Πηγαίνετε στο γυμναστήριο;

Εσείς επισκέπτεστε ποτέ το Γυμναστήριο;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 202)
  • Ναι (συστηματικά)

    Ψήφοι: 77 38.1%
  • Ναι (κάπου κάπου)

    Ψήφοι: 47 23.3%
  • Όχι (ούτε περνάω απ' έξω)

    Ψήφοι: 77 38.1%
  • Κουμπάκιας

    Ψήφοι: 1 0.5%

DrJu5tM3

Νεοφερμένος

Ο DrJu5tM3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Εσείς πόσο συχνά επισκέπτεστε το γυμναστήριο?Σε ποιο γυμναστήριο πηγαίνετε?Τι σημαίνει για σας το γυμναστήριο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγώ πάντως έχω χρόνια να πατήσω σε γυμναστηριο! :P
Αλλά το χειμώνα που έχω σχολή περπατάω μισή ώρα για να πάω και μισή για να γυρίσω οπότε κάααπως γυμνάζομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Γυμναστήριο είναι το πιο βαρετό πράγμα στη ζωή. Βαριέμαι και μόνο που το σκέφτομαι. :P

PS. Good work ppl! ;p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από emufear :
Γυμναστήριο είναι το πιο βαρετό πράγμα στη ζωή. Βαριέμαι και μόνο που το σκέφτομαι. :P

PS. Good work ppl! ;p
θα συμφωνήσω με τον emufear. :thumbsup:
Μόνο απ'εξω περνάω :hmm:. Ευτυχώς, που αναγκάζομαι να περπατάω πολύ, ειδίκα την περίοδο που δουλέουν τα σχολεία και δεν έχω σκουρίασει ακόμη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
μακριά :thumbsdown:.

περπάτημα, μπαλίτσα, μπασκετάκι και πιγκπογκάκι για να κρατάμε σε υποφερτά επίπεδα την κοιλίτσα :hehe:. προσεχώς και κολύμπι :D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Απ'οτι βλέπω ειμαστε όλοι πολυυυυ γυμνασμενοι εδω μέσα! Χιχι! :D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Απ'οτι βλέπω ειμαστε όλοι πολυυυυ γυμνασμενοι εδω μέσα! Χιχι! :D :P
το στέκι των σκουριασμένων :tongue: :tongue: :rofl: :bleh: :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Ούτε απ'έξω δεν ξέρω πως είναι! :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Πήγαινα το καλοκαίρι και ίσως πάω και φέτος... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianakin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Παω Joe Weider 3 μερες την εβδομαδα αν και τους τελευταιους 2 μηνες το εκοψα διοτι ξεκινησα Μεσαιωνικη Σπαθασκια κ εχω αναλωθει εκει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Δουλεύω σε ξενοδοχείο και μένω μέσα, το ξενοδοχείο έχει και γυμναστήριο αλλα δεν πατάω το πόδι μου ποτέ παρά μόνο για να τσεκάρω αν είναι καθαρό κτλ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcelain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 173 μηνύματα.
I bear my koilitsa with pride..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Τι κι αν πηγαίνουμε, τι κι αν δεν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Κain

Νεοφερμένος

Ο Κain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
3 με 4 φορες την εβδομαδα, χειμωνα καλοκαιρι-βρεξει χιονισει...
Οι μονοι λογοι να μην παω για καποια περιοδο, ειναι διαβασμα, προβλημα υγειας, ή π.χ. φετος που θα κατευω Αυγουστο Ελλαδα θα αναλωσω ολο τον χρονο μου σε μια παραλια με την κοπεκλα μου και φραπε στο χερι...
ΤΙ-ΠΟ-ΤΑ ΑΛΛΟ!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
ti post kai ayto tora!!
Διπλό :P
Ναί πηγαίνω. Μέρα παρα μέρα ξεκινάω να πάω. Εκεί υπάρχει μια πιθανότητα 50% να πάω άμα έχω πάει την προχθεσινή μέρα. ʼν δέν έχω πάει η πιθανότητα είναι (50+5*χ)% οπου χ είναι πόσες μέρες έχω χάσει. (για τους AD&D γνώστες είναι το wisdom check με DC 10 που πρέπει να κάνω για να καταφέρω να ξεκινήσω, κάθε μέρα που χάνω έχω +1 bonus στο roll)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianakin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Ετσι,AD&D ρουλζ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Τώρα ξεκίνησα πάλι, εφαρμόζω το body for life. Υποτίθεται ότι σε 12 εβδομάδες βελτιώνεις την σωματική σου κατάσταση πάρα πολύ με μόλις 4 ώρες γυμναστήριο ανά εβδομάδα. Όποιος ενδιαφέρεται να μου πει να του στείλω με private mail το site για να μην κάνουμε και διαφήμιση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μόνο απ' έξω γιατί είναι ο δρόμος μου! :redface: Και να σκεφτείται ότι ο γυμναστής είναι φίλος μου 8) Πάντως τώρα μπανάκια......μπανάκια και ΜΠΑΝΑΚΙΑ......... :D 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iris_Didini

Νεοφερμένος

Η Iris_Didini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Ξεκίνησα πριν 2 βδομάδες (ετήσια συνδρομή), αλλά λόγω εξεταστικής -δυστυχώς- δεν έχω προς το παρόν την ευκαιρία να πάω όσες φορές θέλω. Πάντως, μετά την εξεταστική, όσο μείνω Αθήνα και αφότου γυρίσω, σκοπεύω να πηγαίνω συστηματικά! Νους υγειής εν σώματι υγιές! (το έγραψα σωστά ή τα έχω παίξει η θεωρητική; :hmm:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Iris_Didini :
Ξεκίνησα πριν 2 βδομάδες (ετήσια συνδρομή), αλλά λόγω εξεταστικής -δυστυχώς- δεν έχω προς το παρόν την ευκαιρία να πάω όσες φορές θέλω. Πάντως, μετά την εξεταστική, όσο μείνω Αθήνα και αφότου γυρίσω, σκοπεύω να πηγαίνω συστηματικά! Νους υγειής εν σώματι υγιές! (το έγραψα σωστά ή τα έχω παίξει η θεωρητική; :hmm:)

Νους υγιής εν σώματι υγιεί.
Τι σου μάθαινε βρε η Κωνσταντίνου; :D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top