Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,969 μέλη και 2,478,557 μηνύματα σε 78,943 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 388 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σε ποια περιοχή μένετε και πόσο ευχαριστημένοι είστε;

Aeneas

Διάσημο Μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 822 μηνύματα.

O Aeneas απελπισμένος έγραψε: στις 12:14, 19-06-13:

Στα Ανατολικά της Κρήτης! Καλά είναι!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,872 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 12:22, 19-06-13:

Κέντρο Αθήνας.

όλα δίπλα,, πολλές συγκοινωνίες, και έχω και ησυχία άμα θελήσω.
2
Παράθεση

maria7

Δραστήριο Μέλος

H maria7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 157 μηνύματα.

H maria7 έγραψε: στις 13:32, 19-06-13:

Πειραιά μένω και πραγματικά τον αγαπώ. Έχουμε καλή συγκοινωνία, πολλά ωραία μέρη για βόλτα (πασαλιμάνι, μικρολίμανο, πειραική κλπ) και εδώ που μένω είναι ήσυχα.
Παράθεση

φρι

Περιβόητο Μέλος

H φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 1,288 μηνύματα.

H φρι . έγραψε: στις 13:44, 19-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από maria7
εδώ που μένω είναι ήσυχα.
κορυδαλλό...

...μέσα;;
1
Παράθεση

maria7

Δραστήριο Μέλος

H maria7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 157 μηνύματα.

H maria7 έγραψε: στις 13:48, 19-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από κους
κορυδαλλό...

...μέσα;;

Μπα όχι, δεν στα είπαν καλά. Εκεί μόνο ήσυχα δεν είναι. Χαμός γίνεται στις φυλακές
Παράθεση

NatashaLP (Αναστασία)

Νεοφερμένος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.

H NatashaLP έγραψε: στις 10:54, 23-09-13:

Μενω στον Πειραια και ειλικρινα,συγκρινοντας την περιοχη μου με αλλες κ αλλες που εχω επισκεπτει,ειναι απο τις καλυτερες που μπορουν να υπαρξουν!
Καθαροτερος αερας,θαλασσα να την πιεις στο ποτηρι,εστιατορια και καφετεριες,μαγαζια,συγκοινωνιες και ενα σωρο αλλα μπροστα στα ποδια σου Ακομα διατηρουμε κατι το πιο παραδοσιακο,μακρια απο τη βοη της μεγαλουπολης
1
1
Παράθεση

Mar.ia

Δραστήριο Μέλος

H Mar.ia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 207 μηνύματα.

H Mar.ia έγραψε: στις 22:43, 19-06-14:

Ροδος!!Ειμαι πληρως ευχαριστημενη..!
Παράθεση

N.F

Δραστήριο Μέλος

H N.F αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 292 μηνύματα.

H N.F έγραψε: στις 12:43, 20-06-14:

Κομοτηνη! Και μου αρεσει πολύ! Ειναι και μικρη για μικρες αποστασεις και έχει και ζωή και πραγματα που δεν υπαρχουν στην υπολοιπη Ελλαδα (λαχματζουν ;-). Λίγο με ενοχλει η αγορα της που ειναι περιορισμενη και δεν έχει και πολλα καταστηματα για μας τους shopping maniac αλλά οκ βολευομαι με οτι υπάρχει :-P
Παράθεση

panagiotists13 (Παναγιώτης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,101 μηνύματα.

O panagiotists13 έγραψε: στις 15:11, 20-06-14:

Μένω σε ένα χωριό περίπου 20 λεπτά με το αμάξι από τη Θεσσαλονίκη!!!Δεν είμαι ευχαριστημένος γιατί μένω σε χωριό,αλλά στο κέντρο της Θεσσαλονίκης,όπου έμενα μέχρι πριν από περίπου 2 χρόνια,ήμουν πάρα πολύ ευχαριστημένος!Βασικά,όσο πιο στο κέντρο τόσο το καλύτερο!!!
1
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 22:09, 20-06-14:

Κατοικω σε ενα χωριο περιπου 20 λεπτα απο το κεντρο της Καστοριας. Ειμαι αρκετα ευχαριστημενη καθως εχουμε ενα απο τα καλυτερα σχολεια του νομου και φυσικα το ριβερ!. Θα προτιμουσα βεβαια να ειχε λιγα περισσοτερα μαγαζια
2
Παράθεση

panagiotists13 (Παναγιώτης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,101 μηνύματα.

O panagiotists13 έγραψε: στις 23:05, 20-06-14:

Αρχική Δημοσίευση από Deutsch... Lover
Κατοικω σε ενα χωριο περιπου 20 λεπτα απο το κεντρο της Καστοριας. Ειμαι αρκετα ευχαριστημενη καθως εχουμε ενα απο τα καλυτερα σχολεια του νομου και φυσικα το ριβερ!. Θα προτιμουσα βεβαια να ειχε λιγα περισσοτερα μαγαζια
Το καλοκαίρι φαντάζομαι θα γίνεται χαμός με το ρίβερ!Αλλά και το χειμώνα,άσχημα δεν είναι!Πάνω στο βουνό,μες τα χιόνια...εδώ χιονίζει λίγο το Μάρτιο (πάνω που πάει να βγει ο χειμώνας!!!)Χριστούγεννα με χιόνι δεν έχω κάνει ποτέ μου!
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 23:11, 20-06-14:

Αρχική Δημοσίευση από panagiotists13
Το καλοκαίρι φαντάζομαι θα γίνεται χαμός με το ρίβερ!Αλλά και το χειμώνα,άσχημα δεν είναι!Πάνω στο βουνό,μες τα χιόνια...εδώ χιονίζει λίγο το Μάρτιο (πάνω που πάει να βγει ο χειμώνας!!!)Χριστούγεννα με χιόνι δεν έχω κάνει ποτέ μου!
Γινεται ναι! Ο ΚΑΚΟΣ χαμος. Και τον χειμωνα δεν λεω... Αλλα ειναι πολυ δυσκολη η μετακινηση με παγωνιες και χιονια... Στο κεντρο ειναι καλυτερα.. αλλα αυτη την ομορφια δεν την αλλαζω!
1
Παράθεση

Stefanos-20

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Stefanos-20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 102 μηνύματα.

O Stefanos-20 έγραψε: στις 13:08, 17-10-14:

Ανοιγω αυτό το θέμα για να δούμε πόσοι και σε ποιό μερος της Αθήνας μένουμε,μπορειτε να αναφερετε αμα σας αρέσει η περιοχή σας και τι προβληματα εχει.
Παράθεση

Στρουφιτα

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Στρουφιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 126 μηνύματα.

H Στρουφιτα ΒΑΡΙΈΜΑΙ... έγραψε: στις 14:49, 17-10-14:

Εγω μενω στο Συκάμινο,
στον δήμο Ωρωπού.
Ενταξει, ωραιο μερος ειναι,
τα απαραιτητα τα εχει.
Τι αλλο να ζητησεις???
Το μονο προβλημα
ειναι στο σχολείο
του Χαλκουτσιου
γιατί ακομα λυπουν
καθηγητές για:
Βιολογια
Τεχνολογια
Λογοτεχνία (βεβαια υπαρχει φιλολογος)
Φυσικη
Μαθηματικα (η ταξη μου κανει
μαθηματικα με τον καθηγητη
της πληροφορικης)
Αυτα!!!
Ααα¡¡¡ Εχουμε και προβλημα με
τα λεωφορεία, δεν εχουν βγει
ακομα τα καρτελακια.

Βεβαια αυτα ειναι προβληματα
που πρεπει να καλυφθούν
απο τον δημο.

Τεσπα, πολλα ζηταω. Εδω δεν εχει
φτιαχτει σταση για να καθονται
τα παιδια οταν βρεχει!¡!¡!¡!¡!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια