Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,329 μέλη και 2,487,944 μηνύματα σε 79,471 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 357 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τραγούδια που έχετε συνδέσει με ανθρώπους

Physiognomist

Διακεκριμένο μέλος

Ο Physiognomist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,008 μηνύματα.

O Physiognomist έγραψε: στις 19:45, 30-10-19:

Μερικές φορές βέβαια όταν οι άνθρωποι φεύγουν,τα κομμάτια δεν πολυακούγονται μετά..Οπότε καλύτερα separating the songs from the experiences

Πάμε λίγη καψούρα από όταν ήμουν αρκετά μικρότερος και (ελπίζω) ηλιθιότερος

1
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

archaios19 (Βαγγέλης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 400 μηνύματα.

O archaios19 έγραψε: στις 21:14, 30-10-19:

Το έχω συνδέσει με τον έρωτα της ζωής μου που πρόσφατα μού χτύπησε την πόρτα...
1
2
1
Παράθεση

Λένω

Επιφανές Μέλος

H Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,434 μηνύματα.

H Λένω έγραψε: στις 21:52, 30-10-19:

Αρχική Δημοσίευση από archaios19
Το έχω συνδέσει με τον έρωτα της ζωής μου που πρόσφατα μού χτύπησε την πόρτα...
Τι εξαιρετικά νέα είναι αυτά; Τώρα Βαγγέλη μου δεν σου λείπει απολύτως τίποτα! Θα ζήσεις μια από τις καλύτερες περιόδους της ζωής σου! Χαίρομαι πολύ για σένα!
2
Παράθεση

archaios19 (Βαγγέλης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 400 μηνύματα.

O archaios19 έγραψε: στις 22:08, 30-10-19:

Αρχική Δημοσίευση από Λένω
Τι εξαιρετικά νέα είναι αυτά; Τώρα Βαγγέλη μου δεν σου λείπει απολύτως τίποτα! Θα ζήσεις μια από τις καλύτερες περιόδους της ζωής σου! Χαίρομαι πολύ για σένα!
Σε ευχαριστώ πολύ Λένω μου! Πράγματι διανύω μία από τις ωραιότερες περιόδους της ζωής μου.
3
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    archaios19, Giota2000

Βρείτε παρόμοια