Τι περιοδικά και εφημερίδες διαβάζετε;

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Λοιπόν τί περιοδικά και εφημερίδες αγόράζετε??


Εγώ Computer active
Focus
Κάποια άλλα που είναι σχετικα με τον τομέα μου
7μερες TV(έχει και την δομή τώρα)
Την συλλογή των Looney tunes
και καμια εφημερίδα αν έχει τίποτα προκυρήξεις ή κάτι που να με ενδιαφέρει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω

Computer Games Magazine
Pc Master
Ram
σταθερα και καμια φορα κανενα αλλο σε αυτα τα ενδιαφεροντα η για αυτοκινιτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos :
Εγω

Computer Games Magazine
Pc Master
Ram
σταθερα και καμια φορα κανενα αλλο σε αυτα τα ενδιαφεροντα η για αυτοκινιτα

Πρόσθεσα και επιλογή για αυτοκίνητα ή μηχανές αν θες να ψηφίσεις και αυτά ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcelain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Αυτό με τα 4 DVD κάθε 15 μέρες.. ξέρετε ποιο λέω..

Το ιντερνετ προσφέρει καλύτερη ενημέρωση από τα περιοδικά αλλά οι τσόντες αργούν να κατέβουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apostolos1986

Νεοφερμένος

Ο Αποστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Διαβάζω πολιτικές και αθλητικές εφημερίδες και απο περιοδικά κανένα για pc και καμμιά φορά το μετρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny :
Πρόσθεσα και επιλογή για αυτοκίνητα ή μηχανές αν θες να ψηφίσεις και αυτά ;)

Ναι αλλα πρεπει και κανας admin να κανονισει την αφαιρεση ψηφου.... καλη κινιση παντος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos :
Ναι αλλα πρεπει και κανας admin να κανονισει την αφαιρεση ψηφου.... καλη κινιση παντος

Κανονίστηκε ;)

Το FREE σε ποιά κατηγορία ανήκει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcelain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Στη κατηγορία φθηνά κακογραμμένα τρέντυ έντυπα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Εδώ και 3-4 χρόνια σνομπάρω το ψόφιο δέντρο ώς μέσο μεταφοράς δεδομένων, έχω κόψει τα πάντα απο έντυπα και αρκούμαι στην ιντερνετική ενημέρωση / ψυχαγωγία. Μονο αντικατάστατο του "θέματος" δέν έχω βρεί στο internέτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Porcelain :
Στη κατηγορία φθηνά κακογραμμένα τρέντυ έντυπα..

.."ελευθέρων" και εξαιρετικά αμφίβολων ηθών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Πρωταθλητής
Athens Voice
Focus
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
PC Master kai Metal Hammer \m/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Μόνο PC Master. Το Metal Hammer το έκοψα για πολλούς λόγους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
YoMaNaTiOn κ εγώ τελευταία έχω σπαστεί :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Εγώ το έχω κόψει (το Metal Hammer μπρε) 10 μήνες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Περασα μια κριση που αγοραζα καμια 10αρια μηνιαια περιοδικα, τωρα περναω την κριση που τα βαριεμαι ολα και διαβαζω μονο athens voice
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Κανονίστηκε ;)

Το FREE σε ποιά κατηγορία ανήκει?

Εκεί που είναι και το NITRO λογικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Δεν αγοράζω περιοδικά εκτός αν έχουν κάποιο άρθρο που με ενδιαφέρει.Κλέβω όμως το Focus του αδερφού μου και ξεφυλλίζω.Είμαι πιο πολύ της εφημερίδας,απο πολιτικές διαβάζω Έθνος,οικονομικές αρκετές λόγω δουλειάς με προτίμηση στη Ναυτεμπορική,αθλητικές Πρωταθλητής και Στοίχημα την Παρασκευή(για να ξέρω τι θα παίξω).Τέλος το Θέμα την Κυριακή ή και κάποια άλλη αν έχει καλό DVD.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
φυφισα κε cartoons αν και ηθελα να ψιφισω κομικς, τεσπα πολυς κοσμος θεωρει οτι ειναι το ιδιο, λατρευω βαβελ, λατρευω edika, λατρευω asterix (αν και τα εχω ολα πλεον σε 2 γλώσσες-οποτε...)λατρευω την mafalda και πολλα πολλα αλλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gilie :
φυφισα κε cartoons αν και ηθελα να ψιφισω κομικς, τεσπα πολυς κοσμος θεωρει οτι ειναι το ιδιο, λατρευω βαβελ, λατρευω edika, λατρευω asterix (αν και τα εχω ολα πλεον σε 2 γλώσσες-οποτε...)λατρευω την mafalda και πολλα πολλα αλλα!

Το βαβέλ δεν είναι τσοντο καρτουν ? Τσ τσ τσ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top