Σειρές για καθημερινή χαλάρωση!

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Καλημέρα!
Με το φίλο μου βλέπουμε συχνά σειρές, για να χαλαρώσουμε το βράδυ... και μιας και τα επεισόδια διαρκούν λίγο, δεν το ξενυχτάμε κιόλας!

Τι έχετε να προτείνετε;

Μέχρι τώρα έχουμε δει CSI, Scrubs... ενώ έχουμε ήδη δει Lost, 24, κλπ...

Είτε κωμική είτε πιο αστυνομική, οποιαδήποτε ιδέα (με σχόλια, να ξέρω τι με περιμένει) ευπρόσδεκτη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
I dream of Jeannie. Εγώ αυτή βλέπω αυτό τον καιρό. Είναι αρκετά παλιά βέβαια και ίσως σας χαλάσει η ποιότητα της (του '65 και το πρώτο season ασπρόμαυρο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristinaki

Δραστήριο μέλος

Η xristinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Παιδαγωγός. Έχει γράψει 709 μηνύματα.
Λοιπον εγω προτεινω το House, the heroes
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ααα και μια άλλη πολύ καλή είναι το Kingdom Hospital (σε παραγωγή ή σκηνοθεσία -δεν θυμάμαι τι απο τα 2- Stephen King). ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristinaki

Δραστήριο μέλος

Η xristinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Παιδαγωγός. Έχει γράψει 709 μηνύματα.
Exω δει κι διαβασει πολυ king .Δεν θα στον προτεινα γιδακι μου για χαλαρωση :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Exω δει κι διαβασει πολυ king .Δεν θα στον προτεινα γιδακι μου για χαλαρωση :D :D

Κι εγώ. ;) Αλλά το συγκεκριμένο είναι πολύ πιο χαλαρό απ'ότι οι ταινίες του. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Kingdom Hospital είδαμε λίγο χθες... χμφ, κοιταζόμαστε απορημένοι... Δεν μπορώ να πω ότι με συνεπαίρνουν ιδιαίτερα αυτά τα μεταφυσικά...

Χριστινάκι, δεν το βρίσκω αυτό που λες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristinaki

Δραστήριο μέλος

Η xristinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Παιδαγωγός. Έχει γράψει 709 μηνύματα.
χαχαχα ε ναι ειναι ωραια αλλα σε κρατανε στιν τσιτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristinaki

Δραστήριο μέλος

Η xristinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Παιδαγωγός. Έχει γράψει 709 μηνύματα.
Ποιο απο τα δυο καλε?Θες να σου πω που να βρεις επεισοδια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πες, πες!
Ααα, έτσι όπως το έγραψες, ήταν σαν μία σειρά... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristinaki

Δραστήριο μέλος

Η xristinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Παιδαγωγός. Έχει γράψει 709 μηνύματα.
σου στελνω pm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Προσέξτε μόνο τον κανόνα #11:
Απαγορεύεται αυστηρότατα το κάθε μήνυμα να περιέχει οτιδήποτε σχετικό με παράνομο λογισμικό ή μεθόδους εξουδετέρωσης της προστασίας λογισμικού καθώς και συνδέσμους (links) για ιστοσελίδες που περιέρχουν τέτοιο περιεχόμενο ή ακόμη και torrents τα οποία αναφέρονται σε εμπορικά προγράμματα ή σε παράνομα αντίγραφα έργων που προστατεύονται από την νομοθεσία περί πνευματικής ιδιοκτησίας. Στην απαγόρευση αυτή περιλαμβάνονται και οι λέξεις-κλειδία που εύκολα μπορούν να συσχετιστούν με συγκεκριμένες πηγές παράνομου υλικού.
Το ξέρω οτι γίνομαι σπαστική αλλά όσο και να μην το πιστευετε, για το καλό σας το λέω ώστε να μην ξεχαστεί κανένας και αναγκαστούμε να δίνουμε warnings. Δεν είναι κάτι που μας αρέσει. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Δεν ξερω και τα γουστα σου, ουτε και ποιες εχεις δει - εκτος απο τα 2-3 που αναφερεις ηδη - αλλα τυχαια να προτεινω μερικες:

Gilmore Girls (οικογενειακη, κωμωδια)
Studio 60 on the Sunset Strip (κωμωδια για την βιομηχανια Tv)
House M.D (ιατρικη, κωμωδια-δραμα)
Mythbusters (Χιουμοριστικη επιστημονικη, τυπου "Αληθεια ή Μυθος;" )
Prison Break (περιπετεια - αστυνομικο)
Desperate Housewives

Υ.Γ: Πολυ πολυ συντομα ανεφερα για το ειδος της καθεμιας, αν θες παραπανω ή ρωτα με ή μπες στο TV.com (δεν ειπα παραπανω γιατι νυστααααααζω! :) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
εγώ έχω δει το Alias ολόκληρο... Αν και δεν αξίζουν τόσο πολύ όλοι οι κύκλοι.
Τώρα βλέπω heroes και prison break. Το δεύτερο μου αρέσει πολύ και είναι στο στυλάκι του 24 και του lost που σε κάθε επισόδιο γίνεται ένα βήμα προς τη μεγάλη "απόδραση" του φινάλε.

Το πρώτο τα σπάει. ΠΙΤΕΡΠΕΤΡΕΛΙ ΑΗΜΑΗGAWD

hf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Futurama!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Είχα καταλάβει οτι δεν θέλουν animated. Αν δεν έχουν πρόβλημα τότε προτείνω κι εγώ:
Simpsons
Futurama
American Dad
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Star Trek σχεδόν όλοι οι κύκλοι με το fast forward στο χέρι και σε autofire. Ξέρεις τι εύκολα χαλαρώνεις και κοιμάσαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ναι, Desperate housewivesta έχω δει όλα, και αξίζει!!
Και Star Treck, είχα πάρει στον πρώην μου τις πρώτες χρονιές (original καλέ!!) και είχαμε πορωθεί!!

Ομοίως με Φιλαράκια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
"The heroes" γιδάκι μου!! στο προτείνω ανεπιφύλακτα.. :clapup: βέβαια,παίζει να πορωθείτε τρελά με τον φίλο σου και να μην μπορείτε να αρκεστείτε σε ένα με δύο επεισόδια τη φορά.. :P
πολύ έξυπνη σειρά,με πλοκή που δεν σ'αφήνει να χαλαρώσεις,αλλά σ'έχει μονίμως στην τσίτα..! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Άντε να τελειώσει η season να τη δούμε μαζεμένη να γουστάρουμε.
Εν αναμονή πολλές
Stargate SG1 χ10
Stargate Atlantis x3
BG 2003 x3
Lost x3
Heroes x1
The Nine x1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top