Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,003 μέλη και 2,480,033 μηνύματα σε 79,006 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 298 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αϋπνία

presvis

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο presvis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 122 μηνύματα.

O presvis έγραψε: στις 23:54, 02-06-16:

Αρχική Δημοσίευση από nymphet
Χμμ να πω τότε και για τα βιντεάκια asmr?Βοηθάνε πολλούς να χαλαρώσουν και τελικά να κοιμηθούν.Άλλοι βέβαια τα βρίσκουν απλώς περίεργα.Δεν έχει να χάσεις κάτι με το να δοκιμάσεις όπως και να χει
asmr? what is this? το γκουγκλαρα, ενταξει αλλα μου φαινεται λιγο τρελη τεχνικη. Θα βαλω απαλη μουσικη στον υπολογιστη και θα κλεισω τα ματια μου, θα κοιμηθω δεν μπορει..
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

nymphet

Δραστήριο Μέλος

H nymphet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 201 μηνύματα.

H nymphet έγραψε: στις 00:01, 03-06-16:

Αρχική Δημοσίευση από presvis
asmr? what is this? το γκουγκλαρα, ενταξει αλλα μου φαινεται λιγο τρελη τεχνικη. Θα βαλω απαλη μουσικη στον υπολογιστη και θα κλεισω τα ματια μου, θα κοιμηθω δεν μπορει..
Oύτε σε μένα πιάνει χαχα Το καλύτερο είναι αυτό που λες,απλά κλείνεις τα μάτια και περιμένεις /φαντάζεσαι πράγματα μέχρι να σε πάρει ο ύπνος
Παράθεση

presvis

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο presvis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 122 μηνύματα.

O presvis έγραψε: στις 00:08, 03-06-16:

Αρχική Δημοσίευση από nymphet
Oύτε σε μένα πιάνει χαχα Το καλύτερο είναι αυτό που λες,απλά κλείνεις τα μάτια και περιμένεις /φαντάζεσαι πράγματα μέχρι να σε πάρει ο ύπνος
το χειμωνα δεν εχω κανενα θεμα με τον υπνο, το καλοκαιρι παρουσιαζεται.. παντως σε ευχαριστω για τις απαντησεις σου, να εισαι καλα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Διαταραχές Ύπνου - Αϋπνία - Από MonaXoS
      Το θέμα έχει λάβει 151 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ψυχολογία-Ψυχιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-05-17 στις 16:19.
    • Αϋπνία - Από Panosmaths123
      Το θέμα έχει λάβει 16 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-01-17 στις 15:29.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα