Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,176 μέλη και 2,484,499 μηνύματα σε 79,257 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 495 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κατηγορίες συντρόφων. Θεωρείτε πως υπάρχουν;

peleas

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο peleas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 62 μηνύματα.

O peleas έγραψε: στις 16:09, 23-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από christinelle
Δεν το βλέπω υπονόμευση, αφού υπάρχουν οι κατηγορίες και απλά τις συζητάμε. Ας πούμε εμένα ο boyfriend είναι στην κατηγορία του "ψυχάκια" και το ξέρει. Τι δηλαδή, κάθε φορά που θα τύχει να το αναφέρω πάει να πει ότι τον μειώνω? Αφού είναι γεγονός και μάλιστα συχνά αστειεύεται και ο ίδιος περί του θέματος. Και όπως είπα η μια κατηγορία δεν αποκλείει την άλλη, είναι και σε άλλες (βλέπε το "κελεπούρι" που έγραψα πιό πριν).
Γενικά είμαι κατά της κατηγοριοποίησης, γιατί βάζει τους ανθρώπους σε κουτάκια, παραβλέποντας η μοναδικότητα του καθενός. Αλλά αν προσωπικά είσαι εντάξει με αυτό, νο πρόμπλεμ...
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια