Πόσο φαντασιόπληκτοι είστε;

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Πόσο εύκολα θα σκεφτείτε κάποια πολύπλοκη και απίθανη αιτία για κάτι απλό? Ας πούμε, αν σας ακολουθεί ένα αυτοκίνητο (ή ένας άνθρωπος αν είστε πεζός) θα το αγνοήσετε/ίσως δεν το παρατηρήσετε καν ή μπορεί να σκεφτείτε πως σας καταδιώκει για κάποιο λόγο (να σας κλέψει/απαγάγει, είναι ντετεκτιβ απο τον συντροφο για να δει αν τσιλιμπουρδίζετε, είναι μέλος συνομωσίας, κ.α.)? Δεν λέω για απλή καχυποψία, λέω για πολύπλοκα σενάρια που μπορεί να φανταστείτε εκείνη την ώρα, ίσως απλά για να περάσει η ώρα σας.
Εγώ σήμερα βρήκα κάτι παλιές φωτογραφίες του boyfriend με την πρώην αρραβωνιαστικιά του που κρατάνε ένα μωρό. Και φυσικά αμέσως σκέφτηκα ότι έχει ένα παιδί που το κρύβει τόσα χρόνια από όλους και δεν το έχει αναγνωρίσει ούτε το βλέπει ποτέ, πράγμα που διέλυσε τον αρραβώνα του δέκα χρόνια πριν και τον στοιχειώνει μέχρι σήμερα στο να φοβάται να κάνει παιδιά.
Καλό? :redface: Λέτε να ισχύει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Το σενάριο φαίνεται υπερβολικό αλλά ποτέ δεν ξέρεις:P!

Γενικά εγώ δεν είμαι των πολύπλοκων - φαντασιόπληκτων σεναρίων. Είμαι των απλών: αν έχω μια υποψία γίνομαι πιο παρατηρητική ούτως ώστε να μαζέψω τα στοιχεία εκείνα που θα με κάνουν να επιβεβαιώσω ή να απορρίψω το εκάστοτε 'σενάριο'.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just smile!

Δραστήριο μέλος

Η just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μακροχώρι (Καστοριά). Έχει γράψει 442 μηνύματα.
εγω εχω πολλη φαντασια.Παρα πολλη......Συνεχεια φτιαχνω φανταστικα σεναρια.Ακομη κι οταν δεν εχω τι να κανω,αυτο κανω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Χμμμμ εγώ έχω πολλές περίεργες φαντασιώσεις. Ίσως να φταίει που βλέπω πολλά αστυνομικά και φτιάχνω τρελά σενάρια χαχαχα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mafalda8520

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mafalda8520 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
και εγω μια απο τα ιδια ειμαι για κατι απλουστατο εγω πάντα θα σκεφτώ το πιο απιθανο τι ναπω ισως φταιει το γεγονός οτι εχω μεγαλωσει σαν μοναχοπαιδι (εχω μεγαλη διαφορα με την μικρη μου αδερφη) και οτι αναγκαζομουν να επιστρατευσω τη φαντασια μου για να παιξω κατι της προκοπής? γενικώτερα χρησιμοποιω τη φαντασια μου για το οτιδηποτε πιο παλιο για να λεω ψεματα και να επιδιωκω την προσοχη των αλλων πλεον για να διασκεδασω οσο ωριμάζω αλλαζω και τους τροπους που τη χρησιμοποιω παντως ποτε δεν σταματω να εχω οργιαζουσα φαντασια.....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blur

Νεοφερμένος

Ο blur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 54 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Όχι καθόλου... αντιμετωπίζω τη ζωή μου με πρακτικό πνεύμα και αισιοδοξία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top