Office Genuine Advantage

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
πριν λιγες μερες εμφανιστηκε ενα παραθυρο που ελεγε μπορει να εχω πεσει θυμα πλαστογραφησης λογισμικου πατω επιλυση και μου λεει κατι πραγματα που δε καταλαβαινω..
ειμαι τελειως ασχετη απο τετοια..τι να κανω?:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Μάλλον έχεις πειρατικά windows.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
Μπόρεις να κάνεις είτε φορμάτ και να ξαναπεράσεις τα windows,είτε να αγοράσεις ένα νέο λογισμικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Μπόεις να κάνεις είτε φορμάτ και να ξαναπεράσεις τα windows,είτε να αγοράσεις ένα νέο λογισμικό

Και να κάνει format όταν βάλει τα updates πάλι το ίδιο θα σου βγάλει..

Googlare για την λύση. Αν δεν τα καταφέρεις στείλε μου πμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Και να κάνει format όταν βάλει τα updates πάλι το ίδιο θα σου βγάλει..

Googlare για την λύση. Αν δεν τα καταφέρεις στείλε μου πμ.

τι ειναι αυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Ψάξε σε μία μηχανή αναζήτησης όπως το www.google.com για την λύση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

West_Emperor

Νεοφερμένος

Ο Φιλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Yπαρχουν 2 λυσεις:
1) Αγοραζεις μια αυθεντικη εκδοση απο ενα καταστημα ηλ. υπολογιστων
2)Αν δν θες να ενισχυσεις την M$ τοτε απλα ψαξε στο ιντερνετ να βρεις κρακ για τα windows..αν θες σου στελνω σε pm την διευθυνση για να κατεβασεις κατι τετοιο επειση δν θελω να ποσταρω links μηπως φαω κανενα μπαν..:fss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Το έχει βγάλει και σε μένα εδώ και πολύ καιρό όταν είχα κατεβάσει το ΙΕ7.
Δεν νομίζω οτι είναι κάτι σοβαρό πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
όταν πας να κάνεισ updates στα XP σου έχει μια λίστα με τις αναβαθμίσεις που πρόκειται να εγκαταστηθούν και εσύ μπορείς να επιλέξεις ποιες θες.Συνήθως έχει και μια επιλογή που λέγεται "windows genuine verification" ή κάτι σχετικό.
Αυτό μπορεις να το βγάλεις απο τη λίστα των αναβαθμίσεων που θα εγκαταστηθούν και έτσι να μην σου γράφει περί αγοράς γνήσιων windows κτλ.Βέβαια δεν είμαι 100% σίγουρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Τι λέμε ωρέ παληκάρια. Η λύση στο πρόβλημά του είναι λιγότερο από 5 λεπτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Τι λέμε ωρέ παληκάρια. Η λύση στο πρόβλημά του είναι λιγότερο από 5 λεπτά.

ποια ειναι τοτε η λυση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
wolfe4ever θα σου με pm κάτι που ίσως λύσει το πρόβλημα.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.

markip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η markip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 199 μηνύματα.
@ wolfe4ever
το pm που σου εστειλα εγω σε βοηθησε καθολου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
ειμαι τελειως ασχετη απο τετοια...φοβαμαι μην κανω καμια ''πατατια''! οποτε το αφησα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Mπαααα...Και εμενα μου το εβγαζε νομιζω παντα το βγαζει στα βιστα μετα απο 30 μερες απο την ενεργοποιηση τους...Ειχα παει και πατησα ενημερωση απο το νετ κατι τετοιο δε θυμαμαι...
Παντως εγω λεω να μη φοβασαι...μια χαρα γνησια ειναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
όταν πας να κάνεισ updates στα XP σου έχει μια λίστα με τις αναβαθμίσεις που πρόκειται να εγκαταστηθούν και εσύ μπορείς να επιλέξεις ποιες θες.Συνήθως έχει και μια επιλογή που λέγεται "windows genuine verification" ή κάτι σχετικό.
Αυτό μπορεις να το βγάλεις απο τη λίστα των αναβαθμίσεων που θα εγκαταστηθούν και έτσι να μην σου γράφει περί αγοράς γνήσιων windows κτλ.Βέβαια δεν είμαι 100% σίγουρος.
αυτο ακριβως κανω και εχω το κεφαλι μου ησυχο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
σήμερα μου έβγαλε κι εμένα αυτό το μήνυμα. μου μαυρισε η επιφάνεια εργασίας. πιθανολογώ, όμως, ότι είναι παγίδα για να μπω στη διαδικασία να αγοράσω λογισμικό. ξαναέβαλα την παλιά εικόνα που ειχα .δεν είναι περίεργο που, μετά από 10 μήνες, μου το έβγαλε τώρα;
Λέει, "ενδέχεται να έχετε πέσει θύμα πλαστογράφησης λογισμικού. Αυτό το αντίγραφο των windows δεν έχει περάσει από τη διαδικασία επικύρωσης των windows".
Δε λέει ότι έχει περάσει από τη διαδικασία και βρέθηκε πλαστογραφημένο.
Θα δω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Το ξέρεται ότι απλά γράφοντας το πρόβλημα σας στο Google το λύνετε…
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Liakouras

Δραστήριο μέλος

Ο Liakouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 410 μηνύματα.
Παιδιά η λύση είναι απλή...κάνοντας update κατεβαίνει ένα πρόγραμμα το οποίο εγκαθίσταται μαζί με τα άλλα και είναι το Windows Genuine Advantage.Αυτό το πρόγραμμα δεν μπορείς να το απεγκαταστήσεις.Όμως με μια απλή επαναφορα συστήματος(system restore) στη μέρα πριν αυτής του update όλα είναι μια χαρά.:)

Για το πώς γίνεται η επαναφορά συστήματος "click" εδώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top