Πιάνετε καλά όλα τα κανάλια σας;

Ιπταμενος

Νεοφερμένος

Ο Ιπταμενος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
εγω εχω προβλημα με το alter δεν το πιανω καθολου,ουτε η περιοχη ολοκληρη και θα ηθελα να στειλω ενα e-mail στο καναλι να μου το φτιαξουν!
μηπως γνωριζετε που μπορω να το στειλω;
αληθεια εσεις τα πιανετε ολα καλα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
εγω ολα τα πιανω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

indiespyllak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σπύλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
εγώ όχι και πολλά..η βροχή θα είναι μάλλον..:P Εκτός και αν δεν βρέχει σε σας..Τότε ναι να στείλεις Mail στο alter!! :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
εγω ολα τα πιανω:)

Tα καναλια παντα :P:P

Μια χαρα ειμαι.Οσο πιανω το πειρατικο καναλι μετα τις 1,ολα οκ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
ποιο πειρατικο??????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Ναι τα πιάνω όλα τα κανάλια και είμαι περίφανος γι αυτό!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.

Ιπταμενος

Νεοφερμένος

Ο Ιπταμενος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
που θα στειλω e-mail ομως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
Αυτο με τα καυτα τηλεφωνα :D
γτ πειρατικο ειναι?
-----------------------------------------
που θα στειλω e-mail ομως;
https://www.alter.gr/html/contact.html δες εδω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Γιατί να στείλεις e-mail, και τι (άραγε?) νομιζεις ότι μπορούν να κάνουν?

Αν δεν έπιανες ποτέ alter δεν υπαρχει περίπτωση να μπορούν να κάνουν τπτ

Μεταξύ μας δεν χάνεις τπτ

Alternatively μπορείς να δοκιμάσεις καμία πολύ τούμπανη κεραία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Γιατί να στείλεις e-mail, και τι (άραγε?) νομιζεις ότι μπορούν να κάνουν?

Αν δεν έπιανες ποτέ alter δεν υπαρχει περίπτωση να μπορούν να κάνουν τπτ

Μεταξύ μας δεν χάνεις τπτ

Alternatively μπορείς να δοκιμάσεις καμία πολύ τούμπανη κεραία.

Ρε συ. Άμα πάρει Αυτιά τηλέφωνο (κρίμα που έφυγε ο Τσιλιμίδης :lol:) θα λυνόταν το πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Στην τηλεόραση του δωματίου μου όχι. Πιάνω μόνο ΝΕΤ και ΑΝΤ1 αλλά και αυτά με χιόνια. Στην τηλεόραση της κουζίνας πιάνω τα πάντα όλα. :P Kαι στην τηλεόραση του σαλονιού δεν με νοιάζει αν τα πιάνω ή δεν τα πιάνω γιατί έχουμε nova.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φυσικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
εγω εχω προβλημα με το alter δεν το πιανω καθολου,ουτε η περιοχη ολοκληρη και θα ηθελα να στειλω ενα e-mail στο καναλι να μου το φτιαξουν!
μηπως γνωριζετε που μπορω να το στειλω;
αληθεια εσεις τα πιανετε ολα καλα;

Σε ποια περιοοχή μένεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Traveller

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Traveller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Παιδια να σας πω...Εμας η πολυκατοικια μας κατι εχει δεν εξηγειται αλλιως...
Πιανω τελεια μονο τα 2 κρατικα,mega,alpha,σκαι.ΔΕΝ πιανω καθολου star...Tα υπολοιπα τα πιανω μετρια..!:down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Παιδια να σας πω...Εμας η πολυκατοικια μας κατι εχει δεν εξηγειται αλλιως...
Πιανω τελεια μονο τα 2 κρατικα,mega,alpha,σκαι.ΔΕΝ πιανω καθολου star...Tα υπολοιπα τα πιανω μετρια..!:down:

Κεραιούλα, κεραιούλα... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Traveller

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Traveller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Εχουμε 200 κεραιες!Δεν πιανει τιποτα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Παιδια να σας πω...Εμας η πολυκατοικια μας κατι εχει δεν εξηγειται αλλιως...
Πιανω τελεια μονο τα 2 κρατικα,mega,alpha,σκαι.ΔΕΝ πιανω καθολου star...Tα υπολοιπα τα πιανω μετρια..!:down:

Δε χανεις και τιποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.

Traveller

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Traveller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Δε χανεις και τιποτα...

Σωστα!Πολλες φορες που λεω "α,αν ειχαμε ολα τα καναλια τωρα δεν θα βεριομασταν" βλεπω στο προγραμμα οτι κανενα απο τα καναλια που μου λειπουν δεν εχουν τιποτα καλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φυσικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
Αν ξέρεις ξένες γλώσσες βάλε δορυφορική. Θα πιάνεις πάνω από 500 κανάλια μόνο με τον Hotbird (κυρίως αγγλικά, γαλλικά, ιταλικά, αραβικά, περσικά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top