Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,160 μέλη και 2,484,277 μηνύματα σε 79,233 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 620 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Η αγάπη από το μίσος δεν απέχει και πολύ...

Crow_of_Darkness

Δραστήριο Μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 245 μηνύματα.

O Crow_of_Darkness έγραψε: στις 12:05, 15-05-06:

Ναι όντως μεγάλο μπουμπούκι... Και από τα σπάνια που σου τυχαίνουν.

Ήμουν πολύ προσεκτικός στα γεγονότα που ανέφερα, μη γράφοντας υπερβολές. Απλά έγραψα τη καθαρή αλήθεια και ΟΧΙ τη δική μου αλήθεια σας διαβεβαιώ όλους. Πιστέψτε τα αυτά που έγραψα είναι 100% αληθινά - δυστυχώς. Σαφώς και κάποιος καλά κάνει (Μιλάω γενικά) αν το κάνει, να είναι επιφυλακτικός καθώς δεν μπορεί να ακουστεί και η άλλη άποψη. Είμαι βέβαιος ότι το <<μπουμπούκι>> θα τα έλεγε τελείως διαφορετικά... Αυτό που μπορώ εγώ να κάνω είναι απλά να διαβεβαιώσω το κοινό ότι λέω την αλήθεια δίχως υπερβολές. Από εκεί και πέρα είναι προσωπικό θέμα του καθενός να με πιστέψει ή όχι. Και τα λέω όλα αυτά για να μην υπάρξουν τυχόν παρεξηγήσεις και υποψίες.

Ναι όντως η ντροπή είναι δική μας, αλλά τί να κάνουμε τη πιστέψαμε και δε θέλαμε να κάνουμε αμέσως έναν άνθρωπο πέρα - βλέπεις τη λυπόμασταν αρχικά. Δεν είχε άλλη παρέα. Καλά να πάθουμε...

Σοφά τα λόγια σου Μάριε στη τελευταία παράγραφο του πόστ σου. Και λίγοι να το πιστέψουν - που κόβω τη φτερούγα μου ότι έτσι έγινε, η ζημιά έχει γίνει. Τέλοσπάντων ότι έγινε έγινε και ο λόγος που τα έγραψα αυτά είναι για να γίνει το πάθημα το δικό μου μάθημα σε τρίτους. Πολλές φορές κάτι δεν είναι αυτό που φαίνεται και μόνο ο χρόνος φανερώνει τη πραγματική προσωπικότητα κάποιου. Πρέπει όλοι - τώρα το ξέρω καλά, να προσέχουμε στις επιλογές φίλων. Όπως λέει και η μάνα μου, καμιά φορά οι φίλοι γίνονται φίδια.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Crow_of_Darkness : 15-05-06 στις 12:09.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,328 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 14:40, 15-05-06:

χμμ...η αγάπη μίσος δε γίνεται...ούτε το μίσος αγάπη...
αγάπη σημαίνει σεβασμός...όταν αγαπάς κάποιον πραγματικά σέβεσαι τις επιλογές του..και δη την επιλογή του να είναι με κάποιο άλλο άτομο για τον όποιο λόγο και αν γίνεται αυτό...
είναι δύσκολο βέβαια ..πολύ δύσκολο...αλλά όχι αδύνατον...
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,073 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 23:44, 15-05-06:

Αρχική Δημοσίευση από Neraida
όταν αγαπάς κάποιον πραγματικά σέβεσαι τις επιλογές του..και δη την επιλογή του να είναι με κάποιο άλλο άτομο για τον όποιο λόγο και αν γίνεται αυτό...
είναι δύσκολο βέβαια ..πολύ δύσκολο...αλλά όχι αδύνατον...

...αυτό ακριβώς!
Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

H prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 1,019 μηνύματα.

H prime έγραψε: στις 19:28, 22-05-06:

Το κοριτσάκι αυτό μήπως βγήκε από την ταινία νέα γυναίκα μόνη ψάχνει?χμμμ?
Δε μιλάμε για αγάπη ή μίσος εδώ, μιλάμε για σχιζοφρένεια

Σχετικά τώρα με το θέμα, για μένα δεν υπάρχει αγάπη χωρίς μίσος ή αν υποθέσουμε ότι υπάρχει είναι ιδιαίτερα δυσδιάκριτα τα όρια μεταξύ τους.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια