Black Friday - 23 Νοεμβρίου 2018

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,774 μηνύματα.
:jumpy: Η μέρα πλησιάζει :jumpy:

Δημιούργησα αυτό το το θέμα για να βάζουμε προσφορές.
____
To public έβγαλε τις προσφορές του.
Θα βγάλει σε προσφορά τα surface.
https://www.public.gr/search/public/searchResultsSN.jsp?sn.f.s_mnum=1241250&sn.f.s_mnum=1241262&sn.f.s_mnum=1241593&sn.f.s_mnum=1241594&sn.f.s_mnum=1246135&sn.f.s_mnum=1266937&sn.q=&sn.s=f_price
Δεν είναι τα φετινά μοντέλα αλλά όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να τσιμπήσει κάποιο

Όλες τις προσφορές του public μπορείτε να τις δείτε εδώ: https://www.public.gr/cat/black-fri...&utmMedium=dynamic_content&utmSource=synerise
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,964 μηνύματα.
H πιο ακυρη ημερομηνια! Ουτε καν θα έχουμε πληρωθει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unseen skygge

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unseen skygge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,218 μηνύματα.
Τα ps4 δεν ειναι καν σε προσφορα? Tι black friday απο τα lidl ειναι παλι αυτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν εχει ερθει η μερα ακομα ρε κεφτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα χει προσφορά στις γαλοπούλες? Thanksgiving dinner is gonna be so awesome this year!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Εγώ θέλω να αγοράσω ένα βιντεοπαιχνίδι, σε αυτά θα έχουν προσφορές?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unseen skygge

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unseen skygge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,218 μηνύματα.
Οι προσφορες (εαν ειναι καλες) βγαινουν απο αυτες τις μερες.Ηδη walmart κλπ εχουν ανακοινωσει προσφορες. Τα public μεχρι στιγμης οπως και το plaisio εχουν βγαλει γελοιες προσφορες (περα απο ελαχιστες εξαιρεσεις). Γιατι οταν οι προσφορες ειναι για τις τηλεορασεις των 2000Ε και απευθυνονται σε ενα 0.5% του πληθυσμου ειναι απλως γελοιο να πεφτει τοση διαφημιση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,774 μηνύματα.
Εγώ που έβλεπα τις τιμές στο πλαισιο και καταλαβαινω ότι σοβαρο laptop αν δεν δώσεις >1000 ευρώ δεν παιρνεις.


Όποιος θελει εξωτερικο σκληρό καλή προσφορά είναι αυτή:
https://www.plaisio.gr/anavathmisi-diktia/apothikeusi/hdd-eksoterikos-skliros-diskos/WD-Extdot-Hdd-Elements-Portable-4tb-Mauro-WDBU6Y0040BBK-WESN.htm

Οι προσφορες (εαν ειναι καλες) βγαινουν απο αυτες τις μερες.Ηδη walmart κλπ εχουν ανακοινωσει προσφορες. Τα public μεχρι στιγμης οπως και το plaisio εχουν βγαλει γελοιες προσφορες (περα απο ελαχιστες εξαιρεσεις). Γιατι οταν οι προσφορες ειναι για τις τηλεορασεις των 2000Ε και απευθυνονται σε ενα 0.5% του πληθυσμου ειναι απλως γελοιο να πεφτει τοση διαφημιση.


https://www.public.gr/product/tileorasi-samsung-75-qled-4k-hdr-qe75q6fnatxxh/prod9172889pp/?from=homepagecarousel

Γι αυτήν θα λες απίστευτη προσφορα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Black Friday στην Ελληνική Αγωγή! Εγγραφείτε την Παρασκευή και παρακολουθήστε με μία μόνον συνδρομή, τα μαθήματα Οκτ. Νοε. Δεκ.!

(και οχι δεν ειναι troll)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.
Εγώ θέλω να αγοράσω ένα βιντεοπαιχνίδι, σε αυτά θα έχουν προσφορές?


Εφόσον θα έχουν στις κονσόλες και στο hardware προφανώς θα έχουν και στα βιντεοπαιχνίδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Αν δείτε έκπτωση σε καλή κουρευτική μηχανή πείτε μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Απογοήτευση από το public...

Μέχρι πέρυσι έδινε το PlayStation 4 στα 199€, ενώ σε προϊόντα που απλά θέλει να ξεφορτωθεί :hehe:

(Καλά, τα υπόλοιπα καταστήματα ανέκαθεν το έκαναν αυτό, οπότε δεν είναι κάτι παράξενο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Εγώ θέλω να αγοράσω ένα βιντεοπαιχνίδι, σε αυτά θα έχουν προσφορές?


για PC κρατήσου μέχρι τις γιορτές που θα κάνει το κλασσικό huge sale το steam.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Στατιστικολόγος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Μεγαλύτερη κοροιδεία από το Black Friday δεν υπάρχει αλλά αφού υπάρχουν πρόβατα καλά κάνουν και μας κοροιδεύουν (θα έλεγα κάτι άλλο). Στην Αμερική που οι εκπτώσεις φτάνουν το 80% όντως είναι Black Friday αλλά εδώ στην Ελλάδα (στο Ελλάντα) γελάει ο κόσμος. Μου έχει το public 199 ευρώ το iphone 6 (και περηφανεύεται,μου το έχει και πρώτο πρώτο) αντί 405 που έκανε και σε μία μέρα εξαντλήθηκε ( το οποίο έχει 3 χρόνια από τότε που έχει βγει ). Στα "καλά" προιόντα και εκείνα που είναι σχετικά καινούρια στην αγορά η μείωση είναι ελάχιστη. Πόσο πολύ υποτιμούν την νοημοσύνη του ανθρώπου...Μην ξεχάσετε την Παρασκευή να σηκωθείτε από τα χαράματα μόνο και να φάτε το στρίμωγμα της ζωής σας. Ξεφτίλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stitchpunk

Δραστήριο μέλος

Η Eternal Sunshine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 596 μηνύματα.
Μου έχει το public 199 ευρώ το iphone 6 (και περηφανεύεται,μου το έχει και πρώτο πρώτο)

Κι αυτή είναι η πολύ καλή τους προσφορά! Πήρα κινητό πριν 2 εβδομάδες, το διαφημίζει τώρα το public 21% κάτω και η τιμή του είναι 9€ παραπάνω απ'όσο το πήρα. Κ μάλιστα δεν το πήρα από EU σκρουτζομάγαζο που θα έβγαινε ακόμη φθηνότερα. Επίσης στις DSLR, ο κράχτης που έχει είναι τραγικός γιατί σου δίνει μεν μια λίγο καλύτερη τιμή, αλλά τη δίνει με φακό που δεν θα αγοραζες ποτέ. Αν αγόραζες την ίδια φωτογραφική με τον 50άρη της φακό, θα σου εβγαινε πιο φθηνά χωρίς έκπτωση. Δεν φταίει κανείς άλλος, εμείς τα κορόιδα φταίμε. Όσο υπάρχουν κορόιδα θα υπάρχει και τέτοια εκμετάλλευση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,774 μηνύματα.
Μου έχει το public 199 ευρώ το iphone 6 (και περηφανεύεται,μου το έχει και πρώτο πρώτο) αντί 405 που έκανε και σε μία μέρα εξαντλήθηκε ( το οποίο έχει 3 χρόνια από τότε που έχει βγει ).

Πες μου που μπορες να βρείτε αλλού σε ελληνικό μαγαζί το iPhone με ίση ή μικρότερη τιμή.
Στο skroutz η μικρότερη τιμή είναι 294 ευρώ.

Όμοια και για τα surface της microsoft.

https://www.kotsovolos.gr/site/computing/peripherals/speakers/192481-logitech-z607-5.1-surround-sound-bluetooth

Όποιος θέλει ηχεία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Στατιστικολόγος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Ναι και μέσα σε μία μέρα είχε εξαντληθεί. Γελάει ο κόσμος. Iphone 6 στα 199 ευρώ και όταν πας να παραγγείλεις σου λέει διαθέσιμο μόνο στο μαγαζί. Πας την Δευτέρα σήμερα να το πάρεις λέει εξαντλήθηκε. Μας κοροιδεύουν μπροστά στα μούτρα μας. Επίσης το iphone 6 είναι στα αζήτητα αφού έχει 3 χρόνια από τότε που έχει βγει και όλοι ψάχνονται στα τελευταία μοντέλα. Αν ήταν όντως Black Friday ας είχαν το iphone 8, X, XR, XS στην μισή τιμή αν όχι 80% κάτω όπως είναι στην Αμερική. Αυτό ναι είναι Black Friday. Κάνεις που κάνεις κάτι τουλάχιστον κάντο σωστά αλλιώς μην κοροιδεύεις τον κόσμο. Το ξαναλέω, αφού υπάρχουν κορόιδα που τσιμπάνε καλά κάνουν και μας μαμάνε. Δεν θα βάλουμε ποτέ μυαλό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,774 μηνύματα.
Ναι και μέσα σε μία μέρα είχε εξαντληθεί.

Λογικό είναι όποιος το παρει μπορει να το διώξει με 250 ευρώ αρα είναι σαν να σου χαρίζουν 50 ευρώ τουλάχιστον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,774 μηνύματα.
:jumpy:H apple για πρώτη φορά στη ιστορία της κάνει black friday.:jumpy:

https://www.apple.com/shop/gifts/shopping-event
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Χαχα ψάχνει για κορόιδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top