Παρά 5 vs Σαββατογεννημένες

Παρά 5 ή Σαββατογεννημένες;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 47)
  • Παρά 5

  • Σαββατογεννημένες

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Ποιο από τα 2 προτιμάτε? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Δύσκολα μου βάζεις ρε Maggie.. :P


Πολύ γέλιο, φοβερή υπόθεση και καλό καστ και στα δύο... :D
Το παρά 5' βέβαια σε κρατάει σε μεγαλύτερη ίσως αγωνία (:jumpy:), αλλά σε πρίζει και με τις επαναλήψεις :mad:




Άρα κουμπάκιας.. :)


//βάλε poll :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

xristinaki

Δραστήριο μέλος

Η xristinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Παιδαγωγός. Έχει γράψει 709 μηνύματα.
σαββατογεννημενες λογω Ραντου,που ειναι η αγαπημενη μου ηθοποιος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Δεν μπορώ να διαλέξω.
Το παρα πέντε είναι πιο παρείστικο, δείχνει 5 εντελώς διαφορετικούς χαρακτήρες με ένα κοινό σημείο την μοναξιά τους και όλα όσα φοβούνται να πουν και να διεκδικήσουν και τον τρόπο που ένα τυχαίο γεγονός τους ενώνει.Με κάνει πολλές φορές να σκέφτομαι πως υπάρχουν εκατομμύρια άγνωστοι μου άνθρωποι που νοιώθουν και φοβούνται όσα εγώ.
Οι Σαββατογεννημένες απο την άλλη δείχνει 3 διαφορετικές και ορκισμένες εχθρούς γυναίκες που πάλι ένα μοιραίο γεγονός τις ενώνει και τις κάνει να καταλαβουν πως τελικά μοιάζουν περισσότερο απο όσο φαντάζονται και δεν έχουν τίποτα να χωρίσουν όχι μόνο μεταξύ τους αλλά και με τον πρώην τους που θεωρούσαν υπεύθυνο για τις αναποδιές της ζωής τους.
Μου αρέσουν εξίσου, ίσως η ζυγαριά να γέρνει λίγο προς το παρα πέντε επειδή βρίσκεται σε εξέλιξη και δεν ξέρω πως θα καταλήξει, αλλά μόνο για αυτόν τον λόγο,ως ιδέες και ιστορίες τα θεωρώ ισάξια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Δεν μπορώ να διαλέξω.
Το παρα πέντε είναι πιο παρείστικο, δείχνει 5 εντελώς διαφορετικούς χαρακτήρες με ένα κοινό σημείο την μοναξιά τους και όλα όσα φοβούνται να πουν και να διεκδικήσουν και τον τρόπο που ένα τυχαίο γεγονός τους ενώνει.Με κάνει πολλές φορές να σκέφτομαι πως υπάρχουν εκατομμύρια άγνωστοι μου άνθρωποι που νοιώθουν και φοβούνται όσα εγώ.
Οι Σαββατογεννημένες απο την άλλη δείχνει 3 διαφορετικές και ορκισμένες εχθρούς γυναίκες που πάλι ένα μοιραίο γεγονός τις ενώνει και τις κάνει να καταλαβουν πως τελικά μοιάζουν περισσότερο απο όσο φαντάζονται και δεν έχουν τίποτα να χωρίσουν όχι μόνο μεταξύ τους αλλά και με τον πρώην τους που θεωρούσαν υπεύθυνο για τις αναποδιές της ζωής τους.
Μου αρέσουν εξίσου, ίσως η ζυγαριά να γέρνει λίγο προς το παρα πέντε επειδή βρίσκεται σε εξέλιξη και δεν ξέρω πως θα καταλήξει, αλλά μόνο για αυτόν τον λόγο,ως ιδέες και ιστορίες τα θεωρώ ισάξια:)
:worship:

Δεν θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο :D :D
(απλώς είμαι λιγομίλητος :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
:worship:

Δεν θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο :D :D
(

Μπορείς, κάτσε να σου δείξω πως:
:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::worship::worship::worship::worship::worship::worship::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::clapping::clapping::clapping::clapping::bigarmhug:bigarmhug:thumbsup::thumbsup::yahoo::yahoo::thumbup:
Κατάλαβες;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Μπορεί κανείς mod να βάλει δημοσκόπηση γιατί εγώ το άχρηστο δν ξέρω πως :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
:offtopic: Πατάς "εργαλεία θεμάτων", το κουμπάκι που είναι πάνω από το πρώτο σου μήνυμα και μετά το 4ο κουμπάκι, που λέει "δημοσκόπηση" :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Και τα δύο, αν και τείνω να πιστεύω τελικά ότι οι Σαββατογεννημένες είχαν πιο καλό χιούμορ σαν σύνολο!:P:P:P

:smoke::alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Εντάξει το έβαλα!! Ευχαριστώ Giorgo :D


Ψηφίζω Σαββατογεννημένες με 1000.. Κατά την άποψή μου, καμία σχέση με παρά 5 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Το Σαββατογενιμενες δεν το εζησα στην πρωτη πρωβολη των επεισοδιων, καπια στιγμη ιδα καπιες επαναληψεις και δεν λεω, ωραια σειρα αλλα δεν μου εκανε αιστιση, καλυτερα παρα5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
παρά πέντε:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Στο poll έπρεπε να βάλεις και μία τρίτη επιλογή.. Πώς θα ψηφίσουμε εμείς; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

girlio_4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girlio_4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Λοιπον το παρα πεντε νομιζω πως το εζησα τελειως διαφορετικα....
τι εννοω? :hmm: δεν εχασα επεισοδειο αφου μαζευομαστε καθε δευτερα ολα τα φιλαρακια μου διπλα στο τζακι και κανουμε τρελο χαβαλε. μετα βλεπαμε και το 2 μερες μονο αλλα μας τα χαλασε ο παπακαλιατης (:mad:)! το σαββατογεννημενες δεν λεω καλο αλλα .....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Παρα 5 φυσικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
π-α-ρ-α π-ε-ν-τ-ε φυσικααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Εξαιρετικές οι Σαββατογεννημένες, αλλά το Παρά 5 τα σπάει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Προτιμω τις Σαββατογεννημενες! ειναι τελειο! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Μακράν Σαββατογεννημένες! :)
 

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Σαββατογεννημένες καλύτερο εύκολα. Αν και καλύτερο όλων ήταν το είσαι το ταίρι μου.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top