Αγκαλιές και χάδια

(Άντρες!) Θέλετε αγκαλίες μετά το σεξ ?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 50)
  • Μμμμμμ ναι πάντα μου αρέσει! (Ναι)

    Ψήφοι: 40 80.0%
  • Τι λες τώρα? Ναι όσο και το να πηγαίνουμε μαζί για ψώνια! (Όχι

    Ψήφοι: 1 2.0%
  • Ανάλογα, κάποιες φορές ναι (όταν έχω κάνει λαδιά) κάποιες όχι!( Champions League!) (Ναι και όχι!)

    Ψήφοι: 3 6.0%
  • Αυτό το κουμπάκι τι κάνει ? (Κουμπάκιας!)

    Ψήφοι: 6 12.0%

phyllis

Δραστήριο μέλος

Η αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 435 μηνύματα.
καλημερα παιδια τι μου κανετε?:D :D

ο συντοροφος σας μετα το σεξ σας ζηταει αγκαλιτσες και χαδακια?
εμενα τωρα τελευταια ο δικος μου με αγκαλιαζει σφιχτα και με χαιδευει στα μαλλια και ειναι ολο γλυκες και μου αρεσει γιατι ειναι ευαισθητουλης και τρυφερος!!:redface:
μου ειπε οτι νιωθει πολυ ομορφα απλα και μονο που με εχει αγκαλια!
τελικα ειναι και οι αντρες ευαισθητοι ε?:P (πλακα κανω!)

εσας πως ειναι ο συντροφος σας μετα? κοιμαται, καπνιζει θελει χαδακια?
για πειτε, για πειτε να ξεκινησουμε καλα τη βδομαδα!
αχ σημερα κλεινουμε 4 μηνες με το αγορι μου!:) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Οι περισσότεροι άντρες που ξέρω, θέλουν αγκαλίτσες και χαδάκια μετά το σεξ, τουλάχιστον για λίγο :) Εμένα συνήθως θέλει απλά ..δεύτερο γύρο! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
τελικα ειναι και οι αντρες ευαισθητοι ε?:P (πλακα κανω!)

Μην κάνεις καθόλου πλάκα. Οι άντρες είναι πολύ ευαίσθητοι μην κοιτάς που προσπαθούν να το κρύβουν :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
ολοι οι αντρες μετα το σεξ θελουν αγκαλιτσες οπως κι εμεις αλλωστε... λογικο δεν ειναι; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phyllis

Δραστήριο μέλος

Η αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 435 μηνύματα.
ναι? και εγω νομιζα οτι δεν τους αρεσουν τοσο τα χαδια και κοροιδευουν εμας που τα ζηταμε..........:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
ολοι οι αντρες μετα το σεξ θελουν αγκαλιτσες οπως κι εμεις αλλωστε... λογικο δεν ειναι; :)

???? Ναι ε?:confused:
Δεν νομίζω ότι έχεις δίκιο, μήπως να βάζαμε poll? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Και δεν βάζουμε; Κι εγώ την έχω την απορία (αν και το .. προσωπικό στατιστικό μου δείγμα λέει πως τις θέλουν :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Εγώ θέλω αγκαλίτσες και χαδάκια όμως ο άντρας μου πολλές φορές δεν θέλει ούτε να τον αγγίζω για λίγο, μέχρι να χαλαρώσει ;) μετά με κάνει αγκαλίτσα και μου χαϊδευει τα μαλλιά μέχρι να κανω νάνι:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Εμένα πάντως μου αρέσουν οι αγκαλίτσες και τα χάδια, αλλά όχι αμέσως... Λίγο αργότερα, μετά το μπάνιο που ακολουθεί :)

Γενικά όμως είμαι πολύ χαδιάρης...:redface:


μετά με κάνει αγκαλίτσα και μου χαϊδευει τα μαλλιά μέχρι να κλανω νάνι:inlove:

:hehe::hehe::hehe: δεν μπορούσα να αποφύγω το quote! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Χαδάκια θέλουμε και οι δύο άλλα είναι λίγο περίεργη η κατάσταση στο τέλος που δεν είναι πολλύ εφυκτό οπώτε κάνουμε στο τέλος γενικότερα:redface: :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Μου έχουν τύχει και τα δύο..και ας είμαι γυναίκα!Από την μία να γυρίζω την πλάτη μου και να πέφτω ξερή για ύπνο (ειδικά αν έχουμε πιει) και άλλες φορές να μην ξεκολλάω! Οι εκάστοτε σύντροφοί μου πάντως ήταν πολύ τρυφεροί. Ίσως παίζει το γεγονός ότι δεν έχω κάνει free σχέσεις αλλά πιο ουσιαστικές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μπα, εμένα και στις free όλοι ήθελαν χάδια μετά.. ίσως επειδή γενικά είμαι πολύ τρυφερός άνθρωπος να τους το έβγαζα, δεν ξέρω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πάντα αγκαλίτσες και χαζολογάκια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phyllis

Δραστήριο μέλος

Η αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 435 μηνύματα.
βρε παιδια μια απορια θελω να μου λυσετε...σορρυ για την τολμηρη ερωτηση αλλα να σας ρωτησω κατι? ειμαι πρωταρα στο σεξ και δεν ξερω πολλα πολλα :redface:
με ποια σταση πετυχαινετε τον οργασμο?
περναω καλα σε αυτο το θεμα δε λεω αλλα δεν εχω νιωσει πολλες φορες το μεγαλο μπαμ συνηθως οταν ειμαι εγω απο πανω νιωθω περισσοτερα.προτεινετε καμια σταση για να νιωσω εμ..... ξερετε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
βρε παιδια μια απορια θελω να μου λυσετε...σορρυ για την τολμηρη ερωτηση αλλα να σας ρωτησω κατι? ειμαι πρωταρα στο σεξ και δεν ξερω πολλα πολλα :redface:
με ποια σταση πετυχαινετε τον οργασμο?
περναω καλα σε αυτο το θεμα δε λεω αλλα δεν εχω νιωσει πολλες φορες το μεγαλο μπαμ συνηθως οταν ειμαι εγω απο πανω νιωθω περισσοτερα.προτεινετε καμια σταση για να νιωσω εμ..... ξερετε!

Περίμενε λίγο Ποια ειναι η αγαπημένη σας στάση; έρχοντε και άλλα θέματα:)

πολλαπλοι οργασμοι! δες άν σε καλύπτει κάποιο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Ναι παντα ειμαστε αγκαλια μετα την ερωτικη συνευρευση ...δεν θα μπορουσε να ηταν αλλιως...:redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VivianVivian

Νεοφερμένος

Η VivianVivian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Αν στη ζωή δεν υπήρχαν κι αυτά, τότε................................................... Δε θα υπήρχε ζωή! Οι αγκαλιές, τα φιλιά και τα χάδια από ανθρώπους που πραγματικά το εννοούν και σ'αγαπούν, είναι ο καλύτερος λόγος για να χαμογελάς και να είσαι αισιόδοξος................... Και τελικά, ίσως και να είναι το μεγαλύτερο βραβείο που θα μπορούσε να πάρει κανείς! Ίσως σε κάποιους φανούν τετριμμένα αυτά που γράφω, αλλά ας δοκιμάσουν να ζήσουν λίγο καιρό χωρίς αγκαλιές, χάδια και αγάπη από τα κοντινά τους πρόσωπα.......... Δεν παίζεται η κατάσταση!!!! Εκτός αν οι συνθήκες το φέρνουν έτσι ώστε οι αγαπημένοι άνθρωποι να είναι μακριά............. Τότε, θέλει υπομονή........... Και πολύ ύπνο!!! >>>>>>>>....................Για να ονειρευόμαστε αυτούς που μας λείπουν!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Πάντα προκαταρκτικά,και μετά ξανά και μετά σεξ ξανά και όποιος αντέξει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Αγκαλιες ,χαδια και μασαζ!
και οποια αντεξει............στον παρθενο ερωτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamRider

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Πιστευω πως για ολα υπαρχει η καταλληλη στιγμη σε μια σχεση.
Υπαρχουν στιγμες που ολοι ειμαστε "της αγκαλιας" και "του χαδιου" και δεν λεω ειναι ωραιες στιγμες αυτες.Αλλα το πολυ το μελι με ληγωνει.
Ειναι στιγμες που το ολο θεμα ειναι κουραστικο και κατανταει πολυ παιδιαριστικο και ψευτικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top