Κυπελούχος Ελλάδος 2006

Ποιός θα είναι ο νέος κυπελλούχος
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 14)

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Πείτε την γνώμη σας πάντα κόσμια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Ολυμπιακάρα!
Όχι απλά Κυπελούχος, αλλά νταμπλουχος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Εγώ έχω μια απορία, γιατί κλείνει αύριο η δημοσκόπηση;:hmm: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
Εγώ έχω μια απορία, γιατί κλείνει αύριο η δημοσκόπηση;:hmm: :D

Δεν ξέρω πως να την κλείσω σήμερα στις 6,30 ρε γμτ! Τότε βασικά ήθελα αν μπορεί κάποιος ας το κάνει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
Εγώ έχω μια απορία, γιατί κλείνει αύριο η δημοσκόπηση;:hmm: :D

Γιατί ο αγώνας είναι σήμερα στις 18:30 κλεφτρούλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Γιατί ο αγώνας είναι σήμερα στις 18:30 κλεφτρούλα!

Ακριβώς:)
Οπότε δεν θα ήταν λογικό να κλείνει σήμερα στις 18:25;:D
Δλδ σε αυτή την δημοσκόπηση θα μπορούμε να αμφισβητήσουμε και το αποτέλεσμα του αγώνα σε περίπτωση που δεν μας συμφέρει:P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Θα κοιτάξω να μπω στις 6,30 να την κλείσω αν δεν τα καταφέρω όμως και μπορέσει κανένας άλλος ας το κάνει.
Θενξ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Εγώ και το παλτό πρέπει να είμαστε οι μόνοι ΑΕΚτζήδες εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
Θα κοιτάξω να μπω στις 6,30 να την κλείσω αν δεν τα καταφέρω όμως και μπορέσει κανένας άλλος ας το κάνει.
Θενξ!
Μαλλον οι δημοσκοπήσεις δεν μπορουν να κλεισουν σε λιγότερο απο 24 ώρες:)
Δεν πειράζει Γιάννη έτσι θα μπορούμε να μπούμε αύριο και να γράψουμε ένα μεγάλο "ήμουν σιγουρος/η":P :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Μου αρέσει που η διαμάχη είναι μεταξύ του Ολυμπιακού και του κουμπάκια :P Δεν παει βάση ομάδας φριτ αλλα βάση τι πιστεύει ο καθένας. Άλλωστε οι Παναθηναικοί σιγά μην ψηφίσουν Ολυμπιακό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Ολυμπιακος φυσικα!!!!!:clapup: :clapup: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
έτσι και το πάρει η Α.Ε.Κ., θα ναι τρελή ξεφτίλα ο γαύρος πάντως... σχεδόν όσο και ο Σάντος :P.

ψ. λέτε να παίξει μπάλα η Α.Ε.Κ. για πρώτη φορά φέτος; από την άλλη, χρειάζεται να παίξει μπάλα για να κερδίσει τον Ολυμπιακό; :D
ψ2. ίσως δω κάνα δεκάλεπτο από το παιχνίδι, δε νομίζω να αντέξω παραπάνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
από την άλλη, χρειάζεται να παίξει μπάλα για να κερδίσει τον Ολυμπιακό; :D

Το γαστρεντερικό νόσημα που είχες σε έκανε να ανεβάσεις και πυρετό;:P :P :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Εαν το αποτελεσμα κριθει απο αυτη την δημοσκοπιση, το βλεπω να κερδιζει...ο κουμπακιας!:P :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
Το γαστρεντερικό νόσημα που είχες σε έκανε να ανεβάσεις και πυρετό;:P :P :D :D

πάντως τη μυωπία δε μου την ανέβασε :P. η ευχή μου είναι νικητής να βγει το ποδόσφαιρο μπλα μπλα μπλα, εν ολίγοις, να αντέξω να δω τον αγώνα όση ώρα τρώγω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Λες ρε μάριο να σηκώσει κούπα ο ΄κουμπάκιας? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ]ifrit[:
Εγώ και το παλτό πρέπει να είμαστε οι μόνοι ΑΕΚτζήδες εδώ.


Είμαι κι εγώ!!! :clapup: :clapup: :clapup:
(έτσι, λίγοι και καλοί!!!!):P

Λέτε να γίνει καμιά στραβή και να το σηκώσουμε;;; :hmm: :D
Καλά θα ήταν, αλλά δε το βλέπω....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από giostau:
Είμαι κι εγώ!!! :clapup: :clapup: :clapup:
(έτσι, λίγοι και καλοί!!!!):P

Λέτε να γίνει καμιά στραβή και να το σηκώσουμε;;; :hmm: :D
Καλά θα ήταν, αλλά δε το βλέπω....:(

Ποτέ μην λες ποτέ, γενικά ακούγετε λιγάκι και αυτή η εκδοχή, ειδικά γιατί οι book του εξωτερικού δίνουν απόδοση 4,25!!!! σχεδόν 4,5 φορές το ποντάρισμα σου τέτοιες στραβες κρίβουν εκατομύρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
Μου αρέσει που η διαμάχη είναι μεταξύ του Ολυμπιακού και του κουμπάκια :P Δεν παει βάση ομάδας φριτ αλλα βάση τι πιστεύει ο καθένας. Άλλωστε οι Παναθηναικοί σιγά μην ψηφίσουν Ολυμπιακό

Ποτέ μην είσαι κατηγορηματικός όσον αφορά την κρίση του κάθε ανθρώπου γιατί μπορεί να εκπλαγείς...:clapup: Εγω πιστεύω οτι ο Ολυμπιακός θα το πάρει. Και, ναι είμαι Παναθηναϊκός.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Ποτέ μην είσαι κατηγορηματικός όσον αφορά την κρίση του κάθε ανθρώπου γιατί μπορεί να εκπλαγείς...:clapup: Εγω πιστεύω οτι ο Ολυμπιακός θα το πάρει. Και, ναι είμαι Παναθηναϊκός.:)

Εσυ παλικάρι μου είσαι η εξαίρεση του κανόνα!:D Απλά δεν θα μπούν οι παναθ/κοί στην διαδικασία να ψηφίσουν κιόλας και σίγουρα θα ήθελαν να το πάρει η ΑΕΚ, το ίδιο θα γινόταν και απο την πλευρά μας αν οι κανόνες ήταν αντίθετοι:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top