• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ποια οδοντόκρεμα χρησιμοποιείτε;

Ποια οδοντόκρεμα χρησιμοποιείτε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 142)

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Ποιά οδοντόκρεμα χρησιμοποιείτε;;

Ποιά πιστεύετε ότι βοηθάει περισσότερο στο να λευκαίνουν τα δόντια; :hmm: (αν έχετε και κάποια εμπειριά από κάποιες).
[αυτό με ενδιαφέρει περισσότερο εμένα].

Χρησιμοποιώ την Colgate Total Whitening. Γενικά, Colgate χρησιμοποιώ αλλά υπάρχουν κάμποσες εκδόσεις της.. :hmm:




-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Εγώ αυτό που ξέρω είναι ότι οι λευκαντικές οδοντόκρεμες εμπορίου ποσώς μπορούν να προσφέρουν κάτι ουσιαστικό, για το λευκό των δοντιών...
Μόνο με συχνούς καθαρισμούς για τους λεκέδες από καφέ, τσάι και εν μέρει τσιγάρο...
...και λεύκανση σε γιατρό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Μόνο με συχνούς καθαρισμούς για τους λεκέδες από καφέ, τσάι και εν μέρει τσιγάρο...
...και λεύκανση σε γιατρό!
Και τί ακριβώς/στο περίπου σου κάνει ο γιατρός για λεύκανση; :hmm:





-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
εγω περνω μια απο το φαρμακιο μια ςτο τοσο ειναι ακρυβουτσικη αλλα βλεπω διαφορα κ στην λευκαδα κ στην πετρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Sensodyne!
Να,δείτε χαμόγελο...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
εγω χρησιμοποιω την crest whitening expressions και εκτος του οτι εχει φοβερη γευση διατηρει και το λευκο των δοντιων.:)
εκτος αν εχει κπ πολυ κιτρινα δοντια οποτε καλο θα ηταν να κανει λευκανση σε οδοντιατρο χωρις αυτο να σημαινει οτι θα ειναι για παντα λευκα ετσι; ειδικα αν καπνιζεις κιολας και πινεις πολλους καφεδες...αυτα ειναι που κιτρινιζουν τα δοντια κατα τη γνωμη μου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Αν δεν κανω λαθος υπαρχουν δυο μεθοδοι λευκανσης πια, με λειζερ, και με το μασελακι με το ειδικο υγρο που το φορας καποια ωρα.
Δεν εχω ιδεα για τα αποτελεσματα.
Κοστος απο 300 και πανω, και χρειαζεται επαναληψη καθε 2-3 χρονια νομιζω?

Κατα τ'αλλα δεν εχω ιδεα τι οδοντοκρεμα εχω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
δεν έχω κάποια σταθερή...όποια κάτσει...τώρα έχω μια πολύ μάπα!:mad:theramed που λέει ότι είναι για το βράδυ..δεν έχω δει διαφορά...Άσε που είναι πολύ ρευστή και μπλιάχ :tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The_Steve

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Τελικά όλοι ασχολούμασμε την εμφάνιση του. Πολύ καλό αυτό ας μην ξεχνάμε ποιους έχουμε για προγόνους

Λοιπόν κάτι που βοηθάει πολύ στα άσπρα δόντια είναι το Listerine
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Οι σχετικά συχνοί καθαρισμοί βοηθούν στο να διατηρούνται τα δόντια λευκά. Η λεύκανση δεν πολυσυνιστάται γιατί βλάπτει (σχετικά) το σμάλτο κι επιπλέον δεν κρατάει για πάντα (αν δε, πίνεις καφέδες/κρασι συχνά ή καπνίζεις, κρατάει ελάχιστα!).

Γενικά για να καταλάβετε αν τα δόντια σας είναι αρκούντως άσπρα (ή αν απλά το μυαλό σας χάνει :P ) πρέπει να συγκρίνετε το λευκό τους με το λευκό των ματιών σας (εμένα πχ είναι στάνταρ πιο κίτρινα τα δόντια). Και πάντως να ξέρετε πως όσο πιο λευκά είναι τα δόντια, τόσο πιο ευπαθή είναι (ή ο πατριός μου που είναι οδοντίατρος μου χρύσωνε το χάπι τόσα χρόνια! :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά αλλάζω συνεχώς.Καμιά φορά aim,την άλλη colgate,την άλλη aquafresh

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Και πάντως να ξέρετε πως όσο πιο λευκά είναι τα δόντια, τόσο πιο ευπαθή είναι (ή ο πατριός μου που είναι οδοντίατρος μου χρύσωνε το χάπι τόσα χρόνια! :P )
πολύ φοβάμαι ότι σου χρύσωνε το χάπι :P
η αδερφή μου έχει κατάλευκα δόντια (με κάπνισμα, καφέδες κι όλα τα σχετικά) κι ένα σφράγισμα όλο κι όλο μέσα στο στόμα της
εγώ ούτε σε πια κατηγορία υπόλευκου είμαι δεν ξέρω και έχω και 4-5 σφραγίσματα :/:

χρησιμοποιώ διάφορες οδοντόκρεμες κάθε φορά...
πιστεύω ότι λίγο πολύ όλες ίδιες είναι κι απλά αλλάζει λίγο η γεύση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Συνιθος Colgate Total, αλλα συχνα περνει καμια αλλη ο πατερας μου, οποτε οτι παρει...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
πολύ φοβάμαι ότι σου χρύσωνε το χάπι :P
η αδερφή μου έχει κατάλευκα δόντια (με κάπνισμα, καφέδες κι όλα τα σχετικά) κι ένα σφράγισμα όλο κι όλο μέσα στο στόμα της

Όταν έλεγα πιο ευπαθή, εννοούσα πως δεν αντέχουν τόσο τα πολύ κρύα ή τα πολύ ζεστά και πως θέλουν μια σχετική φροντίδα για να παραμείνουν κατάλευκα και να μη γίνουν κατάλευκα με λίγες κιτρινίλες :P

Δεν ξέρω, το είχα ψυλιαστεί πως προσπαθούσε απλά να με παρηγορήσει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Όταν έλεγα πιο ευπαθή, εννοούσα πως δεν αντέχουν τόσο τα πολύ κρύα ή τα πολύ ζεστά και πως θέλουν μια σχετική φροντίδα για να παραμείνουν κατάλευκα και να μη γίνουν κατάλευκα με λίγες κιτρινίλες :P

Δεν ξέρω, το είχα ψυλιαστεί πως προσπαθούσε απλά να με παρηγορήσει :P

αν κρίνω απ την αδερφή μου....... μπαααααααααααααααααααα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Βασικά πότε την μια και πότε την άλλη άλλα έχω προτύμηση στην έιμ ο λόγος είναι ότι ο γιατρός είπε ότι πρ΄πει να πέρνουμε κάτι απο όλες κάθε φορά, μαζέυει το δόντι όλα τα καλά απο την κάθε μια οπότε είναι υγειή και άσπρα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
Επειδή αυτή η παχύρευστη υφή της οδοντόκρεμας μου προκαλεί κάτι σαν αναγούλα προτιμώ τα προϊόντα που συνδυάζουν στοματικό διάλυμα και οδοντόκρεμα-βλ. Theramed 2 se 1 ή το αντίστοιχο της Colgate-, που είναι σχετικά πιο ρευστά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
δεν έχω κάποια σταθερή...όποια κάτσει...τώρα έχω μια πολύ μάπα!:mad:theramed που λέει ότι είναι για το βράδυ..δεν έχω δει διαφορά...Άσε που είναι πολύ ρευστή και μπλιάχ :tongue:

ε οχι και μαπα η theramed!!!!! :mad:

























:P :P :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BadGuy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Την πιο φθηνή!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Theramed whitening. Απλά απίστευτη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top