Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,003 μέλη και 2,480,004 μηνύματα σε 79,006 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 571 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Οι χειρότερες διαφημίσεις

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 519 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 21:51, 18-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen
Οι διαφημίσεις με την πορτοκαλάδα fanta αν δεν κάνω λάθος, και τους 2 βλαμμένους που όλη την ώρα λένε Bambacha που ανάθεμα και αν καταλαβαίνω τι εννοούν και ποιό είναι το νόημα γενικότερα αυτής της διαφήμισης!
χαχαααα.. ναι!ναι!! "Είμαι ο Τζίμι Νούπου Νούπου Νούπου Α,κι από'δω ο φίλος μου..Bambacha!!!" κι εγώ δεν τις αντέχω με τίποτα αυτές τις διαφημίσεις..
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12,565 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 23:14, 18-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil
Οι διαφημισεις του MoMad.
Εντελως μπιαχ!
Τίιινος;;;
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 3,216 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 09:08, 19-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Τίιινος;;;
Mo Mad, νεα καρτοκινητη.
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12,565 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 12:04, 19-07-06:

αααα...! ντεν ξέρω, δεν είδα πολλή τιβί στην Ελλάδα...!
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 3,216 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 19:21, 21-07-06:

Ολες του Κωτσοβολου.
Δειχνει εναν βλακα να πεταει χρηματα σε καδο σκουπιδιων--> "Αν εχετε λεφτα για πεταμα.." κλπ.

Επισης, ειναι μια διαφημιση (δεν θυμαμαι προιον, νομιζω φρυγανιες.. ή βουτυρο? τελος παντων δεν θυμαμαι.. ) που καθεται η Χαπη φαμιλη στο τραπεζι και αντι να μιλανε τιτιβιζουν και εχει και"μεταφραση" απο κατω.. Η βλακεια.
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,896 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 15:53, 04-08-06:

αυτή με τον μύκητα των ποδιών που σηκώνει το νύχι, είναι αηδιαστική
Παράθεση

dimidola

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H dimidola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 88 μηνύματα.

H dimidola έγραψε: στις 18:09, 30-09-06:

Συμφωνώ και με το μύκητα(όταν το σκέφτομαι ανατριχιάζω), και το MoMad(πού να ξέρεις βρε γίδι, καινούρια είναι αυτά) και μία για σερβιέτες ή σερβιετάκια, δε θυμάμαι, που κάτι γυναίκες πετάνε τις βράκες τους από τα παράθυρα...
Παράθεση

tina

Νεοφερμένος

H tina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 20 μηνύματα.

H tina έγραψε: στις 18:23, 30-09-06:

Αυτή του Βασιλόπουλου την έχετε δει? Ακόμη προσπαθώ να καταλάβω γιατί πλήρωσαν διαφημιστη
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 1,255 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 19:33, 30-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από bunny
αυτή με τον μύκητα των ποδιών που σηκώνει το νύχι, είναι αηδιαστική
Πωπω,ναι απαίσια είναι και ανατριχιαστική μπρρρ
Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 519 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 20:11, 30-09-06:

Mo Mad κι εγώ..τη θεωρώ τελείως αποκρουστική διαφήμιση..λόγω του αντικειμένου των σπουδών μου,ξέρω κάποιες βασικές "αρχές" για τον τρόπο διαφήμισης ενός προ'ι'όντος και μία απ'αυτές -συνοψίζοντας- είναι,η διαφήμιση να είναι ελκυστική για τον καταναλωτή ή να του προκαλεί τέλος πάντων αίσθηση (θετική),έτσι ώστε να ενδιαφερθεί για το συγκεκριμένο προ'ι'όν..

εγώ,όσο και να μ'άρεσε και να ήθελα να αγοράσω το συγκεκριμένο προ'ι'όν,απ'τη διαφήμιση αυτή και μόνο,ούτε που θα το πλησίαζα.. μάλλον αυτοί που τη σκέφτηκαν,προσπάθησαν να δημιουργήσουν μεν αίσθηση στους καταναλωτές,αρνητική όμως..στην τελική,κι αυτό "πουλάει"..
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,944 μηνύματα.

O Valder fortis Fortuna adiuvat έγραψε: στις 21:13, 30-09-06:

Η διαφήμιση της ΤΙΜ με την βλάχα που φωνάζει "ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι" σα συναγερμός. Μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι εκείνη την ώρα. Αφήστε εκείνες της Cosmote με τις ξανθιές που κάνουν σαν ξελιγωμένες.... έλεοc!
1
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 1,255 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 21:17, 30-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Η διαφήμιση της ΤΙΜ με την βλάχα που φωνάζει "ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι" σα συναγερμός. Μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι εκείνη την ώρα. Αφήστε εκείνες της Cosmote με τις ξανθιές που κάνουν σαν ξελιγωμένες.... έλεοc!
Άχαχαχαχα
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil έγραψε: στις 10:46, 02-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Η διαφήμιση της ΤΙΜ με την βλάχα που φωνάζει "ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι" σα συναγερμός.
Εντελως χαλια..
Επισης, μια καινουρια διαφημιση ενος περιοδικου -δεν θυμαμαι ονομα- με μια ξανθια που μασαει τσιχλα.. σαν παρτσακλο! Ελεος..
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,086 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 12:11, 02-10-06:

Αυτη η ηλιθια διαφημιση του μιλνερ, που συστηνονται δασκαλα και παιδια με ονοματα απο υλικα του τοστ....τι σκεφτονται οταν λενε ναι? :S
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 44 ετών . Έχει γράψει 3,056 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 13:25, 02-10-06:

Το ξύλο που θα φάει ο μπαμπάτσα της φάντα απο τα χέρια μου αν τον πετύχω πουθενά δεν λέγεται.
Σαν να μην μας έφτανε η τηλεοπτική με τους ηλίθιους που ούτε καν μπορούν να συνενοηθούν μεταξύ τους έχουμε και την ραδιοφωνική.
-Πάμε με το δικό μου,
-Και δεν πάμε με το δικό μου?
Μπλα μπλα μπλά
19 " την ίδια ηλιθιότητα,
Παράθεση

crazy lover

Δραστήριο Μέλος

H crazy lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 268 μηνύματα.

H crazy lover έγραψε: στις 20:45, 02-10-06:

Ολες οι διαφημισεις μου τη δίνουν.Θα προτιμουσα να μην υπήρχαν καν...
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil έγραψε: στις 12:24, 20-03-07:

Η καινουρια του conn-x, με τον καναπε. Πολυ βλακεια.
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 44 ετών . Έχει γράψει 3,056 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 12:27, 20-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil
Η καινουρια του conn-x, με τον καναπε. Πολυ βλακεια.
Ναι όντως, πολύ πρόχειρη δουλειά και δημιουργικό μάπα!
Παράθεση

Chimera

Δραστήριο Μέλος

H Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 298 μηνύματα.

H Chimera In the deathcar έγραψε: στις 13:16, 20-03-07:

Εμένα δε μου αρέσει και η διαφήμιση του τυριού FINA. Πολύ χαζή ! Παρουσιάζει τους άντρες σαν θύματα που προσπαθούν να ξεφύγουν από τα μάτια των κέρβερων-γυναικών τους !
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 7,139 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 12:50, 22-03-07:

Συχένομαι τις διαφημήσεις ανεξερέτως με αυτοκίνητα και τρέπεζες, ειναι οι πιό κρύες διαφημήσεις με χαζά θέματα και χαζές συζητήσεις
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια