Αλλαγές στην εμφάνιση

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Λοιπον... Δεν ξερω πως ακριβος να το θεσω..
Πιστευω ολοι καπια στηγμη εχουμε βαρεθει την εμφανιση μας η κατι σχετικο, θελουμε να αλλαξουμε κατι. Νομιζω ειναι και κατι φυσιολογικο, και καταλαβενω την φυσιολογικοτιτα του. Γενικα ας συζιτουμε για αυτο, σε τι οφειλετε (διαφορετικο σε καθε περιπτωση μαλλον) και οτιδηποτε σχετικο...

Εγω ειμαι σε μια τετια περιοδο... Ειχα περασει κατι σχετικο και περσυ τετια εποχη, αλλα τελικα δεν εκανα τπτ. Περσυ αφορουσε μονο ρουχισμο. Φετος ειναι πιο γενικο... Μετα απο 5χρονια που μεκρενω το μαλλι μου δεν αντεξα αλλο και πριν λιγες μερες εκανα μια αλλαγη, την οπια κατα βουλιση μου μπορω να την κανω να φαινετε μπορω και να την αποκριβω... Απο την μια χαιρομαι, απο την αλλη ειναι μεγαλο το σοκ του να φευγουν 5χρονων τριχες... και λυπαμε και λιγο.
Εκτος απο αυτο ομως, 7μηνες τωρα μακρενω το μουσακι μου, για δευτερη φορα, με την πρωηγουμενη να εχει διαρκεση 9μηνες και η ενδιαμεση περιοδος να ειναι πολυ μικρη.
τα ρουχα μου... εδω και χρονια σταθερα... Ενα τζιν, μαυρη μπλουζα με κατι πανω απο συγκροτιμα, harley και γενικα τετιο στυλ, η καπιο αλλο χρωμα (οταν δεν εχω καθαρη μαυρη) μονοχρωμη. Παπουτσια... ε ειναι καπος νεοτερες,κατι μποτες, αλλιως σπορτεξ, και κατι ακομα σχετικα νεο ειναι τα δερματινα μπουφαν (και οταν λεμε νεο μιλαω για 2ετια)
Ετσι λοιπον, δεν το αντεξω αλλο αυτο... Εκανα μια αρχη με το μαλλι, εχω κατα νου και διαφορα για την συνεχια. Πειρα ενα παντελονι και ενα σορτσακι παραλαγης, θελω να παρω και σορτσακι ασπρης παραλαγης, θελω και να βρω κατι πουκαμισα που μου αρεσουν, εσκισα και τα μανια απο ενα τζιν μπουφαν μου, θελω να παρω και δερματινο γιλεκο. γενικα θελω να αλλαξω λιγο την καρνταρομπα μου. Οχι να πιασω οτι εχει μεσα και να το πεταξω, ουτε να αλλαξω εντελος το στυλ μου, απλα να το εμπλουτισω καπος, να εχω επιλογες, οχι απλα να πιανω το πρωτο μπλουζακι με το σκεπτικο "ολα ιδια ειναι" και η μονη σκεψη να ειναι "σκισμενο η κανονικο τζιν".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αχ εγώ πολύ τα διασκεδάζω κάτι τέτοια!!
Αν και δεν ήμουν ποτέ ο άνθρωπος με τις φοβερές αλλαγές, έχω κάνει τα δικά μου...
Ναι μεν πάντα το ίδιο χρώμα μαλλιών, αλλά μία μέρα, ενώ το μαλλί μου έφτανε τη μέση της πλάτης, πάω στον κομμωτή και λέω "κάνε Ο,ΤΙ θες". Με αγάπησε. Κι εγώ αυτόν, για το προβατέ αποτέλεσμα...

Edit: ειδικά στην ηλικία σου, Κρόνε, έκανα παλαβομάρες και κατασκευές με τα ρούχα μου... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ωραίο θεματάκι! :D


Εγώ γενικά προχωρώ με ρυθμούς χελώνας σ' αυτά (πιο αργά κι απ' το χελωνάκι του fandago :P). Το πρώτο που μου 'ρχεται στο μυαλό ήταν όταν αποφάσισα (με μικρή βοήθεια) να αλλάξω τα γυαλιά μου γιατί τα προηγούμενα ήταν σαν να 'χα βγει από ταινία του Ξανθόπουλου. :P

Απλό φαίνεται βασικά... αλλά έτσι δεν είναι όλες οι αλλαγές που κάνουμε; Για τους άλλους ίσως φαίνεται κάτι απλό αλλά για μας είναι κίνηση ανανέωσης.


Υπέρ γενικά αυτών των αλλαγών, ανανεώνει και την ψυχολογία! :D




Τάσο ομολόγα: μας το φέρνεις λάου-λάου ότι θα ξυρίσεις το μουσάκι; :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Οχι..! Αυτο το λαθος το εκανα τον περασμενο σεπτεμβρη! Αυτο που σας φερνω λαου λαου ειναι οτι θα ξυρισω το μαλλι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Με την ψιλή, με την ψιλή!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
μαν, το να ξυρίσεις το μαλλί από τόσο μακρύ που το έχεις ίσως σε ρίξει μετά στα ναρκωτικά και την κατάθλιψη :lol:
το έχεις σκεφτεί καλά????

δεν έχω καμία αντίρρηση... ειδικά όταν πρόκειται για τρίχες που μακραίνουν
ειδικά εγώ που έχω κάνει και μαλλί μήκους μισό εκατοστό (για γυναίκα αυτό είναι ισάξιο με το δικό σου ξούρισμα)

αν το έχεις σκεφτεί καλά και είσαι σίγουρος... go for it!
αν δεν σου γουστάρει, να θυμάσαι ότι είναι τρίχες και μακραίνουν ;)


όσο για τα παραλαγής εγώ τρελαίνομαι! αλλά και πάλι απ ότι έχω καταλάβει, μάλλον δεν είμαι και το δείγμα για τέτοιες φάσεις :P
η κοπέλα σου τι λέει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Καλα, μην φανταστεις οτι ειμαι με το ξυραφι στο χερι και ηδη εχω αρχισει το ξυρισμα... Ξυρισα λιγο τα πλαγια (λιγοτερο απο τον James στο avatar μου), θα μεινω λιγο ετσι και μετα βλεπω... ισως το κρατισω ετσι για πολυ καιρο, ισως τα κανω πολυ μακρια μοΐκανα και μετα mullet, ισως κατευθειαν mullet... Το σιγουρο ειναι οτι πριν ξυριστο εντελος θελω να δοκιμασω και mullet, και δεν θα ξυριστω αυριο κιολας.
Και σκευτομαι αυτο που λες... τριχες ειναι... με εναν χρονο υπομονης θα εχω παλι μαλλια... Οχι οπως τα σημερινα, αλλα μια χαρα μαλλια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ούτε καν χρόνος ρε....
εγώ έχω απ τον Νοέμβρη να κουρεφτώ και τα μαλλιά μου έχουν πλέον μήκος και γυναικεία κουπ :P έχω αφέλειες και φράτζες και μαλλί που γεμίζει την μπανιέρα :P

πάντως εμένα προσωπικά αυτό το στυλ Μοϊκάνας δεν μου αρέσει... ποτέ δε μου άρεσε
ή κάντο όλο ή άστο
αλλιώς είσαι σαν μην πω περιποιημένο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Νταξει.. απο οσο θυμαμε γυρο στον χρονο μετα απο οταν κουρευτικα τελευτεα φορα πριν αρχισω το μακριμα ειχα μαλλι αρκετο για να ειμαι ικανοποιημενος... Αλλα τωρα νταξει... δεν θα κολισω σε 2-3 μηνες πανω η κατω.

Να σου πω, ουτε και εμενα μου αρεσει ιδιετερα. Απλος ειναι σαν αεροσακος που αποροφαει τον τρακο απο το μακρι στο ξυρισμα... και ειναι και ευκαιρια να κανω κατι που δεν μπορω ποτε να το ξανακανω, και μονο για την φαση του θεματος.

Α, και αγια αυτα που δεν σου ειπα πριν...
Οι παραλαγες μου αρεσουν απο μικρος, απλα ποτε δεν επερνα την αποφαση να παω να παρω κανα ρουχο...
Οσο για την κοπελα μου, ως προς το μαλλι μου λεει να κανω οτι θελει, οτι και αν κανω θα μου πηγενει γιατι ειμαι πανεμορφος. Ως προς τα ρουχα, δεν τις εχω πει τπτ, της ειπα να παμε καμια μερα για ψωνια (γιατι μονος μου δεν την παλευω, τελικα δεν θα παρω τπτ) και θα δειξει τοτε:P Νταξει, δεν θα εχει κανενα προβλημα, ισα-ισα θα της αρεσουν πιο πολυ απο οτι εμενα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Από τότε που αποφάσισα ποιο στυλ μου ταιριάζει, δεν το άλλαξα ποτέ.
Οχι γιατί δεν τόλμησα, αλλά επειδή ποτέ δεν ήθελα να αφιερώνω χρόνο για τέτοιες περιποιήσεις.
Το αλήτικο-ατημέλητο λουκ, μου πάει καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Βασικά δεν κάνω πολλές αλλαγές ή κάνω μικρές. Τα μαλλιά μου δεν έχουν πολλές δυνατότητες, όταν περάσουν τον ώμο γίνονται αφάνα, οπότε το μόνο που έχω κάνει είναι να αλλάξω χρώματα: έχω γίνει μελαχρινή, κατάμαυρο μαλλί (αλλά δεν απέχει πολύ από το φυσικό μου) και κοκκινομάλλα. Αλλά πια νομίζω ότι προτιμώ το χρώμα μου.

Στο ντύσιμο άλλαξα με βήματα, ενώ στο Λύκειο ήμουν το all time classic μαυροφορεμένο παιδί, άρχισα να βάζω χρώμα κι έγινα το παρδαλό που κατάντησα ύστερα από λίγα χρονάκια.:hehe:

Όταν πάντως χρειάστηκα την αλλαγή, την βαθιά που ήθελα, αυτή έγινε εσωτερικά (βέβαια απέκτησε και σαν σύμβολο 1 tattoo, αλλά σε μη πολύ εμφανές σημείο, οπότε δεν ξέρω αν μετράει).

Πάντως, σκεφτόμενη κι αυτά που λες Κρόνε, νομίζω πως καλύτερα όταν θέλουμε να κάνουμε 1 αλλαγή να μην την αναλύουμε πολύ. Κάνε αυτό που θες και πιάσε τους άλλους απροετοίμαστους. Στην τελική είσαι στην ηλικία που και οι πιο άχαροι πειραματισμοί συγχωρούνται, για να μην πω επιβάλλονται.:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
βασικά ξέχασα να πω το σημαντικότερο :P
εγώ στα 30+ μου αποφάσισα να κόψω το μαλλί μου από κάτω απ τους ώμους που ήταν σε μισό εκατοστό καρφάκι...
η αλλαγή μου, εμένα μου άρεσε... για τους άλλους, δεν έδωσα μία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

T_Chameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Έχω πραγματοποίηση πολλές αλλαγές πιο πολύ στο μαλλί μου του έκανα στυλ γλόμπου αφίσα κάπως μακριά μαλλιά τα έβαψα blue black …και τώρα τα έχω σε ένα κανονικό μέγεθος…τώρα τελευταία ως προς το μούσι έχω ένα styl τύπου πέρση βασιλιά.. πιο πολύ οδεύω προς μαύρο δερμάτινο σακάκι μαύρη ζιβάγκο μπλούζα τζιν ..γενικά έχω αλλάξει πολλά Ραπ gothick rock ποτέ όμως emo….μεγάλωσα και σταθεροποιούμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Πάντως, σκεφτόμενη κι αυτά που λες Κρόνε, νομίζω πως καλύτερα όταν θέλουμε να κάνουμε 1 αλλαγή να μην την αναλύουμε πολύ. Κάνε αυτό που θες και πιάσε τους άλλους απροετοίμαστους. Στην τελική είσαι στην ηλικία που και οι πιο άχαροι πειραματισμοί συγχωρούνται, για να μην πω επιβάλλονται.:devil:

Δεν το αναλυω ως προς αν θα το κανω, το θελω και θα το κανω. Απλα με αφωρμη αυτο, και επειδη το φορουμ εχει λιγα θεματα που να συζητουνται αυτην την περιοδο και να με ενδιαφερουν ειπα να ανοιξω ενα θεμα να συζιτισουμε γενικοτερα για το θεμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
επαναφορα θεματος!!!!!:D

βασικα παντα μου αρεσαν οι αλλαγες και δεν αντεχω να ειμαι συνεχως τα ιδια και τα ιδια...το θεμα μου ειναι οτι μου ειναι δυσκολο να τις πραγματοποιησω...εκτοσ του οτι δεν ξερω πια τι ακριβως να κανω,μενω σε μικρη πολη(που και καλα γνωριζομαστε ολοι μεταξυ μασ)η οποια πολλες φορες γινεται επικριτικη...και δεν λεω...δεν με πολυνοιαζει για τουσ παραεξω αλλα και οι ιδιοι μου οι φιλοι με το που 8α βαλω πχ κατι διαφορετικο κανουν λες και βλεπουν εξωγηινο!!!γιαυτο αναρωτιεμαι μηπως υπαρχει κατι που μπορω να κανω αλλα να μην ειναι και ΤΕΡΑΣΤΙΑ αλλαγη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lautreamont

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lautreamont αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
μηπως υπαρχει κατι που μπορω να κανω αλλα να μην ειναι και ΤΕΡΑΣΤΙΑ αλλαγη...

και βέβαια υπάρχει, Μυρτώκα:

μείωσε τα εμότικον από 27 σε 22,
και φόρα αποσμητικό. :ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Περιμενω το καλοκαιρι για αλλαγες (Γ λυκειου φετος και επιτελους θα ξεμπλεξω απο ατομα που ειναι κολλημενα και οπισθοδορμικα)

Γυμναστικη εντονη,αλλαγες στο μαλλι (μια ζωη τα ειχα κανονικα και απλως σηκωνα τα μπροστα,σκεφτομαι τωρα να τα ξυρισω ολα),στα ρουχα (επιτελους θα υοθετησω το στυλ που μου αρεσει,φουτερ και φορμες,σορτσακια και βερμουδες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Χμμ... Κοιτα να δεις που τοσα χρονια μετα, με μια αναζητηση στο google για μαλια μου εβγαλε μεσα στα πρωτα αυτο το θεμα... :P Και αφου βαριεμε, ευκαιρια να αφησω ελευθερο το ταλεντο μου στην χρηση του πληκτρολογιου... :P

Πανε χρονια λοιπον απο τοτε... Ακομα κυκλοφορων με καπια απο εκεινα τα μπλουζακια, το τζιν που φοραω πιο συχνα ειναι ενα απο τα πειραματα εκεινης της εποχης, αλλα εχω και αρκετα καινουργια.
Ως προς τα αλλα, το μαλλι τελικα τοτε περασε απο πολλα βασανιστιρια, και αφοτου ξυριστικε απο αλλα τοσα... Μεχρι που αναγκαστικα λογο συνθικων να ζησω με ενα "συμβατικο" κεφαλι, και τοτε εφυγε και μουσακι με πολυ κοπο και υπομονη πανω του.... Μην μιλισω για το τι σοκ ητανε... Ποτε δεν το συνιθισα... Και μολις εβγαλα απο πανω μου την υποχρεωση για τετια εμφανιση, αμεσως αρχισε το μακριμα, και πανω και κατω... Για το μαλι η αληθεια ειναι οτι δεν ξερω αν εχω την υπομονη να κατσω να το μακρινω μεχρι εκει που θελω, και να φαω τις 100 ωρες μεχρι να στεγνωσουν κλπ, ουτε μου αρεσει τοσο πανω μου οσο καπια αλλα πραγματα, αλλα θελω να το ξαναδοκιμασω, και το πολυ-πολυ να ξανα παω σε αλλα πραγματα μετα απο αυτο. Το μουσακι παει γερα, ειναι παιδακι βεβαια μπροστα στο παλιο, αλλα ειναι τουλαχιστων σε αξιοπρεπες επιπεδο! Εκτος αυτου το σκευτομαι για τατου, αλλα θελει πολλα λευτα το συγκεκριμενο και δεν βγαινω... :P

Και μονο που σκευτομαι το ποσα εχουν περασει μεσα σε αυτα τα (λιγα πλακα-πλακα) χρονια, νομιζω οτι δεν ειμαι καθολου σταθερος χαρακτηρας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Θελω να κανω και εγω μια αλλαγη!

1 πρωτη αλλαγη που εκανα ηταν οτι κουρεψα το μαλλι μου που ηταν μπουκλες και λιγο πιο κατω απο το στηθος (σε μπουκλα παντα οχι ισιο)και το εκανα λιγο πιο κατω απο τους ωμους..Το παραδοξο της υποθεσης ειναι πως οταν τα κουρεψα αντι να σγουρηνουν τα μαλλια μου περισσοτερο ισιωσαν και μετα εγιναν σπαστα..Πλεον τα μαλλια μου απο φυσικου τους εχουν γινει καπως
ετσι
και ετσι
Το θεμα μου ομως εμενα ειναι αλλο...Θελω να κανω και καποια αλλη αλλαγη.
Γι αυτο θελησα να κανω μια τζιβα πολυ πιο μακρια απο το μαλλι μου (μεχρι το στηθος ελεγα) οχι επειδη θεωρειται ""ιδιαιτερο"" αλλα επειδη ειναι ο χαρακτηρας μου ετσι χυππικος και επειδη ακουω και την αναλογη μουσικη...

Φοβαμαι ομως πως θα πρεπει να την κοψω μετα αυτη την τουφα και δεν ηθελα κατι τετοιο και εχω ενδοιασμους...

Τ μου προτεινετε?Τι αλλαγη λετε να κανω?:redface:


ΑΑΑ το μαλλακι μου ειναι μαυρο..Αλλα πολυ μαυρο ...Εβενινο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νυχτολούλουδο

Δραστήριο μέλος

Ο νυχτολούλουδο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ίσθμια (Κόρινθος). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
η μεγαλη αλλαγη που θα ηθελα να κανω..ειναι να βγαλω τα γυαλια μου...και να βαλω φακους....κατι που δεν γινεται ομως μιας και βιαστηκα και σε μικρη ηλικια εκανα λειζερ και απεκτησα μεγαλη ξιροφθαλμια συν οτι ξαναανεβηκε η μυωπια...βεβαια αν δεν την ειχα κανει τωρα θα φορουσα πατομπουκαλα....αλλα....να...δεν μου πανε,και μου το λενε ολοι:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top