα.

H olivi@ έγραψε: στις 02:28, 13-01-20:

Aν σας κάνει να νιώθετε καλύτερα, φίλη μου τα είχε με τύπο που έμενε με την γιαγιά του, δεν κλείδωνε την πόρτα στο δωμάτιο ποτέ και η γιαγιά μπούκαρε μέσα και αυτός δεν της έλεγε ποτέ τίποτα για να μην την στεναχωρέσει. 30 χρονών μαντράχαλος.
1
2
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,694 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 10:08, 13-01-20:

Αρχική Δημοσίευση από olivi@
Aν σας κάνει να νιώθετε καλύτερα, φίλη μου τα είχε με τύπο που έμενε με την γιαγιά του, δεν κλείδωνε την πόρτα στο δωμάτιο ποτέ και η γιαγιά μπούκαρε μέσα και αυτός δεν της έλεγε ποτέ τίποτα για να μην την στεναχωρέσει. 30 χρονών μαντράχαλος.

Εσείς τους επιλέγετε.
2
2
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,043 μηνύματα.

O Valder Always returning the favor... έγραψε: στις 15:23, 13-01-20:

Αρχική Δημοσίευση από Johnny15
Εσείς τους επιλέγετε.

1
Παράθεση

ioannaion

Δραστήριο Μέλος

H ioannaion αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 161 μηνύματα.

H ioannaion έγραψε: στις 12:27, 16-01-20:

Εμένα πάλι με ξενερώνουν οι βρισιές στο κρεβάτι....
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,694 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 21:15, 16-01-20:

Απόλυτη ξενέρα είναι όταν πέφτω να κοιμηθώ και κάνει παγωνιά οπότε μένω κρύος για αρκετή ώρα μέχρι να ζεσταθεί το πάπλωμα.
1
4
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,043 μηνύματα.

O Valder Always returning the favor... έγραψε: στις 21:19, 16-01-20:

Αρχική Δημοσίευση από Johnny15
Απόλυτη ξενέρα είναι όταν πέφτω να κοιμηθώ και κάνει παγωνιά οπότε μένω κρύος για αρκετή ώρα μέχρι να ζεσταθεί το πάπλωμα.

Beurer ηλεκτρικές κουβέρτες (υποστρώματα). Γιάννη εμένα με έχει σώσει κι ας είναι άλλης μάρκας. Το ανάβεις μιση ώρα με σκεπασμένο το κρεβάτι και μπαίνεις μετά σε ζεστά σεντονάκια.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια