Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,997 μέλη και 2,479,806 μηνύματα σε 78,990 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 454 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Οι χειρότερες διαφημίσεις

Stalitsa (Μιμιλού!!!)

Δραστήριο Μέλος

H Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 421 μηνύματα.

H Stalitsa έγραψε: στις 04:37, 25-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από QsLv
... αλλά και η πιο καλή που έχω δει τελευταία από τράπεζα είναι, εκεί που πάει ο μπαμπάκας να πάρει τους βαθμούς του γιου, ένας συνηθισμένος ανθρωπάκος ο μπαμπάκας "γεια σας, ήρθα για τους βαθμούς του γιου μου", και δίπλα να είναι ο γιος, 2.50μ ύψος και μαύρος και να λέει ο διευθυντής, είστε σίγουρος οτι αυτός είναι ο γιος σας? ή κάπως έτσι πάει τελοσπάντων!

χαχαχαχχαχα!!! Θεϊκή διαφήμιση!!!
Διευθυντής: "Είστε ο μπαμπάς του ... ταδε?"
Πατέρας: " Ναί!( Τον κοιτάζει) ....Μάλλον!!!!"
Ή το άλλο με τον γάϊδαρο....
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Jason93 (Ιάσων)

Δραστήριο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 251 μηνύματα.

O Jason93 έγραψε: στις 10:54, 26-06-06:

Δεν μου αρέσουν οι διαφημίσεις με τα απορρυπαντικά
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,646 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 13:16, 26-06-06:

Οι διαφημίσεις που με κάνουν να θέλω να σπάσω την τηλεόραση, είναι αυτές με τις ιδιωτικές σχολές, ιδιωτικά ΙΕΚ κ.λ.π. που σου υπόσχονται ότι θα γίνεις ο καλύτερος ever επαγγελματίας στο πανελλήνιο και θα σε παρακαλάνε ΟΛΕΣ οι πολυεθνικές να συνεργαστείς μαζί τους, με παχυλό μισθό, μπόνους κ.α. πριν καν αποφοιτήσεις..... Με τον πόνο των νέων παιδιών που μαστίζονται από την ανεργία παίζουν οι άνανδροι?
Παράθεση

erodia

Δραστήριο Μέλος

H erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing . Έχει γράψει 350 μηνύματα.

H erodia έγραψε: στις 13:26, 26-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen
Οι διαφημίσεις που με κάνουν να θέλω να σπάσω την τηλεόραση, είναι αυτές με τις ιδιωτικές σχολές, ιδιωτικά ΙΕΚ κ.λ.π. που σου υπόσχονται ότι θα γίνεις ο καλύτερος ever επαγγελματίας στο πανελλήνιο και θα σε παρακαλάνε ΟΛΕΣ οι πολυεθνικές να συνεργαστείς μαζί τους, με παχυλό μισθό, μπόνους κ.α. πριν καν αποφοιτήσεις..... Με τον πόνο των νέων παιδιών που μαστίζονται από την ανεργία παίζουν οι άνανδροι?

Ναι βρε Λενιώ!!!
Που παρουσιάζουν ένα περιβάλλον άριστο και ένα μέλλον πολλά υποσχόμενο.....
+ 1 !!!!!!
Παράθεση

Skoulikadera---

Δραστήριο Μέλος

H Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 483 μηνύματα.

H Skoulikadera--- έγραψε: στις 22:42, 26-06-06:

Έγω πάντως δεν μπορώ να πω ότι όλες οι διαφημίσεις είναι αίσχος....
Θεωρώ την τέχνη της διαφήμισης δύσκολη και εξαιρετικά ενδιαφέρουσα.
Μια από τις πολλές που δεν μου αρέσουν είναι αυτή με τον "οργασμό" που προκαλεί κάποιο σαμπουάν...έλεος ποιά με τα σεξουαλικά υπονοούμενα με τα σαμπουάν τα γιαούρτια και τα γάλατα !!!!!
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 3,216 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 19:17, 27-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen

+1
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,181 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 19:26, 27-06-06:

Ετυχε να δω την νεα διαφημιση της TIM ... δεν μου αρεσε καθολου ...
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 19:58, 27-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Ετυχε να δω την νεα διαφημιση της TIM ... δεν μου αρεσε καθολου ...
Αυτή με το ''Πάρα Πέντε'' λες?Αν ναι,πλάκα έχει.Αντιθέτως,δε μ'αρέσει η διαφήμιση του Γερμανού με το σκύλο
Παράθεση

xristinaki

Δραστήριο Μέλος

H xristinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Παιδαγωγός . Έχει γράψει 490 μηνύματα.

H xristinaki έγραψε: στις 02:37, 28-06-06:

Ολες οι διαφημησεις του 11880 ειναι οικτρες κι εκεινες με την superstar γιαγια (αν κι την εβρισκα γλυκουλα) αλλα κυριως οι καινουριες με τους τρεις με το μπακλαμαδακι.Μακραν η πιο σπαστικη διαφημιση που εχω δει.Επισης (εδω μαλλον θα διαφωνησουν τα αγορια)με ενοχλουν διαφημισεις περιοδικων τυπου playboy εκει που καθομαι ηρεμη κι βλεπω μια αγαπημενη ταινια τι φταιω να βλεπω τα 'καλλη' της καθεμιας?
Παράθεση

Stalitsa (Μιμιλού!!!)

Δραστήριο Μέλος

H Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 421 μηνύματα.

H Stalitsa έγραψε: στις 03:09, 28-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από xristinaki
Ολες οι διαφημησεις του 11880 ειναι οικτρες κι εκεινες με την superstar γιαγια (αν κι την εβρισκα γλυκουλα) αλλα κυριως οι καινουριες με τους τρεις με το μπακλαμαδακι.Μακραν η πιο σπαστικη διαφημιση που εχω δει.
+1
Παράθεση

maxnikos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο maxnikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Φωτογράφος . Έχει γράψει 90 μηνύματα.

O maxnikos έγραψε: στις 03:14, 28-06-06:

Δε μου αρεσουν γενικα οι διαφημησεις απο τραπεζες και συγκεκριμενα του τυπου <<ευχαριστω κυριε διαχειρηστα...>>
Τις απεχθανομαι γιατι μου θημηζουν την Ελληνικη πραγματικοτητα
Παράθεση

^^Vampire^^

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 133 μηνύματα.

H ^^Vampire^^ έγραψε: στις 01:27, 29-06-06:

Μου την δίνουν οι διαφημήσεις με τις σερβιέτες... κυρίως την ώρα του φαγητού... ΤΙΠΟΤΑ ΠΙΟ ΑΚΥΡΟ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΔΕΙΞΕΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ;;;

Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 1,255 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 12:01, 01-07-06:

Δεν μου αρέσει αυτή της ΤΙΜ (ή όποια άλλη εταιρεία είναι) που παίζουν οι ηθοποιοί από το Παρά 5...Πολύ σαχλή βρε παιδί μου.
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12,565 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 11:41, 11-07-06:

Εγώ ανατριχιάζω πάντα με όλες της Vichy...! Απαίσιες, γιατί να πάρω αυτές τις κρέμες, αν είναι να νιώθω σαν ρόμποκοπ;;;;
Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

H prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 1,019 μηνύματα.

H prime έγραψε: στις 12:10, 11-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από Maggie
Δεν μου αρέσει αυτή της ΤΙΜ (ή όποια άλλη εταιρεία είναι) που παίζουν οι ηθοποιοί από το Παρά 5...Πολύ σαχλή βρε παιδί μου.
+1
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 3,216 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 18:38, 11-07-06:

Αυτη του παγωτου (nirvana νομιζω) που λεει κατι.. "Το λαμπατερ, Το φως.." δεν θυμαμαι ακριβως. Πολυ σαχλαμαρα!
Παράθεση

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 515 μηνύματα.

O maik85 έγραψε: στις 14:38, 12-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil
Αυτη του παγωτου (nirvana νομιζω) που λεει κατι.. "Το λαμπατερ, Το φως.." δεν θυμαμαι ακριβως. Πολυ σαχλαμαρα!
Ναι το Νιρβάνα είναι. Τραγική διαφήμιση συμφωνώ απόλυτα.
Παράθεση

xristinaki

Δραστήριο Μέλος

H xristinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Παιδαγωγός . Έχει γράψει 490 μηνύματα.

H xristinaki έγραψε: στις 14:49, 12-07-06:

Ναι το Νιρβάνα είναι. Τραγική διαφήμιση συμφωνώ απόλυτα.
Την διαφημιση για το παγωτο nirvana ποτε δε την καταλαβα.Ουτε τον διαλογο ουτε πιο ειναι το αστειο.Ειναι πληρως ασυναρτητη
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,646 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 15:25, 12-07-06:

Οι διαφημίσεις με την πορτοκαλάδα fanta αν δεν κάνω λάθος, και τους 2 βλαμμένους που όλη την ώρα λένε Bambacha που ανάθεμα και αν καταλαβαίνω τι εννοούν και ποιό είναι το νόημα γενικότερα αυτής της διαφήμισης!
1
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil έγραψε: στις 20:48, 18-07-06:

Οι διαφημισεις του MoMad.
Εντελως μπιαχ!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια