Είδη και μάρκες προφυλακτικών

Ποια μάρκα προφυλακτικών χρησιμοποιείτε?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 179)
  • Duo

    Ψήφοι: 15 8.4%
  • Durex

    Ψήφοι: 120 67.0%
  • Trojan

    Ψήφοι: 2 1.1%
  • Billy Boy

    Ψήφοι: 2 1.1%
  • Again

    Ψήφοι: 7 3.9%
  • Stop

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Άλλη

    Ψήφοι: 4 2.2%
  • Αυτά του Ευαγγελάτου!!!!

    Ψήφοι: 4 2.2%
  • Δεν χρησιμοποιώ

    Ψήφοι: 25 14.0%

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Μετά από δυσαρεστότατη εμπειρία από γνωστό ελληνικό προφυλακτικό:mad:, σκέφτηκα να βάλω τη δημοσκόπηση.

Επίσης, αν θέλετε να πείτε και το λόγο που προτιμάτε τη συγκεκριμένη μάρκα, ή κάποια ανάλογη εμπειρία που σας απέτρεψε να επιλέξετε ξανά κάποιο προφυλακτικό.:)

Ευχαριστώ για τη συμμετοχή σας προκαταβολικά:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Durex, έχω ακούσει πως είναι πιο ανθεκτικά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Durex κι εγώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
durex
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Durex και δη το μοντέλο pleasuremax!! Αχ πολύ ωραία είναι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
durex always...;););)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cakrit

Νεοφερμένος

Ο cakrit αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Μετά από δυσαρεστότατη εμπειρία από γνωστό ελληνικό προφυλακτικό:mad:, σκέφτηκα να βάλω τη δημοσκόπηση.
Δεν είναι μόνο τα ελληνικά που μπορούν να σου προσφέρουν δυσάρεστες εμπειρίες...
Συνήθως Durex αλλά κάποια στιγμή είχα και εγώ την δυσαρεστότατη εμπειρία που λες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
όοοοοοοοταν χρησιμοποιούσα, Durex Jeans :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Χαλαρά durex, πλέον τα natural, ενώ πιο παλιά τα EXTRA SAFE, αλλά πολύ σακούλα ρε παιδιά, εγώ δεν ένιωθα Χριστό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
durex! (με ραβδώσεις!):redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nosaltres

Δραστήριο μέλος

Ο Nosaltres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
Durex. Ειναι αυτο που λεμε στο ποδοσφαιρο... "Εντεκαδα που κερδιζει δεν αλλαζει". ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μονο Durex εχω δοκιμασει και μου φαινονται μια χαρα, οποτε δεν βρησκω λογο να δοκιμασω κατι αλλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Durex κι εγώ...αν και ο δικός μου προτιμάει τα duo :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
again τα βολευτικαμε κ δεν τα αλλαζουμε:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
trojan, i guess....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μονο Durex εχω δοκιμασει και μου φαινονται μια χαρα, οποτε δεν βρησκω λογο να δοκιμασω κατι αλλο

Καπια στιγμη λογο μη προχερων durex και με περιπτερο που να πουλαει μονο duo αναγκαστικα για δοκιμασω κατι αλλο....:P Και εντυπωσεις;.... Κρατιθιτε μακρια απο τα duo (οι αντρες δλδ... η γυναικες δεν νομιζω να εχετε προβλημα)!!!!! Πως μπορει καπιος να τα χρεισιμοποιει και να βολευετε;... Απο εδω και περα οπιος μου λεει οτι χρησιμοποιει duo θα κανω αρνητικες (για το οργανο του) σκεψεις..... (οπιος εχει αρκετα προστιχο μυαλο το επιασε.... στους αλλους δεν εξηγω για να μην τους κανω σαν τα μουτρα μου....:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Καπια στιγμη λογο μη προχερων durex και με περιπτερο που να πουλαει μονο duo αναγκαστικα για δοκιμασω κατι αλλο....:P Και εντυπωσεις;.... Κρατιθιτε μακρια απο τα duo (οι αντρες δλδ... η γυναικες δεν νομιζω να εχετε προβλημα)!!!!! Πως μπορει καπιος να τα χρεισιμοποιει και να βολευετε;... Απο εδω και περα οπιος μου λεει οτι χρησιμοποιει duo θα κανω αρνητικες (για το οργανο του) σκεψεις..... (οπιος εχει αρκετα προστιχο μυαλο το επιασε.... στους αλλους δεν εξηγω για να μην τους κανω σαν τα μουτρα μου....:P)
συμφωνω απολυτα κρονε:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Αν δεν έχει το περίπτερο πήγαινε σε φαρμακείο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Καπια στιγμη λογο μη προχερων durex και με περιπτερο που να πουλαει μονο duo αναγκαστικα για δοκιμασω κατι αλλο....:P Και εντυπωσεις;.... Κρατιθιτε μακρια απο τα duo (οι αντρες δλδ... η γυναικες δεν νομιζω να εχετε προβλημα)!!!!! Πως μπορει καπιος να τα χρεισιμοποιει και να βολευετε;... Απο εδω και περα οπιος μου λεει οτι χρησιμοποιει duo θα κανω αρνητικες (για το οργανο του) σκεψεις..... (οπιος εχει αρκετα προστιχο μυαλο το επιασε.... στους αλλους δεν εξηγω για να μην τους κανω σαν τα μουτρα μου....:P)

Τα Duo έχουν ονομαστικό πλάτος 54mm ενώ τα (περισσότερα) durex 56mm ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τα Duo έχουν ονομαστικό πλάτος 54mm ενώ τα (περισσότερα) durex 56mm ;)
Διάμετρο εννοείς;


(πλάτος σε κύλινδρο δεν νομίζω ότι ορίζεται :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top