Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,985 μέλη και 2,479,085 μηνύματα σε 78,964 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 392 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ρινοπλαστική

ohr

Νεοφερμένος

H ohr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H ohr έγραψε: στις 00:12, 24-11-18:

Επειδή με ρωτάτε να σας συστήσω κάποιο γιατρό θα ήθελα να πω τα εξής. Την πρώτη επέμβαση την έκανα σε πολυδιαφημισμένο γιατρό στην Ελλάδα καθαρά για αισθητικούς λόγους, καθώς η αναπνοή μου ήταν τέλεια μέχρι τότε. Και λέω μέχρι τότε, διότι η πρώτη επέμβαση απέτυχε σε όλα τα επίπεδα και επιπλέον μου δημιούργησε προβλήματα στην αναπνοή. Ευτυχώς, την διορθωτική επέμβαση την έκανα στο εξωτερικό.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

musicalfreak

Νεοφερμένος

H musicalfreak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H musicalfreak έγραψε: στις 17:28, 25-11-18:

Αρχική Δημοσίευση από musicalfreak
Καλησπέρα παιδιά, ενδιαφέρομαι και εγώ για ρινοπλαστική λόγω διαφράγματος σε ωρλ χειρουργό στην Αθήνα. Από την μέχρι ερευνά μου, εχω δει καλά λόγια και δουλείες για [.....].. Θα μπορούσε κάποιος που έχει προσωπική εμπειρία με κάποιον από αυτούς να μου δώσει πληροφορίες σε πμ ή mail? για το αποτέλεσμα, τιμή κλπ Ευχαριστώ!

Για Κολλ, Μακρ, Λουλ,Κυπρ.. σε προσωπικο μηνυμα!
Παράθεση

Bleeding rose

Νεοφερμένος

H Bleeding rose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.

H Bleeding rose έγραψε: στις 09:03, 28-11-18:

Αρχική Δημοσίευση από ohr
Επειδή με ρωτάτε να σας συστήσω κάποιο γιατρό θα ήθελα να πω τα εξής. Την πρώτη επέμβαση την έκανα σε πολυδιαφημισμένο γιατρό στην Ελλάδα καθαρά για αισθητικούς λόγους, καθώς η αναπνοή μου ήταν τέλεια μέχρι τότε. Και λέω μέχρι τότε, διότι η πρώτη επέμβαση απέτυχε σε όλα τα επίπεδα και επιπλέον μου δημιούργησε προβλήματα στην αναπνοή. Ευτυχώς, την διορθωτική επέμβαση την έκανα στο εξωτερικό.
Σε ποιον γιατρό στο εξωτερικό;;;
Παράθεση

londept

Νεοφερμένος

H londept αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H londept έγραψε: στις 13:38, 11-12-18:

Καλημέρα, ενδιαφέρομαι να κάνω ρινοπλαστική. Έχω διαβάσει αρκετά καλά σχόλια για την κα Κυπραίου. Θα μπορούσε κάποιος από το forum να μου στείλει πληροφορίες αν έχει εμπερία με τη συγκεκριμένη γιατρό? Σας ευχαριστώ πολύ.
Παράθεση

ohr

Νεοφερμένος

H ohr έγραψε: στις 15:28, 11-12-18:

Θα σας πρότεινα προεγχειρητικά να ζητήστε από τον χειρουργό προσομοίωση του επιδιωκόμενου αποτελέσματος. Αν αρνηθεί να το κάνει…τα συμπεράσματα δικά σας. Αν δεχτεί να κάνει προσομοίωση αφιερώστε όσο χρόνο χρειάζεστε για να την μελετήσετε και να την συζητήσετε με τον χειρουργό, πάντα σε σύγκριση με τις τουλάχιστον έξι υποχρεωτικές φωτογραφικές λήψεις. Αν βιάζεται και δεν σας δίνει τον χρόνο που χρειάζεστε … τα συμπεράσματα δικά σας. Για τον σχεδιασμό ρινοπλαστικής, αλλά και την εξέταση των χαρακτηριστικών του προσώπου μετά από ρινοπλαστική η διεθνής επικρατούσα επιστημονική άποψη έχει ορίσει μετρήσεις καθώς και τα κανονικά (normal) τους μεγέθη με βάση την φυλή. Για παράδειγμα στην καυκάσια φυλή (όπου ανήκουμε) η μετωπορινική γωνία (γωνία που ορίζεται από την ευθεία του μετώπου και την ευθεία της ράχης της μύτης σε πλαϊνή όψη του προσώπου) κανονικά κυμαίνεται μεταξύ 115 και 130 μοιρών ενώ στην ασιατική φυλή η ίδια γωνία είναι 140 μοίρες. Αντίστοιχα, υπάρχουν μετρήσεις και αναλογίες για όλα τα χαρακτηριστικά της μύτης (ρινοχειλική γωνία, προβολή μύτης, μήκος μύτης κτλ.). Στην περίπτωση όπου ο χειρουργός σας προτείνει μια μύτη με μετωπορινική γωνία 170 μοιρών, ή αν καταλήξετε με μια μύτη με μετωπορινική γωνία 170 μοιρών τα συμπεράσματα δικά σας… Αν μάλιστα ισχυρίζεται ότι δεν υπάρχουν ανθρωπομετρικά χαρακτηριστικά και όλα είναι θέματα υποκειμενικής θεώρησης και προσωπικού γούστου αποκλειστικά του χειρουργού …τότε δεν θα είναι έκπληξη αν εκτός από ένα ακανόνιστο αποτέλεσμα, έχετε επιπλέον να αντιμετωπίσετε την δυσκολία να αναπνεύσετε ή/και την δυσκολία να στηρίξετε τα γυαλιά σας στο καλλιτέχνημα που σας έφτιαξε!
Παράθεση

Lefteris1990

Νεοφερμένος

Ο Lefteris1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O Lefteris1990 έγραψε: στις 19:57, 16-12-18:

Καλησπέρα σε ολη την παρέα! Ενδιαφέρομαι για ρινοπλαστικη αλλα και για διάφραγμα στη Θεσσαλονίκη. Τι γνώμη εχετε για τον Σω....η Σ.ε?.θα μπορούσατε να μου προτείνετε καποιον αλλο?
Παράθεση

Ramonela

Νεοφερμένος

H Ramonela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H Ramonela έγραψε: στις 01:51, 05-01-19:

Καλησπέρα.. Σκέφτομαι κ εγώ σοβαρά την επανεπεμβαση γιατί από αρχαίο ελληνική μύτη βρέθηκα με σχεδόν γαλλική κ αυτό μου χάλασε την ψυχολογία.. Προτείνετε μου κάποιον καλό γιατρό για επανεπεμβαση κατά προτίμηση από προσωπική εμπειρία κ αν γίνεται με φώτο κ καλυμμένα τα χαρακτηριστικά.. Αν αποτύχει κ η δεύτερη πραγματικα δε θα το αντέξω!!!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ramonela : 05-01-19 στις 02:16.
Παράθεση

Jonas.one

Νεοφερμένος

H Jonas.one αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H Jonas.one έγραψε: στις 21:21, 10-01-19:

Γεια σας παιδιά. Ξέρει κανεις τι παίζει αν ο γιατρός δεν σου κόψει απόδειξη? Μίλησα με ένα γιατρό και μου έδωσε τιμή με και χωρίς απόδειξη. Είναι κάτι συνηθισμένο στη Eλλάδα? Και αν γίνει κάποιο λάθος τελοσπάντων θα μπορώ να αποδείξω ότι έχω εγχειριστεί με αυτό τον γιατρό?
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Himela : 11-01-19 στις 11:33. Αιτία: Greeklish
Παράθεση

gina

Αποκλεισμένος χρήστης

H gina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H gina έγραψε: στις 16:56, 11-01-19:

Ποια η γνώμη σας για τον Λουλουδη?Εχει καποιος προσωπικη εμπειρια?
Παράθεση

Bleeding rose

Νεοφερμένος

H Bleeding rose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.

H Bleeding rose έγραψε: στις 21:45, 14-01-19:

χαιρετω την παρεα! ηρθε κ η σειρα μου επιτελους να μοιραστω την εμπειρια μου μαζι σας! εκανα κ εγω την πολυποθητη επεμβαση επιτελους! ολα μου τα χρονια αναπνεα απο το στομα ειχα χασει την οσφρηση μου ειχα οπισθορρινικη καταρροη εξαιτιας στραβου διαφραγματος κ απο κογχες κ η μυτη μου ηταν μονιμα μπουκωμενη... εκανα την επεμβαση κυριως για λειτουργικους λογους κ για αισθητικους αφου εκανα παραλληλα κ ρινοπλαστικη.. μετα απο ποσα χρονια ψαξιμο... εχω γραψει κ παλιοτερα εδω ψαχνοντασ να βρω τον καταλληλο γιατρο κατεληξα θεωρω στον καλυτερο! χτες εκοψα τα ραμματα κ μου εβγαλε τα αυτοκολλητα πανω απο τη μυτη ο γιατρος δεν βαζει πωματισμους μεσα στη μυτη ουτε ναρθηκα μονο τα αυτοκολλητα.. απο την πρωτη στιγμη που βγηκα απο το χειρουργειο αναπνεα κανονικα δεν πονεσα ουτε λεπτο παρολο που χρειαστικε να σπασει τα κοκκαλα της μυτης..δεν με πειραξε η ναρκωση καθολου φοβερος ο αναισθησιολογος γιατι παλαιοτερα που ειχα κανει δυο χειρουργια όχι απλα η ναρκωση με ειχε πειραξει κ ξερναγα αλλα καταλαβαινα κ τι μου εκαναν… μεγαλο το σοκ οποτε καταλαβαινετε πως ημουν όταν πηγα να κανω στις 7 του μηνα την επεμβαση.. την ιδια μερα μετα από πεντε ωρες παρακολουθησης στην κλινικη πηρα εξιτηριο δοξα το θεο όλα καλα δεν καταλαβα τπτ… το αποτελεσμα το αισθητικο ξεπερασε κάθε προσδοκια μου πραγματικα τοσο καλο δεν θα μπορουσα να το φανταστω ο ανθρωπος ‘’κενταει’’! φοβερος γιατρος κ απιστευτος σαν ανθρωπος!!! μετανιωσα που δεν την εκανα πριν δεκα χρονια αλλα ποτε δεν ειναι αργα.. ο γιατρος μου ειναι o [....] (επειδη απο τουσ κανονισμους του φορουμ δεν επιτρεπεται να γραψω ονομα οποιος θελει μου στελνει μνμ)είναι [.....].. εγω εκανα την επεμβαση στο [..........].. θα επανελθω περνοντας οι μηνες να γραψω πως παει η αναρρωση μου.. σημερα κλεινω μια βδομαδα χειρουργημενη
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Himela : 14-01-19 στις 21:49. Αιτία: Ονόματα γιατρών μόνο σε πμ
Παράθεση

Ramonela

Νεοφερμένος

H Ramonela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H Ramonela έγραψε: στις 19:33, 16-01-19:

Ξέρω ότι μπορεί να ακουστεί τραβηγμένο σε κάποιους αλλά έκανα κ εγω ρινοπλαστικη πριν 1 μισή χρόνο όμως δεν είμαι καθόλου ευχαριστημενη.. Ζήτησα να φύγει διακριτικά η καμπουριτσα κ αντί αυτόυ βρέθηκα με μύτη σηκωτη προς το γαλλική κ κοντή κ λεπτή όχι ασχημη αλλά πολύ λεπτεπιλεπτη για μένα .. Δεν ταιριάζει με το στυλ μου κ την προσωπικότητα μου κ μου άλλαξε δραματικά το πρόσωπο κ το βλέμμα.. Σκέφτομαι δεύτερη ρινοπλαστική που να είναι πιο κοντά στα δεδομένα του γιατί τώρα πραγματικά είμαι άλλη εντελώς κ νιώθω κ λίγο αστεία.. Το θέμα είναι ότι έχω ακουσει ότι η δεύτερη είναι πιο δύσκολη κ έχει πολλά ρίσκα ... Ξέρει κανείς από πρώτο χέρι να με βοηθήσει για έναν χειρουργό ικανό .. Πχ ποια η άποψη σας για κολλια μοίρεα μακρυπιδη? Δεν ξέρω σε ποιον να καταλήξω γιατί τυχόν δεύτερη αποτυχία θα μου στοιχίσει πολύ ψυχολογικά . Σημειωτέον ότι ούτε το διάφραγμα μου διορθώθηκε διόλου από την πρώτη επέμβαση . . Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Θα σας πρότεινα προεγχειρητικά να ζητήστε από τον χειρουργό προσομοίωση του επιδιωκόμενου αποτελέσματος. Αν αρνηθεί να το κάνει…τα συμπεράσματα δικά σας. Αν δεχτεί να κάνει προσομοίωση αφιερώστε όσο χρόνο χρειάζεστε για να την μελετήσετε και να την συζητήσετε με τον χειρουργό, πάντα σε σύγκριση με τις τουλάχιστον έξι υποχρεωτικές φωτογραφικές λήψεις. Αν βιάζεται και δεν σας δίνει τον χρόνο που χρειάζεστε … τα συμπεράσματα δικά σας. Για τον σχεδιασμό ρινοπλαστικής, αλλά και την εξέταση των χαρακτηριστικών του προσώπου μετά από ρινοπλαστική η διεθνής επικρατούσα επιστημονική άποψη έχει ορίσει μετρήσεις καθώς και τα κανονικά (normal) τους μεγέθη με βάση την φυλή. Για παράδειγμα στην καυκάσια φυλή (όπου ανήκουμε) η μετωπορινική γωνία (γωνία που ορίζεται από την ευθεία του μετώπου και την ευθεία της ράχης της μύτης σε πλαϊνή όψη του προσώπου) κανονικά κυμαίνεται μεταξύ 115 και 130 μοιρών ενώ στην ασιατική φυλή η ίδια γωνία είναι 140 μοίρες. Αντίστοιχα, υπάρχουν μετρήσεις και αναλογίες για όλα τα χαρακτηριστικά της μύτης (ρινοχειλική γωνία, προβολή μύτης, μήκος μύτης κτλ.). Στην περίπτωση όπου ο χειρουργός σας προτείνει μια μύτη με μετωπορινική γωνία 170 μοιρών, ή αν καταλήξετε με μια μύτη με μετωπορινική γωνία 170 μοιρών τα συμπεράσματα δικά σας… Αν μάλιστα ισχυρίζεται ότι δεν υπάρχουν ανθρωπομετρικά χαρακτηριστικά και όλα είναι θέματα υποκειμενικής θεώρησης και προσωπικού γούστου αποκλειστικά του χειρουργού …τότε δεν θα είναι έκπληξη αν εκτός από ένα ακανόνιστο αποτέλεσμα, έχετε επιπλέον να αντιμετωπίσετε την δυσκολία να αναπνεύσετε ή/και την δυσκολία να στηρίξετε τα γυαλιά σας στο καλλιτέχνημα που σας έφτιαξε!
Επειδη φαίνεται να το έχεις ψάξει αρκετά κ επειδή έχω πει κ εγώ ότι ενδιαφέρομαι για επαναληπτικη μπορείς να μου πεις σε παρακαλώ τον χειρουργό που στην διόρθωσε ?
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη yozerehs : 23-05-19 στις 16:20. Αιτία: Ένωση μηνυμάτων.
Παράθεση

elenaki

Νεοφερμένος

H elenaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H elenaki έγραψε: στις 15:45, 22-01-19:

Καλησπέρα παιδιά,
Είμαι νέα στο forum και θα ήθελα τη γνώμη σας για ρινοπλαστικη. γιατρούς, τιμές , αποτελέσματα κλπ. έχω διαβάσει πολύ καλά σχόλια για τον κ... έχει κάποιος προσωπική εμπειρία να με διαφωτισει;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Libertus : 23-01-19 στις 10:28. Αιτία: Σχολιασμός γιατρών μέσω πμ
Παράθεση

Volkswagen Fan (Mein Name ist fotis.)

Επιφανές Μέλος

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,562 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 22:22, 21-05-19:

Αρχική Δημοσίευση από Mariastefanou16
Παιδια εχει ακουσει καποιος για τον ΩΡΛ πλαστικο τ.κ. στα γενν. Θεσσαλονικης; δεν διαβασα καθολου γι αυτον, αν ειναι κανεις απο θεσσαλονικη η αν εχει εμπειρια σαυτον αν μου πει παρακαλω. Εχω κλεισει σαυτον αλλα εχω πολυ αγχος εγω απο αθηνα ειμαι και δε μπορω να ακουσω η μαθω πολλα πολλα.

Κλείνεις ραντεβού σε γιατρό χωρίς να τον ξέρεις;Δεν είναι καλή ιδέα νομίζω.

Αρχική Δημοσίευση από Mariastefanou16
Παιδια εχει ακουσει καποιος για τον ΩΡΛ πλαστικο τ.κ. στα γενν. Θεσσαλονικης; δεν διαβασα καθολου γι αυτον, αν ειναι κανεις απο θεσσαλονικη η αν εχει εμπειρια σαυτον αν μου πει παρακαλω. Εχω κλεισει σαυτον αλλα εχω πολυ αγχος εγω απο αθηνα ειμαι και δε μπορω να ακουσω η μαθω πολλα πολλα.

Βασικά επειδή είδα ότι είναι παλιό μήνυμα.Τι έγινε ήταν καλός η όχι;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Volkswagen Fan : 21-05-19 στις 22:22. Αιτία: AutoMerge
1
Παράθεση

Stauros14

Νεοφερμένος

Ο Stauros14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 12 μηνύματα.

O Stauros14 έγραψε: στις 02:24, 21-06-19:

Καλησπερα σε ολους. Εχω κανει ρινοπλαστικη εδω και 3 χρονια σχεδον. Ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει περιπτωση μετα την επεμβαση να στραβωσει το ανω χειλος και στο χαμογελο π.χ. να φαινεται. Επισης οταν πιεζω τη μυτη προς τα δεξια και τα αριστερα ακομα ποναει λιγο και ειναι ψιλοακαμπτη....ξερουμε γιατι γινεται αυτο;
Παράθεση

ANGELINA.88

Νεοφερμένος

H ANGELINA.88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H ANGELINA.88 έγραψε: στις 23:24, 01-08-19:

Παιδιά στείλτε μου σας παρακαλώ. όποιος έχει εμπειρία από Κυπραίου..... Είναι sos ενδιαφέρομαι να προβώ άμεσα σε ρινοπλαστικη
Σημείωση συντονιστή: Οι απαντήσεις μόνο μέσω πμ.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Himela : 02-08-19 στις 12:31.
Παράθεση

giannakos92

Νεοφερμένος

Ο giannakos92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O giannakos92 έγραψε: στις 20:21, 11-08-19:

Παιδια καλησπερα τι γνωμη εχετε για τν Π.Κολ στην Γλυφαδα? εχει καποιος απο εσας εμπειρια απο το συγκεκριμενο γιατρο? Η να εχει χειρουργηθει ο ιδιος ειτε απο καποιο γνωστο σας?
Παράθεση

Ntino

Νεοφερμένος

Ο Ntino αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O Ntino έγραψε: στις 13:28, 16-08-19:

Καλησπέρα, επειδή και εγώ ενδιαφέρομαι για αυτήν την επεμβαση εδώ και αρκετό καιρό ψάχνω γιατρό στην Θεσσαλονίκη, αλλά δυστηχως δέν μπορώ να καταλήξω κάπου. Όποιος μπορεί να μου πει κάποια συμβουλή για την επιλογή γιατρού, ας μου στείλει μυνημα. Ευχαριστώ

Αρχική Δημοσίευση από giannakos92
Παιδια καλησπερα τι γνωμη εχετε για τν Π.Κολ στην Γλυφαδα? εχει καποιος απο εσας εμπειρια απο το συγκεκριμενο γιατρο? Η να εχει χειρουργηθει ο ιδιος ειτε απο καποιο γνωστο σας?
Καλησπέρα, και καλή δύναμη στην αναζήτηση σου. Είμαι και εγώ σε παρόμοια φάση με την δική σου. Το μόνο που μπορώ να πω είναι ότι οι γιατροί στην Κωνσταντινούπολη εχουν πολύ υψηλό επίπεδο. Οπότε αν μπορείς σκέψου το ενδεχόμενο να την κάνεις εκεί..
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ntino : 16-08-19 στις 13:25.
Παράθεση

ohr

Νεοφερμένος

H ohr έγραψε: στις 11:20, 23-08-19:

Παραθέτω κάποιες ερωτήσεις που κατά την γνώμη μου θα πρέπει να υποβάλετε στον χειρουργό πριν αποφασίσετε οτιδήποτε:
1. Πόσες ρινοπλαστικές έχετε κάνει; Αυτή η ερώτηση δεν θα σας πει και πολλά εκτός αν έχει κάνει τόσο λίγες που δεν αξίζει να γίνετε πειραματόζωο. Το σημαντικότερο είναι η παρακάτω.
2. Πόσες ήτανε επιτυχημένες; Είναι ερώτηση για να κρίνετε την απάντηση αλλά και να δείτε αντιδράσεις. Φυσικά παίζει ρόλο και πως ορίζει κανείς την επιτυχία ή αποτυχία. Οπότε μπορείτε να ρωτήσετε συμπληρωματικά και..
3. Ποιο είναι το ποσοστό των ευχαριστημένων πελατών σας;
4. Ποια είναι η πολιτική σας σε περίπτωση που χρειαστεί επανεπέμβαση;
5. Πόσο είναι το ποσοστό των πελατών σας που χρειάστηκε επανεπέμβαση;
6. Ποιες είναι οι πιθανές επιπλοκές και παραμορφώσεις που μπορούν να συμβούν; Μπορεί η επέμβαση να έχει αρνητικές επιπτώσεις στην υγεία μου; Πότε μπορεί να γίνει επανεπέμβαση, αν χρειαστεί; Κανονικά οφείλουν να τα αναφέρουν χωρίς να ρωτήσετε.
Παράθεση

rachos3

Νεοφερμένος

Ο rachos3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O rachos3 έγραψε: στις 14:47, 24-08-19:

Γνωριζει κανεις καποιον καλο σε Κωνσταντινουπολη ή Αμερικη; Για Ελλαδα, δεν ξερω, δεν εχω βρει κατι σιγουρο κ με καλο αισθητικο κριτηριο..
Παράθεση

rachos3

Νεοφερμένος

Ο rachos3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O rachos3 έγραψε: στις 22:20, 27-08-19:

Στο εξωτερικο, που; Σε ποιον; Ενδιαφερομαι κ γω για εξωτερικο..
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες