Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,103 μέλη και 2,482,812 μηνύματα σε 79,148 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 298 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σωβινιστικό γουρούνι, πολιτισμικές διαφορές ή είμαι υπερβολική;

paskmak

Διάσημο Μέλος

Ο paskmak αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 724 μηνύματα.

O paskmak έγραψε: στις 00:52, 01-11-19:

Αρχική Δημοσίευση από Nelliel
Μπορεί απλα να υπαρχουν πολιτισμικες διαφορες που αδυνατω να δω. Μπορει να ειναι σωβινιστης. Δεν εχω ξαναδουλεψει με ανθρωπο απο μεση ανατολη, που θελεις να ξερω τι ειναι νορμαλ στην συμπεριφορα του και τι οχι; Μπορει καποιος εδω να εχει εμπειρια. Μπορει απλα να τα βλεπω απο μια γωνια και καποιος αλλος να τα δει αλλιως.
Ναι. Ολα τ άτομα της μέσης Ανατολής ειναι μαυριδερα, τριχωτά ανθρωποειδή τεμπέλικα που κοιτάνε να σαμποτάρουν τον πολιτισμένο Ευρωπαίο. Εξ αλλου, η φυλή καθορίζει το ποσό καλος η όχι ειναι κάποιος στην δουλειά του .
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

_Σταύρος_ (Σταύρος, χωρίς _ _)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σταύρος, χωρίς _ _ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 585 μηνύματα.

O _Σταύρος_ έγραψε: στις 12:16, 01-11-19:

Αρχική Δημοσίευση από paskmak
Ναι. Ολα τ άτομα της μέσης Ανατολής ειναι μαυριδερα, τριχωτά ανθρωποειδή τεμπέλικα που κοιτάνε να σαμποτάρουν τον πολιτισμένο Ευρωπαίο. Εξ αλλου, η φυλή καθορίζει το ποσό καλος η όχι ειναι κάποιος στην δουλειά του .
Άντε πάλι... ρε τύπε, έχει καμία σχέση αυτό που έγραψε η κοπέλα με το σχόλιο σου
Η εμπάθεια, είναι βέβαια μια λέξη με αμφιλεγόμενο νόημα αλλά εσύ το τερματίζεις σε κάθε ευκαιρία
Παράθεση

Dreamweaver (Mad Lad)

Διάσημο Μέλος

Ο Mad Lad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 788 μηνύματα.

O Dreamweaver έγραψε: στις 15:52, 02-11-19:

Και κερατας και δαρμενη η Νελλη. Αυτο το φορουμ δεν σταματησει ποτε να με εκπλησσει
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια