Ρόλοι στο σεξ

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Έχετε δοκιμάσει ποτέ ρόλους στο σεξ για να κάνετε την ερωτική σας ζωή πιο "spicy"; Αν ναι ποιούς;; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
αχαχαχαχ, σόρρυ για το άκυρο ποστ αλλά διάβασα "ρολόι στο σεξ" και χώθηκα να δω τι στο καλό είναι αυτό το πράμα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Moλις γυναμε δυο...:redface: :hehe:
Επειδη τωρα την κανω θα ξαναποσταρω...μην ειμαι τελειως στο ακυρο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
γιατί καλέ, αν βιάζεται ο ένας από τους δύο, να μην βάλει ένα ξυπνητήρι?:P:P:P

και επειδή είστε άκυρα και τα δυο σας, και δε τέλω να τριτώσει το κακό, σας ομολογώ ότι προτιμώ το κανονικό σεξ, το οποίο είναι αρκετά spicy για μένα :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
εγω ειμαι (πολυ) υπερ των ρόλων στο σεξ ... Το ιδιο σκηνικο το βαριεται καποια στιγμη ακομη και ο παπας ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
αναρωτιέμαι τι εννοείς όταν λες "ρόλους" ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
αυτο που εννοει και το θεμα φυσικα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
το θέμα ζητάει να τους απαριθμήσεις :P

να το κάνουμε πιο λιανά όμως.....σου αρέσει να παίζεις το γιατρό, τον πυροσβέστη, τον κουρέα (:confused:), τον μπάρμαν, τη σερβιτόρα?:P αυτά εννοείς όταν λες "ρόλους" ή μιλάς για κάτι άλλο?

σπικ φρίλι...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unicorn

Νεοφερμένος

Η Unicorn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Normal stuff και για μένα επίσης! Μόνο οι στάσεις μπορεί να αλλάξουν, αλλά πολύ kinky stuff δεν προτιμώ..!

Btw, και εγώ ρολόι διάβασα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ΜΠΙΖΙ ΠΙΠΟΛ, εσείς και τα ρολόγια σας :P:P


ριλάξ :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Προτιμώ τα πράγματα έτσι όπως είναι, εντάξει οι ρόλοι είναι κάτι ασυνήθιστο αλλά αν γίνεται και συνέχεια σε πιάνει... ζαλάδα (ωχ ρε παιδιά έχασα τα λόγια μου, αμαν σημέρα είπαμε καθηγητής-μαθήτρια ή καθηγήτρια-μαθητής; δε ξέρω και τι να διδάξω!! :P ). Γενικά όμως δεν έχω βαρεθεί, οπότε δεν υπάρχει πρόβλημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Μario:
Moλις γυναμε δυο...:redface: :hehe:

γραψε τρεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
αμα θελω ρολους παω και σε σωλιναδικο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
να πως φαίνονται τα "μικρά ανυποψίαστα και αθώα παιδιά" ....
διαβάζουν για ρολόγια εκεί που λέει ρόλοι :P :P :P


χοχοχοχοχοχο
λοιπόν....
μου αρέσουν κανά δυό αλλά όχι για συνέχεια.... μια το χρόνο ένα πράγμα :P
ο καλύτερος μου είναι ο ρόλος της.... αγιοβασίλενας στις γιορτές των χριστουγέννων :P
ξέρετε.... με τα κόκκινα και τα άσπρα φουντάκια κλπ κλπ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
..ο ρόλος της.... αγιοβασίλενας στις γιορτές των χριστουγέννων :P
ξέρετε.... με τα κόκκινα και τα άσπρα φουντάκια κλπ κλπ :P

:D :D ο άλλος είναι ο αγιοβασίλης, ο τάρανδος ή το ξωτικό? :D:bleh::bleh:

εγώ το τρίτο θα διάλεγα πάντως :P :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
:D :D ο άλλος είναι ο αγιοβασίλης, ο τάρανδος ή το ξωτικό? :D:bleh::bleh:

εγώ το τρίτο θα διάλεγα πάντως :P :clapup:


ο αγιοβασίλης είναι γέρος χοντρός και με πολλά γένια...
ο τάρανδος είναι με ΜΕΓΑΛΑ κέρατα...
οπότε? its simple math :P :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannisvitara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
το οποίο είναι αρκετά spicy για μένα :D:D

δλδ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
και εγω ρολοΐ διαβασα:redface:
Τωρα να αποχωρω γιατι ειμαι απειρος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ρόλοι υπάρχουν πολλοί...
Πχ παιχνίδια εξουσίας, πόρνη-πελάτης, νοσοκόμα-ασθενής, πόρνη-προαγωγός, και πολλά άλλα που έχω ακούσει κατα καιρούς απο πολλά άτομα...
Πάντως ακόμα και τα "βρομόλογα" όταν αρέσουν σε κάποιον προσωπικά το θεωρώ ένα είδος ρόλου, απλά πιο ήπιο και λιγότερο καθορισμένο. Απο τη στιγμή πάντως που δεν θες να σου λέει τέτοια εκτός κρεβατιού, τότε ΕΙΝΑΙ ρόλος, οπότε μην είστε τόσο απόλυτοι γιατί είμαι σίγουρη οτι το dirty talk αρέσει σε αρκετούς απο εσάς (όπως και γενικά στην μεγάλη πλειοψηφία του πληθυσμού) ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από giannisvitara:

πάνω,κάτω,οριζοντίως, διαγωνίως, κατακόρυφα, σπαγγάτο, ριγκατόνι, καρμπονάρα, πολυέλαια, πολύφωτο, καλόγερος χωρίς παλτά, με παλτά, πάνω στη κούνια, κάτω από τη τσουλήθρα, στο ποδήλατο, στο πορτμπαγκάζ, στο καπό, στη σχάρα, με λεμόνι, χέρια στην ανάταση, ύπτιο, πεταλούδα, πασχαλίτσα, στο γκαζόν, διπλα στο γραμματοκιβώτιο, μέσα στους θάμνους, πάνω στη βρύση, τυλιγμένοι στο λάστιχο, κρεμασμένοι στη τεντα, πάνω στο ταύρο ιιιχάάάά, με σπηρούνια, με κουτάλια, με κουπιά, κάτω από τη βάρκα, με μάσκα, με αναπνευστήρα, με ενα βατραχοπέδιλο και το αντίθετο μπρατσάκι, μέσα στο σπιτάκι του σκύλου, γέφυρα, καθιστά, οκλαδόν, στο ένα πόδι, στα δύο χέρια, στη φλοκάτη, ουφ φτάνει.


και να φανταστείς, χωρίς να παίζουμε ρόλους :jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top