Τα αδέρφια μας

Πόσα αδέρφια έχετε;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 34)
  • 1

  • 2

  • 3+

  • Κανένα

  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Πόσα αδέρφια έχετε??αγόρι ή κορίτσι??μεγαλύτερο ή μικρότερο?? πώς τα πάτε μεταξύ σας???
Σας βομβάρδισα με ερωτήσεις ε??? :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
εχω την αδελφουλα μου που ειναι ενα χρονο μεγαλυτερη μου, την λενε Ελενα, μενει μακρια μου και μου λειπει πααααααρα πολυ :'( :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina21

Νεοφερμένος

Η katerina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
2 αγορακια το ενα ειναι 23 και το αλλο 18...και τα αγαπαω πολλυ :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Έχω έναν αδερφό 29 χρονών, μένει με την κοπελιά του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Έχω έναν αδερφό 5 χρόνια μικρότερο δλδ στα 21.Αν και πάντα τσακωνόμασταν όπως όλα τα αδέρφια τα τλτ χρόνια έχουμε δεθεί πολύ. :hug:
Κι αρχίζω να καταλαβαίνω πόσο δίκιο είχε ο πατέρας μου που έλεγε"μην μαλώνετε αδέρφια είστε όταν θα φύγουμε εμείς θα έχετε ο ένας τον άλλον".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Έχω ένα πιπινάκι μόλις 20 ετών, το Σοφάκι μου, που μου σπάει τα νεύρα, αλλά και μου συμπαραστέκεται όσο κανένας άλλος στα δύσκολά μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
eχω μια αδερφή 5 χρόνια μεγαλύτερη (29) η οποία μένει μακρυά από το σπίτι εδώ και (σνιφ) 11 χρόνια (ΜΑ,ΒΑ,PhD) και έχει πλέον παντρευτεί... Και ενώ μέχρι να φύγει σκοτωνόμασταν όλη μέρα τα τελευταία 4-5 χρόνια, που μεγάλωσα κι εγώ μου λείπει τρελά πολύ .... Και είναι και στο εξωτερικό...σνιφ...στενοχωρήθηκα τώρα..  :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από XRZ :
eχω μια αδερφή 5 χρόνια μεγαλύτερη (29) η οποία μένει μακρυά από το σπίτι εδώ και (σνιφ) 11 χρόνια (ΜΑ,ΒΑ,PhD) και έχει πλέον παντρευτεί... Και ενώ μέχρι να φύγει σκοτωνόμασταν όλη μέρα τα τελευταία 4-5 χρόνια, που μεγάλωσα κι εγώ μου λείπει τρελά πολύ .... Και είναι και στο εξωτερικό...σνιφ...στενοχωρήθηκα τώρα.. :(
Έλα τώρα :console:όσο μακρυά κι αν είναι είναι πάντα αδερφή σου και σε αγαπάει και θα είναι δίπλα σου όταν κι όποτε την χρειαστείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
έχω μία αδερφή 5,5 χρόνια μεγαλύτερη από μένα, παντρεμένη με 3 παιδία :D
όταν είμασταν μικρές γινόταν πανικος :devil: τώρα που μεγαλώσαμε έχουμε πολύ καλές σχέσεις και την εκτιμώ ιδιαίτερα (κυρίως επειδή έκανε 3 εγγόνια στους γονείς μας και δεν πρήζουν εμένα :rofl:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra :
Έλα τώρα :console:όσο μακρυά κι αν είναι είναι πάντα αδερφή σου και σε αγαπάει και θα είναι δίπλα σου όταν κι όποτε την χρειαστείς.

μωρέ ναι...αλλά όσο και να το πεις...αλλιώς είναι να είναι δίπλα σου από τηλέφωνα και μειλ (άντε και 3 μέρες κάθε 2ο καλοκαίρι) και αλλιώς να είναι και κυριολεκτικά δίπλα σου... Απλά έχοντας μεγαλώσει από τα 13 μου ουσιαστικά σαν μοναχοπαίδι έχω αναπτύξει όλα τα σύνδρομα του...μοναχοπαιδιού... και ΄τωρα που οι διαφορες είναι μικρές και βλέπω φίλες μου να κάνουν παρέα με τα αδερφια τους κτλ δεν μπορώ...όσο και να προσπαθώ να το αποφύγω...το ζηλεύω...και μου λείπει πιο πολύ... Να πχ στην αποφοίτηση μου ήταν να μην έρθει (deadline από δουλεια + πολλά έξοδα το πηγαινελα για μισή μέρα ουσιαστικά) και της είχα πει και εγώ ότι δεν αξίζει τον κόπο και πριν φύγω για να παω να ορκιστώ από το σπίτι με πιασαν τα κλάμματα και με μάζευε η μάνα μου (και άντε να 3αναβαφτώ μετά!)...βεβαια το μουντζουρωμα δεν το...γλύτωσα γιατί τελικά μου την έκανε την έκπληξη και ήρθε από το αεροδρόμιο απευθείας για την τελετή (και έφυγε αμέσως μετα :( ) οποτε με ξαναπιάσαν τα ζουμιά εμένα στη μέση της αίθουσας τελετων :redface:

Τέσπα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Ενα αδερφό έχω, ένα χρόνο μικρότερο που υπερλατρεύω, αν και μου κανει συχνα-πυκνά την ζωή δύσκολη.... Και ξέρω ότι και εκείνος με αγαπά πολύ αν και δεν το δείχνει γιατί το παίζει σκληρός! :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εχω μια αδερφη που ειναι 16, σε λιγο 17, και μενει με την μανα μου στην Σουηδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
έχω μια αδερφούλα ένα χρόνο μεγαλύτερη :).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Εγώ έχω μια αδερφή 7 χρόνια μικρότερη την γνωστή μας ΤΑΖ
έχουμε ΤΕΛΕΙΑ σχέση δνε μας χωρίζει η διαφορά ηλικίας μας καθόλου, και μαζί βγαίνουμε και ξέρει τα πάντα μα τα πάντα για εμένα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Πολυ χρήσιμο το Poll το αποτέλεσμα είναι ξεκάθαρο το 80% πατάει το δευτερο κουμπάκι :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelokotsidou

Νεοφερμένος

Η trelokotsidou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Μοναχοπαίδι εγώ και μάλλον με όλα τα σύνδρομα...του μοναχοπαιδιού που είπε και η XRZ :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από trelokotsidou :
Μοναχοπαίδι εγώ και μάλλον με όλα τα σύνδρομα...του μοναχοπαιδιού που είπε και η XRZ :/

:console: Έλα βρε μην κάνεις έτσι, έχει και τα θετικά του κάποια μεγαλύτερα αδέρφια σε ορισμένες οικογένιες κάνουν την ζωή κόλαση στα μικρότερα. :hello:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
:console: Έλα βρε μην κάνεις έτσι, έχει και τα θετικά του κάποια μεγαλύτερα αδέρφια σε ορισμένες οικογένιες κάνουν την ζωή κόλαση στα μικρότερα. :hello:

εγώ πάλι θα έλεγα τα μικρότερα στα μεγαλύτερα :blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από trelokotsidou :
Μοναχοπαίδι εγώ και μάλλον με όλα τα σύνδρομα...του μοναχοπαιδιού που είπε και η XRZ :/
εχω 1 φιλη μοναχοπαιδι, κανουμε παρεα απο πιτσιρικια και την λατρευω γιατι μου φερετε σαν να 'μαι η αδελφη της...αν δεν ηταν μοναχοπαιδι ισως να μην ημασταν τοοοσο δεμενες...  
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

goldy

Νεοφερμένος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και επαγγέλεται Γραμματέας. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
'Εχω άνα αδελφό 1 χρόνο πιο μικρό μου. Όταν ημασταν μικροί τσακωνόμασταν συνεχώς αλλά τώρα έχουν ηρεμήσει τα πράγματα. 8) Είναι αρραβωνιασμένος και μέχρι πριν λίγες μέρες έμενε στο σπίτι της νυφούλας μου αλλά εδώ και μια εβδομάδα έχουμε μετακομίσει όλοι μαζί στο σπίτι των γονιών μου. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top