Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,967 μέλη και 2,478,285 μηνύματα σε 78,934 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 155 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι φοράτε στη βραδινή σας έξοδο;

natasa rocker

Νεοφερμένος

H natasa rocker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H natasa rocker έγραψε: στις 22:15, 08-05-09:

Ντύνομαι όπως την υπόλοιπη μέρα με ελάχιστες διαφορές...σταράκια,jeans,t-shirts...Τώρα κι εγώ δε μπορώ να βλέπω τα παιδιά έτσι ντυμένα.Είναι πολύ χάλια!!εε και να σου πω την αλήθεια και εσύ ντύνεσαι κάπως.(οκ είμαι 16 αλλιώς το βλέπω :S)
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Bill : 08-05-09 στις 22:19. Αιτία: greeklish
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

skatoula14 (Μυρτω!!!!)

Δραστήριο Μέλος

H Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 330 μηνύματα.

H skatoula14 έγραψε: στις 19:25, 11-06-10:

κι εγω δεν μπορω να πω το βραδινο μου ντυσιμο εχει πολλες διαφορες απο αυτα που φοραω καθημερινα και γενικα δεν μου πολυαρεσει να τους βλεπω ολους τοσο υπερβολικα ντυμενους...αλλα ο καθενας με το στυλ του
Παράθεση

Speedy

Διάσημο Μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 656 μηνύματα.

O Speedy έγραψε: στις 20:04, 11-06-10:

Βραδυνή έξοδο εγώ εννοώ ΜΟΝΟ μπουζούκια, για ότι άλλο πάω και με μαγιώ...

So ένα κλασικό ντύσιμο είναι:
Πουκάμισο: Μοβ Burberry,
Παντελόνι: Μαύρο J.Armani
Ζώνη :Burberry
Παπούτσι: μαύρο asics
Ρολόι:Calvin Klein
Κολώνια:Hypnose ή Armani ανάλογα με την παρέα.. Αν έχει πολλές γυναίκες πάντα την αγαπημένη μου Hypnose..
6
Παράθεση

Eupatridis (Χρήστος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 334 μηνύματα.

O Eupatridis Πάντοτε στις σκιές ... έγραψε: στις 20:20, 11-06-10:

Τι μάρκα κάλτσες;
10
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 6,369 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 23:49, 14-06-10:

Αρχική Δημοσίευση από Speedy

Κολώνια:Hypnose ή Armani ανάλογα με την παρέα.. Αν έχει πολλές γυναίκες πάντα την αγαπημένη μου Hypnose..
Άτσα στυλ το Αγρίνιο.
6
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,951 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 00:01, 15-06-10:

την γκαρνταρόμπα του παππού του σπίντυ όταν δεν την δανείζεται ο σπίντυ
Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,292 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε: στις 00:07, 15-06-10:

lol πας σε κλαμπ με μαγιώ; Στο φαληράκι είσαι;
3
Παράθεση

annaki! (μικρή Αννούλα...)

Δραστήριο Μέλος

H μικρή Αννούλα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 150 μηνύματα.

H annaki! ψάξε,ψάξε δεν θα το βρεις.... έγραψε: στις 15:01, 15-06-10:

Δεν μου αρέσει το πολυ ''καλό''ντύσιμο,γιατί μπορείς πολύ εύκολα να ξεφύγεις
Εξάλλου,μια βόλτα πας,όχι για παραλαβή Oscar
Εγώ προτιμώ τζινάκι,συνήθως με μπαλαρίνα,μπλουζάκι,τσαντούλα και ελαφρύ μακιγιάζ.Σε μια απλή βόλτα αυτό.
Αν θέλω να πάω κάπου''καλυτερα'' ίσως φορέσω τακούνι ή πλατφόρμα με τζινάκι και μπλουζάκι ή με φόρεμα(σπάνια φοράω φορέματα βέβαια)
Δεν είμαι του πολύ έντονου μακιγιάζ ούτε του πολύ λαμπερού (πχ.φόρεμα γεμάτο παγιέτες ή πολύ στρασάτα ρούχα)
Ο καθένας με το γούστο του...
Παράθεση

rina45

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 130 μηνύματα.

H rina45 click!! έγραψε: στις 23:23, 24-01-11:

εντάξει αν βγεις βραδυ βραδυ λεμε τωρα ,οχι χαλαρα βολτιτσα , και πας σε κλαμπ δεν πας με τζιν ουτε με all star.
Ασε που τα περισσοτερα μεγάλα κλαμπ έχουν και face control.Αν είσαι σαν λέτσος δεν σε βάζουν μέσα..
Αναλογα λοιπον με το που 8α πας(πουειναι και στοιχειο του στυλ και του χαρακτηρα σ ) 8α φορεσεις τα αναλογα ρούχα!!
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,647 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 00:34, 25-01-11:

Αν είσαι σαν λέτσος δεν σε βάζουν μέσα..
σαν Γκλέτσος όμως?
2
Παράθεση

rina45

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 130 μηνύματα.

H rina45 click!! έγραψε: στις 00:47, 25-01-11:

τότε καλέ μου αλλάζει το 8έμα! έρχονται τα μεγάλα μέσα!!
Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,016 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε: στις 17:38, 04-08-11:

Κατα 90% φοραω φουστες με ενα ωραιο τοπακι απο πανω ή φορεματα χειμωνα καλοκαιρι!
2
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,647 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 17:45, 04-08-11:

Κατα 90% φοραω φουστες με ενα ωραιο τοπακι απο πανω ή φορεματα χειμωνα καλοκαιρι!
έτσι δικαιολογειται το ονομα σου...
Παράθεση

tzenaki_m (τζενη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H τζενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 74 μηνύματα.

H tzenaki_m έγραψε: στις 12:30, 28-08-11:

συνηθως φοραω τζιν παντελονι και μια καλη μπλουζα....το καλοκαιρι με πλατφορμες η πεδιλα...και το χειμωνα γιλεκο πανω απ τ πουκαμισο η την μπλουζα και μποτες μαυρες κυριως...
Παράθεση

Menoula

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Menoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 10 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 80 μηνύματα.

H Menoula Something totally different.. έγραψε: στις 01:23, 28-11-11:

Εξαρταται απο το που πηγαινω...με ποιους θα ειμαι κ απο την διαθεση μου...
Και φυσικα αλλαζω 100000 φορες γνωμη για το τι πρεπει να βαλω ;Ρ
Παράθεση

Vasool (Βασω)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Βασω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 142 μηνύματα.

H Vasool έγραψε: στις 14:19, 11-12-11:

συνηθως παω για ποτακι 'η σε ρακομελαδικα και καφωδεια, πολυ φλου καταστασεις, οποτε το επισημο ενδυμα ειναι φανελακι, πουκαμισο ανοιχτο στις γκραντζ τζιν κ σταρακια. Αλλα πολλες φορες, για παραδειγμα αν εχει κανονισει η παρεα κλαμπ 'η τιποτα πιο κυριλλε, ε ντυνομαι και εγω λιγο πιο σαν ανθρωπος. :Ρ
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,750 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 14:33, 11-12-11:

Κάτι που θα μου αρέσει...Εξαρτάται από τη διάθεση only και τι κέφι εχω να φορέσω κάποιο συγκεκριμένο ρούχο....Τα ρούχα τα προσαρμόζουμε εμείς πάνω μας και όχι οι χώροι που θα πάμε ή τι θα φορέσουν τα άλλα άτομα... Ευτυχώς αυτό το ελάττωμα να ρωτάω "τι θα φορέσεις εσύ;" δεν το είχα ποτέ.... ούτε στα χρόνια της εφηβείας μου.....
Άλλωστε η τάση της μόδας πλέον εχει διαμορφωθεί έτσι όπου μπορεί να φοράς κάποιο τζιν (που το φοράς και το πρωί και το βράδυ) με ένα αμπιγιέ t-shirt και να γίνεται η εμφάνιση βραδυνή....
2
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε: στις 20:45, 11-12-11:

Ανάλογα το μέρος. Βέβαια πολλές φορές έχω ντυθεί πολύ επίσημα ή πολύ ανεπίσημα για την περίσταση, αν και θεωρώ ότι το δεύτερο είναι το χειρότερο. Οπότε έχω φορέσει τουαλέτα για το μέγαρο, "πρωινά" ρούχα για χαλαρό ποτό, "ξεκωλε" για μπουζούκια και κλαμπ κλπ. Παλιότερα φόραγα και πολύ εκκεντρικά ρούχα ή συνδυασμούς, μόνο και μόνο για το shock value και την "μοναδικότητα". Αλλά τώρα αυτά πάνε περίπατο, με τη Lady Gaga είναι της μόδας, ασε που πιά ντρέπομαι να τα κάνω. Και το κυριότερο, τώρα βγαίνω μια φορά το τρίμηνο...
Παράθεση

granita (Φανή)

Δραστήριο Μέλος

H Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 191 μηνύματα.

H granita where do we go, nobody knows.. έγραψε: στις 21:09, 11-12-11:

βασικά όντως έχει να κάνει και με την ηλικία, το μέρος που θα πας, τη γενικότερη περίσταση...και φυσικά κι εμένα μου έχει τύχει να έχω ντυθεί σα γύφτος και να πάμε με την παρέα μου κάπου που όλοι είναι στην τρίχα, όπως και να ετοιμάζομαι δύο ώρες, κάνοντας αναρίθμητους συνδυασμούς με τα καλύτερα ρούχα της ντουλάπας και εν τέλει να περάσουμε τη βραδιά στην παραλία με coca-cola λέγοντας ανέκδοτα όλα μέσα στο πρόγραμμα είναι...αλλά σε γενικές γραμμές λατρεύω τις φούστες είτε χειμώνα με μπότα, μονόχρωμη μπλούζα, καπαρτίνα και κάποιο φουλάρι ή καλοκαίρι με ζωντανά χρώματα, πεδιλάκι και μακριά σκουλαρίκια!
2
Παράθεση

shark.0wNz (Jimakos R)

Δραστήριο Μέλος

Ο Jimakos R αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 172 μηνύματα.

O shark.0wNz mechanic έγραψε: στις 21:55, 11-12-11:

φούτερ+τζην+στρακι..είπα τέλοςςςςςς
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια