Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,992 μέλη και 2,479,499 μηνύματα σε 78,982 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 510 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Η επικαιρότητα εν συντομία

paskmak

Διάσημο Μέλος

Ο paskmak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 683 μηνύματα.

O paskmak έγραψε: στις 22:22, 18-08-19:

Αρχική Δημοσίευση από Himela
Το θέμα δεν ήταν τόσο τι έλεγε αυτός που ήταν ένας αμόρφωτος γεροτράγος αλλά ότι υπάρχουν κάποιοι που συμφωνούν μαζί του και τον σιγονταρουν. Αυτό είναι το ανησυχητικό. Αυτός θα καεί στην κόλαση που τόσο πιστεύει, με τους υπόλοιπους που βρίσκονται ανάμεσα μας και σκορπίζουν το μίσος τί θα γίνει;

Αμόρφωτος γεροτραγος;;

Μα αυτός αποτελούσε και αποτελεί τον ιδανικό (νέο)έλληνα. Απόστρατος αξιωματικός της ελλ αστυνομίας, που έλαβε αξιώματα από την Χούντα, με πίστη και ευλάβεια τήρησε και εφάρμοσε το «Ελλάς Ελλήνων χριστιανών», ενσαρκώνοντας όλες τις «αρετές» ενός (ψεύτο)χριστιανού ,δρώντας ανενόχλητα και ατιμώρητα, δηλητηριάζοντας τον νου πολλών απλών ανθρώπων . Ειναι κριμα που η εκκλησία έχει τέτοια Ακροδεξιά και ναζιστικα καθάρματα στις τάξεις της- τουλάχιστον ,τωρα πλέον ένα λιγότερο.
3
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Unseen skygge

Διάσημο Μέλος

Ο Unseen skygge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 851 μηνύματα.

O Unseen skygge έγραψε: στις 01:10, 19-08-19:

Ας ελπίσουμε ο επόμενος να είναι λογικός άνθρωπος και να βοηθησει στον εκσυγχρονισμό της εκκλησίας
3
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    charmander, ExoticAura, unπαικτable

Βρείτε παρόμοια