Sex με περισσότερα από 2 άτομα στην πράξη;

Porcelain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Έχετε κάνει sex πέρα από το κλασσικό 1+1?

Θα κάνατε? Με ποιες προυποθέσεις..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
χλωμό το κόβω, δε νομίζω να τα βγάλω πέρα :blink: (εκτός κι αν εννοείς πως ο τρίτος θα είναι άτομο του ίδιου φύλου με εμένα :hehe:). δεν ξέρω, ίσως σε κατάσταση απόλυτης μέθης :whistle:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Χμμμ εμενα στη θεωρία θα μου άρεσε (όχι όμως ο τρίτος να ειναι η τρίτη!) όπως σε όλες τις γυναίκες φαντάζομαι... Στην πράξη όμως θα κόλωνα για πολλους λόγους, πχ ενας απο αυτους οτι μπορει μετα το σεξ να μου άρεσε μόνο έτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Εμένα θα μου αρέσε με τρίτη ίσως να δοκίμασω αλλά και για αυτό δεν είμαι σίγουρος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Αν ήταν με 2 κοπέλες γούσταρα, αλλά να βλέπω ένα μαντραχαλά να πηδάει την κοπέλα μου δε γουστάρω! Μόνο άμα καθόταν καμμια φάση σε party με απόλυτη μέθη :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,814 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn :
Αν ήταν με 2 κοπέλες γούσταρα, αλλά να βλέπω ένα μαντραχαλά να πηδάει την κοπέλα μου δε γουστάρω! Μόνο άμα καθόταν καμμια φάση σε party με απόλυτη μέθη :hehe:

Σε παω ρε γιόμα! 8)

Χαλαρά θα το έκανα και με παραπάνω απο μια ταυτόχρονα και φυσικά να παιζε και κανα λεσβιακό μεταξύ τους έτσι για να γουστάρω και λίγο παραπάνω :D Βασική προϋπόθεση να μην είναι καμία απο αυτές κοπέλα μου :) (Φαντάζεστε μετά να γουστάρει μόνο κόλπα με την άλλη, να γίνει λεσβία και να μείνω εγω να παίζω το λιθρίνι; :rofl:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Συνιδειτα ποτε, ουτε με τριτο ουτε με τριτη ουτε με πειρισσοτερους. Ενας και μια, τπτ αλλο. Αλλα υπο μεθη, ψυχολογικη νοσο ή οτιδιποτε αλλο ποτε δεν ξερεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder :
(Φαντάζεστε μετά να γουστάρει μόνο κόλπα με την άλλη, να γίνει λεσβία και να μείνω εγω να παίζω το λιθρίνι; :rofl:)

RESPECT :worship: :worship:

Συμφωνώ 100%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
χαχαχα, τι θέμα κι αυτό! Δεν έχω κάνει, αλλά ποτέ δε λέω ποτέ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,814 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Giovanna :
χαχαχα, τι θέμα κι αυτό! Δεν έχω κάνει, αλλά ποτέ δε λέω ποτέ!

:jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

openopen

Νεοφερμένος

Ο openopen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Ωραίο Θέμα :clapping: Μου θυμίσατε περιπέτειες από  τα εφηβικά μου χρόνια....δεν θα πω πολλά πέρα του ότι έχει πολύ Γέλιο το Τρίο :angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
α πα πα... :thumbsdown: :thumbsdown:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianakin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Μ'αρεσει που οι περισσοτεροι απορριπτετε το One night stand,αλλα την τριφασικη την θελουμε,ε? :devil:
Εγω ναι,με αλλες 2 ομως,οχι με αλλον κ αλλην,διοτι ειδικα αν βλεπω καποιον φιλο μου επι του εργου θα ειχα πεσει κατω απο τα γελια σιγουρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder :

εσυ τωρα γιατι εισαι τοσο jumpy.. ειπα τπτ που να μην επρεπε?!? :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αααχ τί φαντασίωση κι αυτή
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,814 μηνύματα.
Οχι οχι, απλά μου άρεσε αυτό που είπες και θα σε έχω κι εσένα στα υπόψιν μου! :redface:

Πειράζει να τα χω με 12 απο δω μέσα; :hehe: Δεν άκουσα αντίρρηση :worry: Ωραία προχωράμε κανονικά και όλο αφασία :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Μια φορά πήγε να γίνει φάση με 2 κοπέλες και εμένα συγχρόνος (περισσότερες λεπτομέριες μη ρωτάτε...) αλλά δυστυχός στράβωσε τελευταία στιγμή! Δεν θα έλεγα όχι παντος σε ενα τετοιο ενδεχόμενο! Τώρα για πρωταγωνιστές εμένα ενα φίλο και μια κοπέλα δεν με ενθουσιάζει η ιδέα αλλά και πάλι δεν θα το απέριπτα, ανάλογα την διάθεση της στιγμής!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes :
Μια φορά πήγε να γίνει φάση με 2 κοπέλες και εμένα συγχρόνος (περισσότερες λεπτομέριες μη ρωτάτε...) αλλά δυστυχός στράβωσε τελευταία στιγμή! Δεν θα έλεγα όχι παντος σε ενα τετοιο ενδεχόμενο! Τώρα για πρωταγωνιστές εμένα ενα φίλο και μια κοπέλα δεν με ενθουσιάζει η ιδέα αλλά και πάλι δεν θα το απέριπτα, ανάλογα την διάθεση της στιγμής!

1o αξίωμα Peter North: "Double Cock Penetration Is Better Than A Single Cock"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iris_Didini

Νεοφερμένος

Η Iris_Didini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά δεν αντέχω στην ιδέα να βλέπω το συντροφό μου να ερωτοτροπεί με μια άλλη γυναίκα.. :mad17:
Όσο για την άλλη περίπτωση, δεν πιστεύω ότι θα μου έδινε ευχαρίστηση ένας δεύτερος άντρας στο παιχνίδι, γιατί το sex είναι προσωπική υπόθεση και μέσω αυτού μοιράζεσαι πράγματα. ʼμα μπαίνουν κι άλλοι, απλά τα σκορπάς..
Χωρίς βέβαια να κρίνω όσους το έχουν κάνει ή τους αρέσει, ή και τα δύο.
Θέμα γούστου καθαρά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Μάλλον συμφωνώ με την Iris_Didini. Εκτός αν μιλάμε για "one night fuck" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top