Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Πιστεύω πως το παραπάνω είναι αλήθεια.Η ζωή κάνει κύκλους κι είναι απρόβλεπτη, μπορεί να σου φέρει τις μεγαλύτερες λύπες και τις μεγαλύτερες χαρές απο το πουθενά.
Όμως εδώ θέλω να μιλήσουμε μόνο για τις χαρές και στο πιο γλυκό τους είδους, τις αναπάντεχες.
Επειδή περνάω περίοδο έντονης μελαγχολίας όμως ακόμη και στα πιο δύσκολα ποτέ μου δεν έπαψα να πιστεύω πως τα καλύτερα θα έρθουν θέλω εδώ να μοιραστούμε πράγματα μικρά ή μεγάλα που μας συνέβησαν σε εποχές που τα βλέπαμε όλα μαύρα και έδωσαν άλλη τροπή στην ζωή μας.
Γιατί δεν μπορεί ρε γμτ ο τροχός γυρνάει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Έτσι ειναι αγαπητή μου κλέφτρα!
Για την ώρα το καλύτερο φάρμακο είναι μια αγκαλίτσα! (εστω και μέσω νετ!!!)

:bigarmhug:bigarmhug:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
εγώ ως φτωχός, πιστεύω εις βάθος στην ισχύ της παροιμία θα γυρίσει ο τροχός κλπ, τη συνέχεια την ξέρετε :P.

τις προάλλες ας πούμε που πήγαινα φέτες με το ποδήλατο, μου πετάχτηκε ένα παπί από στοπ κι έφαγα τα μούτρα μου (το γόνατό μου για την ακρίβεια :P) κι έκατσα στο πεζοδρόμιο να σκουπίσω τα αίματα με ένα χαρτομάνδηλο, αλλά βρώμαγε βοθρίλα από τη διπλανή σχάρα και καθώς της έριξα ένα βλέμμα αηδίας είδα ένα 2ευρο δίπλα της και πήγα σε ένα κοντινό περίπτερο μπας κι είχε hansaplast, αλλά δεν είχε και είπα "δε μαμιέται, ας χτυπήσουμε ένα παγωτάκι" και πήγα στο ψυγείο και είδα για πρώτη φορά στη ζωή μου το magnum gofretto και το αγόρασα και μου άρεσε πολύ, πάρα πολύ και το ερωτεύτηκα και από τότε τρώω από ένα μέρα παρά μέρα (σήμερα αμάρτησα, έφαγα δύο :redface:). α! και μου μειναν και 80 λεπτά ρέστα και μαζί με το μισόευρο που μου πέταξε λανθασμένα το μηχάνημα έκδοσης εισιτηρίων το πρωί όταν έβγαζα ticket για να πάω στη σχολή, πήρα το ίδιο παγωτό για τον μπαμπά μου, αλλά δεν του άρεσε ιδιαίτερα και μου έλεγε ότι τα νιρβάνα είναι πιο ωραία παγωτά (αν του ξαναπάρω παγωτό, να μου τρυπήσετε τη μύτη :mad:).

ψ. το παπί στα φρύδια του βέβαια, σηκώθηκε κι έφυγε. καλά να πάθει. ίσως δεν έχει μάθει ακόμα πόσο ωραίο παγωτό ειναι το magnum gofretto. άσε που δεν παίζει να πετύχεις περσινό μιας και βγήκε φέτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Είσαι θεός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
:worship: :worship: :worship:
Πάντως όντως το magnum gofretto είναι φοβερό :clapup: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
αλλά δεν είχε και είπα "δε μαμιέται, ας χτυπήσουμε ένα παγωτάκι"

That's the spirit:clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Επειδή σε νοιάζομαι και σε αγαπάω και δεν μπορώ κρουαζιέρα να σε πάω... θα σου γράψω εδω κάτι που είμαι σίγουρη ότι θα βρεις πολύ ενδιαφέρον...
Άραξε πίσω... άναψε τσιγάρο... έχε και καφέ... ;)

Κεφάλαιο 39
(απ το μικρό γαλάζιο βιβλίο που προσπαθώ να κάνω βίβλο :P)

ΝΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΠΩΣ, ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ! (;)εσύ που το έχεις στην υπογραφή σου)

Είναι εύκολο να έχει κανείς πίστη όταν τα πράγματα του έρχονται βολικά. Αν μας συμβαίνει κάτι τέτοιο, νοιώθουμε πως όλα στον κόσμο πάνε καλα. Είναι, όμως, εντελώς διαφορετικό πράγμα να διατηρούμε αυτή την αντιμετώπιση και όταν οι καταστάσεις είναι δυσάρεστες. Μπροστά στις δυσκολίες, οι άνθρωποι συχνά καταφεύγουν στις αρνητικές σκέψεις. Αρχίζουν να παραπονιούνται πως όλα τους πάνε στραβά και πριν το καταλάβουν περνάνε στο δριμύ βασίλειο των επικρίσεων.
Οι "πνευματικά υγιείς"* άνθρωποι διατηρούν μια πίστη που δεν περιορίζεται σε περιόδους που τα πράγματα εξελίσσονται όπως αυτοί θέλουν.
Είναι μια πίστη που δεν γνωρίζει όρια και που τους επιτρέπει να εκτιμούν τις περιόδους της θλιψης όπως αυτές της χαράς, τις στιγμές της αναστάτωσης όπως και αυτές της γαλήνης
Τέτοιου είδους π'ιστη θα πρέπει να είχε και ο Αλμπερ Καμύ, όταν έγραφε πως μέσα στο καταχείμωνο ανακάλυψε ένα αόρατο καλοκαίρι μέσα του....
Μια τέτοια πίστη σχετίζεται με μια βαθιά και μόνιμη επίγνωση πως, παρά την εξωτερική τους εμφάνιση, τα πράγματα πάντα ταιριάζουν μεταξύ τους με κάποιο τρόπο- έστω κι αν δεν μπορούμε να αντιληφθούμε το πως και το γιατί....
Είναι μια πίστη που πάντα αγκαλιάζει τα πράγματα όπως έρχονται...
Οι "πνευματικά υγιείς"* άνθρωποι γνωρίζουν βαθιά μέσα τους την την αλήθεια του ρητού: "Κάθε εμπόδιο για καλό"- και η ζωή τους εκφράζει αυτή την αντίληψη.
Η αίσθηση πως τα πάντα ανήκουν σε ένα μεγαλύτερο σχέδιο κυριαρχεί στην κοσμοθεωρία τους.....


Κι αν δεν σου αρκεί αυτό... αν δεν είναι αρκετή τροφή πάρε και τούτο....
Μου το αφιέρωσε η αδερφή μου τη μέρα του γάμου μου....

"όλα πάνε καλά... 'ολα θα πάνε καλά.... όλα πήγαιναν πάντα καλά.... θέλει απλά λίγο καιρό για να το καταλάβουμε" ;)





* πνευματικά υγιείς, όπως αυτό ορίζεται απ τον συγγραφέα που προσωπικά συμφωνώ μαζί του αλλά δεν είναι υποχρεωτικό και για τους υπολοίπους :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πρίν λίγες μέρες ήμουν πολύ χάλια. Ήθελα να παρατήσω τη σχολή μου γιατί δεν μου αρέσει καθόλου και να πάω γραφιστική που είναι το πάθος μου και η μητέρα μου δεν με υποστήριζε (κοινώς δεν θα πλήρωνε τη σχολή που θέλω να πάω) και κόντευα να πάθω κατάθλιψη (δεν έτρωγα, έκλαιγα τα βράδια άστα να παν), ήθελα να κάνω διακοπές με το φίλο μου εδώ στο νησί και δεν τον άφηνε να έρθει γιατί "τι θα πει ο κόσμος εδώ που είναι συντηρητικοί" και είχα και αναδουλειές.
Τελικά συμφωνήσαμε να διαβάζω για τη σχολή 12 ώρες τη βδομάδα και να μην την παρατήσω και θα μου πληρώσει και το ΑΚΤΟ, άφησε το φίλο μου να έρθει απο μόνη της γιατι έβλεπε οτι δεν χαιρόμουν διακοπές (πχ είχα απέναντι τη θάλασσα κ δεν πήγαινα για μπάνιο γιατί δεν είχα με ποιόν να πάω) και το αποκορύφωμα; Σήμερα μου ήρθε μια ωραιότατη δουλίτσα εκεί που δεν το περίμενα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
..τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις... :worship: :clapping:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από burbuja:
..τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις... :worship: :clapping:

Μπορεί και να μην έρθουν όμως!!
Εννοώ το όλα θα πάνε καλά που μας λένε οι γονείς είναι ιδιατέρως αφελές όταν δεν ξέρεις τίποτα για το μέλλον. Μπορεί να πάνε ακόμα καλύτερα αλλά μπόρε και να πάνε και χειρότερα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από burbuja:
..τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις... :worship: :clapping:
:) ...Και γίνονται τα θαύματα οταν πάψεις να...επιμένεις;;; Λέει ένα τραγουδάκι... ! Το πιστεύετε;; Για να απαντήσω,έχω λίγο μπερδευτεί...Πολλά καλά (συγκρίνοντας καταστάσεις) έγιναν στη ζωή μου,πράγματι χωρίς να το επιδιώκω η να περιμένω(οπότε ...σωστά μέχρι εδώ).Κακά,που επισης δεν ήταν αναμενόμενα.Αλλά,τα ωραία που φαντάζομαι...λές να'ρθουν οταν τα...ξεχάσω;;;οταν δεν θα τα περιμένω ,αφου θα τα'χω ξεχάσει;;;:confused: Μπορεί ...! Το βρήκα !!! Θα διαγράψω το ...σκληρό δίσκο...:clapup: :hehe: :hehe: !!! Σωστός;;;:worry: :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
Και τα πιο άσχημα..., επίσης !!!!!! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chemeng

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο chemeng αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
ΙΣΧΥΕΙ!!!

Εκεί που δεν το περίμενα, γνώρισα κάποια και έχει αλλάξει άρδην η καθημερινότητά μου!!! Το λατρεύω αυτό!!! Καί αυτήν... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Στις φετινές μας διακοπές με το μωρό μου, πήγανμε για πλάκα στο καζίνο του Πόρτο Καρράς που ήταν δίπλα (πρώτη φορά και οι δύο σε καζίνο) και φύγαμε με ..1000? από το πουθενά, από μια κλήρωση!:D Μη μιλήσω για την γνωριμία μας που έγινε σε μια φάση εντελώς απροσδόκητη που όλα και για τους δυο μας πήγαιναν από αδιάφορα έως χάλια! :wub:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Oντως...τα πιο ομορφα και πολλες φορες "κουφα" (με την καλη εννοια) πραγματα συμβαινουν εκει που δεν το περιμενεις...
Και γι' αυτο μας κανουν και τοσο αισθηση.Γιατι ακριβως ερχονται στις πιο αναπαντεχες στιγμες.
Φετος το καλοκαιρι και τι δεν εγινε...Χωρισα,γνωρισα μια αλλη κοπελα,ξαναχωρισα και τελικα ξανασυναντηθηκα με την κοπελα που ημασταν καμποσα χρονια μαζι και ειχαμε χωρισει πριν κανα χρονο και ξεκαθαρισαν πολλα πραγματα...
Το ιδιο και σε ορισμενες ασχημες οικογενειακες στιγμες...Εκει που ελεγα "σιχτιρι πια κτλ κτλ", ο τροχος γυρναγε και οχι οτι αλλαζε ξαφνικα το κλιμα, απλως με ατομα που πραγματικα αγαπω παρατησουσα μια τρομερη αλληλεγγυη (αν το βιασα συγγνωμη ειμαι μετα απο 20ωρες ταξιδι..) που μονο θετικη μπορει να χαρακτηριστει.
Οπως και να εχει,μετα απο καθε καταιγιδα και καθε μπορα ο ηλιος παντα ξεπροβαλλει.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
"Ουδέν κακόν ΑΜΠΙΓΙΕΖ καλού"

Άντζελα Δημητρίου-αοιδός (γνωστή και ως Lady Angi)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Μα αυτό είναι που τα κάνει τόσο ξεχωριστά και μοναδικά στη ζωή μας!

Το γεγονός ότι έρχονται εκεί που δεν τα περιμένουμε, χωρίς όχι να τα έχουμε προγραμματίσει, αλλά ούτε καν να τα έχουμε φανταστεί!

Και πιστεύω ότι σ΄αυτή την κατηγορία κατατάσσεται και ο έρωτας:huglove: :inlove: , έτσι δεν είναι; Εξου και το κεραυνοβόλος!!!:D

:loveangel :galliko: :flowers: :bigarmhug :hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αχ... ωραίο θέμα! :inlove: :inlove:

Είμαι το ζωντανό του παράδειγμα σας λέω! :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ας πω κι εγώ...

Το καλοκαίρι του 2005 περνούσα μία μαύρη σχετικά περίοδο. Είχα μόλις χωρίσει, ο πρώην μου με είχε προδώσει και σα "φίλη", μιας και μου είχε υποσχεθεί συνειδητή προσπάθεια να μείνουμε φίλοι, μιας και θα τα λέγαμε κάθε μέρα στο γυμναστήριο, μου φερόταν σα σκουπίδι, το γυρνούσε στην παιδεραστία μπροστά στα μάτια μου, ένας γνωστός είχε φύγει από 4μηνο καρκίνο...
Παρ' όλα αυτά ανυπομονούσα απίστευτα να ξεφύγω, να φύγω επιτέλους στο εξωτερικό, με την αγωνία του αν θα τα καταφέρω με τα γερμανικά και αν και ποιοι θα με δεχτούν...
Οι φίλοι μου με είχαν στο by the way, κανόνιζαν μεταξύ τους πράγματα κι εμένα μου έλεγαν... αν, τότε τελευταία στιγμή και κάτι που ποσώς είχε σημασία αν με βόλευε, είχαν επιλέξει ακριβώς τότε να με βάλουν σε δοκιμασία για το ότι λόγω της τότς σχέσης μου είχα αποκοπεί και φυσικά πολύ που μου στάθηκαν στο χωρισμό μου...

Περιττό να σας πω ότι πήρα 10 κιλά σε δύο εβδομάδες. Ίδρωνα νευρικά, ακόμα κι αν είχα μόλις βγει από το ντους...
Αρνούμουν την επαφή με την καθημερινότητα, κοινώς όταν μου ήρθε το γράμμα απόρριψης για το ένα από τα μάστερ, θεώρησα ότι με είχαν απορρίψει και για το άλλο (το οποίο και τελικά έκανα), μιας και με τόσα έγγραφα που μου έστειλαν δεν είχα ψάξει καλά τι έλεγε τι...

Και ξαφνικά μία μέρα ήρθε γράμμα αποδοχής...

Λύτρωση.

Ήρθα εδώ. Μόνη, φοβισμένη, μετά από ένα μαρτυρικό 20ήμερο, που δε σηκωνόμουν από τον καναπέ παρά για τουαλέτα: την υπόλοιπη ώρα δούλευα στο λάπτοπ (το οποίο διάλεξε τις δύο πιο ακατάλληλες φορές να χαλάσει). Εκεί έτρωγα, εκεί κοιμόμουν, κατά τ' άλλα καμία κίνηση...

Κι εκεί που περιφερόμουν σε ένα φοιτητικό πάρτι, προσπαθώντας να συνειδητοποιήσω πού ήμουν, τι είχε συμβεί τον τελευταίο καιρό... Γνώρισα τον ιχλίμπεντιχ!!!

Ο καιρός πέρασε, το μάστερ τελείωσε, όλα ήταν καλά.
Και ενώ έψαχνα για διδακτορικό, δε συνεννοούμουν με την καθηγήτρια, έληγε η άδεια παραμονής μου, έπρεπε να αφήσω το φοιτητικό διαμέρισμα κι εν μέσω πυρετού εορτών (Xmas) έπρεπε να μετακομίσω... κάπου...
Βρέθηκε η καλή μου η Φανή. Έφευγε ο συγκάτοικός της από το διαμέρισμα.
Και έφευγε και η μαθητευόμενη του γραφείου, όπου δούλευε. Και ξαφνικά βρέθηκα με σπίτι, μισθό...

και άλλη μία επιβεβαίωση, ότι things can only get better...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Πάντα τέτοια Γιδάκι μου! Και σε σένα και σε όλους μας!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top