Νευρικό γέλιο

love 2 b hated

Νεοφερμένος

Η love 2 b hated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αργοστόλι (Κεφαλλονιά). Έχει γράψει 49 μηνύματα.
τι γνωριζεται γι αυτο?απο τι προκαλειται και τι συνεπειες εχει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Προσωπικα δεν έχω ιδέα τι το προκαλεί, αλλά ξέρω ένα. Είναι ΠΟΛΥ εκνευριστικό... Ειδικά άμα σε πιάσει σε ακατάλληλη περίπτωση και δεν λέει να σταματήσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnnie2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Εγώ πάντως το απολαμβάνω όταν μου έρχετε!και συνήθως μου το προκαλεί κάποιος οπότε γελάω με άλλους και έτσι σε ακαταλληλες στιγμές την γλυτώνω εύκολα... :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
εμενα πως γινεται και με πιανει ΠΑΝΤΑ σε ακαταλληλες στιγμες και οσο προσπαθω να το σταματησω τοσο περισσοτερο με πιανει....ασε που μετα ποναει και η κοιλια πολυ...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Λογικα κατι υποσυνειδητο θα παιζει στην ολη ιστορια....τωρα το τι ακριβως σε καμια περιπτωση δεν μπορω να το πω...


αλλα αναλογα και με την στιγμη που θα ερθει μπορει να ειναι απολαυστικο ή καταστροφικο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Εμενα δεν με πιανει οταν ακουω κατι πολυ αστειο, με πιανει οταν ακουω κατι κουφα ανεκδοτα πχ και ο τροπος που το λει ο αλλος.... με ειχε πιαει στην καφετερια μια φορα βραδυ ηταν και δεν επεφτε καρφιτσα και επι 1 τεταρτο δεν μπορουσα να σταματησω ή μαλλον το ελεγξα για μισο λεπτο και μετα με επιασε παλι :D ....περιττο να πω οτι με κοιτουσαν ολοι μετα :lol:
ευτυχως δεν μου εχει συμβει μεχρι στιγμης σε τιποτα σοβαρες στιγμες αλλα μονο οταν ειμαι με φιλους!
πχ ο παρακατω που πρεπει να τον εχετε δει,αυτος το παρακανε τουλαχιστον εγω ειμαι πιο σιωπηλος η προσπαθω τουλαχιστον! :P



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Εμένα πάντως με είχε πιάσει νευρικό γέλιο μετά από άφθονη κατανάλωση αλκοόλ... Πρέπει να φαινόμουν πολύ χαρούμενος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Εμένα πάντως με είχε πιάσει νευρικό γέλιο μετά από άφθονη κατανάλωση αλκοόλ... Πρέπει να φαινόμουν πολύ χαρούμενος :P

No offence, αλλά δεν μπορώ να σε φανταστώ με κεφάλι κουδούνι:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Ούτε εγώ δεν μπορούσα να με φανταστώ... Μέχρι που με είδα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Με πιανει νευρικο γελιο συνεχως,μπορει για κατι που συμβαινει τη συγκεκριμενη στιγμη η να θυμηθω ενα γεγονος πριν απο χρονια και να αρχισω να γελαω μονη μου..:lol:Το δυσκολο ειναι οτι στις περιπτωσεις που δεν πρεπει να γελαω,τοτε με πιανει ακομα περισσοτερο :PΚαι δεν σταματαει και με τιποτα!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DOINA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
χαχαχα και 'μενα με πιανει συχνα νευρικο γελιο αλλα συνηθως οταν ειμαι με φιλες μου.και οταν βλεπουν αυτες την φατσα μου εκεινη την στιγμη..θελουν δεν θελουν τις πιανουν και αυτες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Πολύ ωραίο νευρικό. :D
Άμα βλέπω κάποιον να γελά, άμα πετάξουμε κάνα αστείο, άμα θυμηθώ εγώ κάτι, κτλ, με πιάνει, δε θέλει κ πολύ!
Μετά ζαλίζομαι κάπως, αλλά χαλάλι. ^^ Όταν είναι και δυνατό σκύβω κιόλας απ τα γέλια. :redface:
Το χειρότερο είναι να προσπαθείς να συγκρατηθείς. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ρανιααααα

Δραστήριο μέλος

Η ρανιααααα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
εμενα με πιάνει νευρικο γελιο στις πιο ακυρες στιγμες!!!:redface:
την τελευταια φορα ηταν οταν πηγα να δωσω αιμα ε8ελοντικα και με επιασε ενα γελιο δεν σταματαγα με τιποτα και γυρναει ο γιατρος και μ λεει βρε κοπελα μ πιο χαρουμενο αν8ρωπο που δινει αιμα δεν εχω ξαναδει αχχχχχχ που να ηξερε ο αν8ρωπος με την τρελη που εμπλεξε!!!!!:D:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

krabman

Νεοφερμένος

Ο krabman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Το νευρικό γέλιο είναι τέλειο! Ειδικά σε ακατάλληλες στιγμές σε κάνει να γελάς ακόμα περισσότερο συμπαρασύροντας και τους υπόλοιπους!!
Αν ήξερα τι το προκαλούσε θα χε πολύ φάση!
:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Α καλά! Μ''εχει πιάσει και μενα σε στιγμές που ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ πρεπει! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Α καλά! Μ''εχει πιάσει και μενα σε στιγμές που ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ πρεπει! :D

Α και εμένα! Την μια σε κηδεία και την άλλη σε εκκλησία του εξωτερικού, που εκεί έκαναν ΟΛΟΙ ησυχία, ούτε τα μωρά δεν ακούγονταν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Εμένα νευρικό γέλιο (το οποίο να προέλθει χωρίς κάποια αφορμή) έχει να με πιάσει από την περίοδο της εφηβείας. Και μπορώ να πω ότι μου ανάβουν τα λαμπάκια όταν βλέπω/ακούω ανθρώπους να γελούν νευρικά. Δεν μου φαίνεται καθόλου χαριτωμένο και αξιαγάπητο, περισσότερο αμηχανία μου δημιουργεί.

Off topic: μπορεί κάποιος να με σταματήσει από το να ποστάρω ανελέητα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Εμένα με πιάνει νευρικό γέλιο τις περισσότερες φορές όταν έρχεται ο παπάς στο σπίτι μου να κάνει ευχέλαιο..
Μόλις πει την πρώτη του λέξη, αρχίζω και γελάω.. Και δεν καταλαβαίνω το γιατί.. :P

Σημ. Στην εκκλησία δεν μου έχει συμβεί κάτι τέτοιο.. Περίεργα πράγματα.. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toumilo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο toumilo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Αττική). Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Εμένα με πιάνει νευρικό γέλιο τις περισσότερες φορές όταν έρχεται ο παπάς στο σπίτι μου να κάνει ευχέλαιο..
Μόλις πει την πρώτη του λέξη, αρχίζω και γελάω.. Και δεν καταλαβαίνω το γιατί.. :P

Σημ. Στην εκκλησία δεν μου έχει συμβεί κάτι τέτοιο.. Περίεργα πράγματα.. :confused:

ναι ρε συ και μενα με με πιανει αυτο...με το που μπαινει μεσα και αρχιζει να μιλαει μου ερχεται να γελασω....μαλλον μας βγαινει ηαντιδραση οτι δεν πρεπει να γελασουμε κι οσο προσπαθουμε να το καταπολεμησουμε,τοσο μας κυριευει! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Γιατί να μη γελάσετε ρε; Εμένα με έχει πιάσει μερικές φορές σπαστικό γέλιο στην εκκλησία από διάφορα bloopers κυρίως γιαγιάδων.. Αναγκάστηκα να βγω έξω μέχρι να σταματήσω.:D

Α.. σπαστικό με έχει πιάσει άπειρες φορές στη τάξη... νομίζω πως όλη το έχουμε πάθει λίγο πολύ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top