Ποιες κονσόλες έχετε;

Ποιες κονσόλες έχετε;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 85)
  • Playstation 2

    Ψήφοι: 31 36.5%
  • Xbox

    Ψήφοι: 7 8.2%
  • Gamecube

    Ψήφοι: 2 2.4%
  • Playstation Portable (PSP)

    Ψήφοι: 23 27.1%
  • Nintendo DS

    Ψήφοι: 14 16.5%
  • Προτιμώ να παίζω παιχνίδια στον Υπολογιστή

    Ψήφοι: 42 49.4%
  • Wii

    Ψήφοι: 9 10.6%
  • Playstation 3

    Ψήφοι: 19 22.4%
  • Άλλη (πες μας ποιά)!

    Ψήφοι: 7 8.2%
  • Xbox360

    Ψήφοι: 6 7.1%

Hetfield

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Hetfield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Τι κονσολες εχετε; Εγω εχω Xbox και προσωπικα ειμαι ευχαριστημενος, γιατι εχει πολλες δυνατοτητες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
PS2. κάτω ο Bill
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
To θέμα μεταφέρθηκε σε φόρουμ που ταιριάζει καλύτερα :)

Μου αρέσει πάντως που επιτρέπονται και πολλαπλές επιλογές! Δηλαδή ρε παιδιά μπορεί κάποιος να έχει πάνω απο μια??? :blink:
Πωπω έχω μείνει πολύ πίσω :P

Πάντως καλό θα ήταν να είχες συμπεριλάβει και επιλογή "δεν παίζω παιχνίδια" να ψήφιζα κι εγώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
X BOX:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup: ΟΟΟΟΛΕΕΕΕΕ





 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Το PC πανω απο ολα, ενα X-Box παρατιμενο εδω και κατι μηνες και ενα Αmstrad που δεν δουλευει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hetfield

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Hetfield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Γιατι το παρατησες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Και εγώ τον Η/Υ προτιμώ αλλα είναι αρχαιος.Μέχρι να κάνω κάποια αναβάθμιση...X BOX FOR EVER!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Hetfield

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Hetfield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Εγω προτιμω τις κονσολες γιατι δεν με βολευει να αναβαθμιζω το pc καθε λιγο και λιγακι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Hetfield:
Εγω προτιμω τις κονσολες γιατι δεν με βολευει να αναβαθμιζω το pc καθε λιγο και λιγακι...
Τσιιιιφούτηηηη....(πλάκα κάνω):P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Πολυ απλα εχς μαθει το pc... απο 4 χρωνων παιζω σε amiga που ειχε πληκτρολογιο, στα 8 μου αρχισα να παιζω σε pc, στα 9 πηρα δικο μου. Ε στα 13 δεν μπορεσα να προσαρμωστω με την κονσολα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sephiroth

Νεοφερμένος

Ο Sephiroth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Hetfield:
Εγω προτιμω τις κονσολες γιατι δεν με βολευει να αναβαθμιζω το pc καθε λιγο και λιγακι...

Κι εγώ γι αυτό παίζω PS2.
Βέβαια παίζω και για κάτι final fantasy,pro evo,metal gear (μόνο το 2 γιατί το 3...):(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MoDeViL

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MoDeViL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Εγώ έχω Xbox και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος.Τα γραφικά είναι τέλεια,το πλήθος των τίτλων ικανοποιητικό και γενικά είναι πολύ δυνατό μηχάνημα!
Xbox Rules!

Έχω και ένα GameBoy Advance SP.Αρκετά καλό κι αυτό αν είσαι σε ταξίδι..
Συμφωνώ με τα παιδιά που είπαν για τις συνεχείς αναβαθμίσεις στο pc..
Τώρα μάλλον θα τσιμπήσω και το Xbox360 που δίνει ΄φόλα΄στα σημερινά pc!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Ναι έχεις απόλυτο δίκιο.Το x-box 360 δίνει σφαλιάρα στο pc αλλά μέχρι ενός σημείου.Πιστεύω ότι αξίζει να πάρεις x-box αφού δεν μπλέκεις με αναβαθμίσεις και δεν σπαταλάς τα χρήματά σου.Ομως για first person souters games το x-box είναι για το κάδο ανακύκλωσης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Το PS3 τα έχει όλα πιστεύω :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Προστέθηκε το 360 στη δημοσκόπηση.

Όταν βγει το PS3 και το revo θα τα προσθέσω.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
κι εγώ PS2 έχω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ]ifrit[:
Το PS3 τα έχει όλα πιστεύω :D :D

Γενικά οι κονσόλες δεν είναι για first person shooter games....Οτιδήποτε αλλο ναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
εννοούσα τα έχει όλα στον ανταγωνισμό :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Εγώ έχω μόνο pc.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Μου αρέσει πάντως που επιτρέπονται και πολλαπλές επιλογές! Δηλαδή ρε παιδιά μπορεί κάποιος να έχει πάνω απο μια??? :blink:
Πωπω έχω μείνει πολύ πίσω :P

:eek: :jumpy: Απο τις προαναφερθεισες μονο εγω επελεξα τα Psp και PS2, ενω παιζω και παιχνιδια στον υπολογιστη, απλα δεν το προτιμαω οποτε δεν το εβαά στις επιλογες μου! :D

Γενικα, απο την εποχη που ασχολουμουν ακομη πολυ με κονσολες, εχω και Master System, GameBoy, και Playstation! :clapup: Και να φανταστεις ολα τα χρησιμοποιησα εκτενως, δεν τα επαιρνα απλα και μετα τα αφηνα. Γενικα εχω σχεδον μια κονσολα απο καθε
"νεα γενια"...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top