Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,959 μέλη και 2,477,985 μηνύματα σε 78,920 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 487 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ταξιδεύοντας μόνος

Θα πηγαίνατε μόνοι σας ταξίδι στο εξωτερικό;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 37)
Ναι
29
78,38%
Ναι άλλα μόνο με group
4
10,81%
Όχι σε καμία περίπτωση
4
10,81%

Felid

Διακεκριμένο μέλος

H Felid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,887 μηνύματα.

H Felid έγραψε: στις 20:52, 08-12-14:

Ναι, θα πήγαινα μόνη μου!

Γενικά δεν έχω θέμα να ταξιδεύω και να γνωρίζω νέα μέρη μόνη μου.
3
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Bemanos (Μοριακός Αρχιτέκτονας)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Χημικός . Έχει γράψει 1,795 μηνύματα.

O Bemanos έγραψε: στις 21:40, 08-12-14:

Αρχική Δημοσίευση από mariakro
Ευρώπη πάντα ταξιδεύουμε μόνοι μας αν δεν είναι κανένα δύσκολο ταξίδι όπως πέρυσι στο Ροβανιέμι.

Τώρα όμως που πρέπει να προετοιμάσουμε το γαμήλιο ταξίδι και θέλουμε κάτι εξωτικό του έχω βάλει εργασία να ψάξει στα ταξιδιωτικά και να μας το ετοιμάσουν μίας και είναι το πρώτο μας ταξίδι εκτος Ευρώπης.
Ξενύχτια έχει βγάλει εδώ http://paradiestravel.gr/gamilia-taxidia.el.aspx ο καημένος γιατί ναί μεν δεν θέλω με γκρούπ αλλά να τα κλείσουμε και όλα μόνοι μας δεν θέλουμε να το ρισκάρουμε.

Πάντως 2 φορές πήγαμε με γκρούπ. Δέν θα πώ ότι απογοητεύτηκα αλλά προτιμούμε να κινούμαστε μόνοι μας όταν είμαστε στον προορισμό.

Επειδη εχεις μπερδευτει μαλλον :
Επίθετο[]
μόνος, -η, -ο

(χωρίς άρθρο) ολομόναχος, δίχως συντροφιά ή βοήθεια· δείτε και την αντωνυμία παρακάτω
έμεινε μόνος στη ζωή
(με άρθρο) ο μοναδικός
ο Κώστας ήταν ο μόνος που έτρεξε να βοηθήσει
1
Παράθεση

peplin123

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H peplin123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 107 μηνύματα.

H peplin123 έγραψε: στις 02:08, 12-12-14:

Αρχική Δημοσίευση από merry poppins
Απειρες φορες εχω ταξιδεψει μονη...σιγα μη περιμενω εγω ποτε οι αλλοι θα βρουν χρονο και καλη διαθεση να κουνηθουνε...για να πας με παρεα πρεπεινα ταιριαζεις πολυ καποιοι δινουν λεφτα για μουσεια και καποιοι για ποτε και ξενυχτια..θελω να πηγαινω οπου μου αρεσει...και οτι κ να λεμε οταν πας με παρεα σπανια γνωριζεις και κανεις παρεες εκει που πας...εισαι παντα με τη παρεα...ενω μονος δεν εισαι ποτε μα ποτε μονος στην ουσια...
πως γινεται αυτο??...ωραια κατεβαινεισ απο το αεροπλανο, πασ στο ξενοδοχειο σου ή οτιδηποτε...την παρεα εκει πως την βρισκεισ;;;περιμενεισ να ξεμυτησει ο αλλοσ απο το απεναντι δωματιο;
Παράθεση

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

H meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,453 μηνύματα.

H meetmeinmontauk έγραψε: στις 13:34, 13-12-14:

Αρχική Δημοσίευση από peplin123
πως γινεται αυτο??...ωραια κατεβαινεισ απο το αεροπλανο, πασ στο ξενοδοχειο σου ή οτιδηποτε...την παρεα εκει πως την βρισκεισ;;;περιμενεισ να ξεμυτησει ο αλλοσ απο το απεναντι δωματιο;
Βέβαια, γιατί όταν πας ταξίδι κλείνεσαι στο ξενοδοχείο και δεν βγαίνεις. Γνωρίζεις κόσμο στα μουσεία και στα διάφορα τουριστικά σημεία, στα λεωφορεία και το μετρό και σε οποιαδήποτε έξοδο κάνεις. Διάθεση να έχεις και όλα γίνονται. Πιστεύω βέβαια πως δεν είναι και τόσο απαραίτητο το να έχεις παρέα για να περάσεις καλά.
2
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Μόνος/η σε συναυλία - Από Alexl1996
      Το θέμα έχει λάβει 12 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μουσική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-05-19 στις 23:59.
    • ΑΟΘ: Μόνος μου τις καταφέρνω; - Από angelvasil92
      Το θέμα έχει λάβει 37 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Αρχές Οικονομικής Θεωρίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-03-18 στις 19:39.
    • Ταξιδεύοντας με το Interrail - Από princess
      Το θέμα έχει λάβει 22 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ταξίδια και Διακοπές.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-09-17 στις 19:45.
    • Δεν είσαι ο μόνος που ξενυχτάς... - Από emufear
      Το θέμα έχει λάβει 22594 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία The Chat & Fun Section.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-08-16 στις 00:56.
    • Μόνος - Από aggelos
      Το θέμα έχει λάβει 22 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μπερδέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-05-07 στις 16:13.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα