• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ράμματα

danaoula8

Νεοφερμένος

Η danaoula8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Θα ηθελα να μου πει καποιος αν ξέρει μετα απο ποσό καιρο αφου κόψω τα ραμματα απο μια πληγη που αποκτησα προσφατα θα μπορεσω να ξαναμπω στο γήπεδο ( παιζω βολλευ)...Το χτυπημα ειναι στο γονατο μου και εχω κανει 15 ραμματα ...:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Θα ηθελα να μου πει καποιος αν ξέρει μετα απο ποσό καιρο αφου κόψω τα ραμματα απο μια πληγη που αποκτησα προσφατα θα μπορεσω να ξαναμπω στο γήπεδο ( παιζω βολλευ)...Το χτυπημα ειναι στο γονατο μου και εχω κανει 15 ραμματα ...:(:(:(
Γιατί δεν ρωτάς κάποιον ειδικό???Μπορεί να σου δώσουν λανθασμένες πληροφορίες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Ραμματα ειχα κανει κατω απο το πιγουνι 4 μαλιστα ... Εγω βασικα αν και ηταν μικρο τραυμα γι'αυτο κ γλιτωσα με μονο 4 ραμματα και οχι με παραπανω ηταν βαθεια πληγη ... Μετα απο 4 μερες πηγα να με αλλαξουν γαζα και να μου πουν ποτε ακριβως θα τα εβγαζα . Α! ξεχασα μου ειχανε δωσει κ αντιβιωση . Τελος παντως τα εβγαλα μετα απο μία εβδομαδα απο τη μερα που εκανα τα ραμματα αλλα εννοειται οτι για κανα 2 μερες θα βαζεις μπεταντιν ..
Αλλα νομιζω οτι το καλυτερο ειναι να συμβουλευτεις καποιον χειρουργο γιατι αυτα ειναι πραγματα τα οποια κανενας χρηστης του φορουμ δεν μπορει να σε καθοδηγησει με ασφαλεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
θα εισαι τελειως λειτουργικη οταν αποκατασταθει η ελαστικοτητα του ιστου.

παιξε αφου τα βγαλεις αλλα προστατευε το, επιγονατηδα η κατι τετοιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top