Futurama

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Εδώ και λίγες μέρες έχει ξεκινήσει η 6 σεζόν!
Όλοι οι χαρακτήρες πάλι σε δράση!
Πάντα με αδυναμία στον ένα και μοναδικό Bender! :clapup:

Είδα τα 2 πρώτα επισόδεια. Το πρώτο μου φάνηκε πολύ καλύτερο από το δεύτερο για να πω την αλήθεια.

Από ότι είχα διαβάσει θα κάνει 13 επισόδεια για τη φετινή χρονιά και άλλα 13 στο 2011.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Αν και η σειρά έχει βγει από το 1999, εγώ το πρώτο επεισόδιο το είδα φέτος. :hehe: Δεν ξέρω, έβλεπα αρκετές εικόνες από την σειρά και ήθελα κάποια στιγμή να δω κάνα δυο επεισόδια αλλά τελικά δεν με ενθουσίασε τόσο ώστε να τελειώσει μια ολόκληρη σεζόν μέσα σε μια μέρα. Ισως να φταίει πως δεν μαρέσουν και τα επιστημονικής φαντασίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Πω που το θυμηθηκατε.Αυτη τη σειρα την εβλεπα πολυ μικρη οταν πηγαινα δημοτικο με μεγαλη μανια.Θυμαμαι την εδειχνε στην μακεδονια tv...
Μετα περασαν τα χρονια και σταματησα να την βλεπω.Σε αυτη τη σειρα μαλιστα ειχε συμμετασχει σε καποια επιεσοδια ο stephen hawking.
Oριστε ορισμενα βιντεο

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,778 μηνύματα.
έχω όλες τις σεζόν, όλα τα επεισόδια σε κάποιο δίσκο. :beach:

 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top