Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,978 μέλη και 2,478,886 μηνύματα σε 78,953 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 387 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Aφαίρεση ουλής

tiger8755

Νεοφερμένος

H tiger8755 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 35 μηνύματα.

H tiger8755 έγραψε: στις 10:59, 11-08-18:

Καλησπέρα σας. Θα ήθελα να αφαιρέσω μια ουλή πάνω από το γονάτο 3 εκατοστά , έγινε από ατύχημα και μοιάζει σας τομή από εγχείριση . Θα ήθελα να μου προτείνετε κάποιον καλό Πλαστικό Χειρουργό στη Αθήνα . Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.

Καλήμερα σας. Θα ήθελα να αφαιρέσω μια ουλή στο πόδι και να κάνω baby botox στο μέτωπο θα ήθελα να ακούσω εμπειρίες , αν θέλετε σε προσωπικό μήνυμα μπορείτε να μου προτείνετε κάποιον καλό γιατρό στη Αθήνα αν γνωρίζετε . Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.

Σημείωση συντονιστή: Δεν επιτρέπονται οι αναφορές ονομάτων γιατρών και νοσοκομείων στο δημόσιο φόρουμ. Πληροφορίες μόνο μέσω προσωπικών μηνυμάτων.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη yozerehs : 11-08-18 στις 15:16. Αιτία: Ένωση μηνυμάτων.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος