Έχει πάει με 5000 άνδρες!

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Έχει πάει με 5000 άνδρες!



Έχει πάει με 5000 άνδρες!

Πρώτη καταχώρηση: Σάββατο, 6 Αυγούστου 2011, 15:01

Μηχανή του σεξ ισχυρίζεται ότι είναι μια 25χρονη από το Έσσεξ, η οποία έκανε σεξ με 5.000 άνδρες, κρατώντας ημερολόγιο για τα… επιτεύγματά της.

Οι κανόνες και η προτροπή των φίλων της να δει κάποιον ειδικό, καθώς τη θεωρούν άρρωστη.

Η 25χρονη υποστηρίζει ότι έχασε ό,τι πολυτιμότερο είχε σε ηλικία 16 ετών και από τότε έχει κάνει σεξ όπου μπορείτε να φανταστείτε. Σε κλαμπ, πάρκα, κινηματογραφικές αίθουσες, μπαλκόνια, αυλές, παραλίες κτλ.Μάλιστα, κρατά και ημερολόγιο στο οποίο έχει σημειώσει κάθε λεπτομέρεια από τις σεξουαλικές της περιπέτειες με τους 5.000 άνδρες.

Όπως δήλωσε η ίδια «Βάζω έναν αστερίσκο σε αυτούς που ήταν οι καλύτεροι μέχρι τώρα», προσθέτοντας ότι στα 18 της είχε ήδη μετακομίσει από το σπίτι της και είχε ήδη κοιμηθεί με 800 άνδρες, ενώ όταν πάτησε τα 21 ο αριθμός εκτοξεύθηκε στους 2.289 εραστές. Η αχόρταγη Λι ανέφερε πως ποτέ δεν κάνει σεξ δύο φορές με ένα άνδρα αλλά πάντα one night stands και για να τους αποφύγει τους δίνει ψεύτικο αριθμό τηλεφώνου.

Παράλληλα, όπως διηγείται μια φορά που πήγε διακοπές στη Ίμπιζα συνευρέθηκε με 4 άνδρες μέσα σε ένα βράδυ. «Έχω δύο κανόνες: ποτέ δεν πάω με άνδρες που είναι δεσμευμένοι και πάντα παίρνω προφυλάξεις», είπε συμπληρώνοντας με νόημα ότι όλα τα άλλα επιτρέπονται. «Τώρα έχω πάει με 5.000 άνδρες και οι φίλες μου με συμβουλεύουν να πάω να δω κάποιον ειδικό καθώς λένε πως είμαι εθισμένη στο σεξ. Ε λοιπόν εάν είμαι εθισμένη στο σεξ δε με νοιάζει, περνάω καλά και δεν θέλω να θεραπευτώ!», λέει χαρακτηριστικά.

Εμείς δεν ξέρουμε τι να της ευχηθούμε ως προς τον αριθμό, γιατί τους έχει χιλιάσει από καιρό…

ποσο πιστευτο ειναι?:confused:

τι λετε οι γυναικες του φορουμ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
ειμαι αντρας και το βρισκω απαραδεκτο.δεν ξερω αν ειναι αληθεια ή οχι αλλα διαβάζοντάς το 1 λεξη μου ηρθε στο μυαλο
ΠΟΥΤΑΝΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ειμαι αντρας και το βρισκω απαραδεκτο.
δεν θα το χαρακτηριζα απαραδεκτο..

απλα σιγουρα ζημιογόνο για την ιδια την κοπελα..
(εδω οι πορνες και οι πορνσταρ γερνανε και αποσυρονται στα 30 μαξ..για πολλους λογους..ε,,με ποσους περισσοτερους να πηγαινουνε?)


μου ηρθε στο μυαλο
ΠΟΥΤΑΝΑ
αλλα αν ειναι αφιλοκερδης πουτανα ειναι υπερ της..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
ειμαι αντρας και το βρισκω απαραδεκτο.δεν ξερω αν ειναι αληθεια ή οχι αλλα διαβάζοντάς το 1 λεξη μου ηρθε στο μυαλο
ΠΟΥΤΑΝΑ

Kαι εμένα!
Μα επιτρέπεται να μην είμαι ένας από τους 5000;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μα επιτρέπεται να μην είμαι ένας από τους 5000;:confused:
εχεις περιεργεια να την γνωρισεις ε?:P


(μην σου και γω εχω..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Kαι εμένα!
Μα επιτρέπεται να μην είμαι ένας από τους 5000;:confused:
και αυτη ειναι μια σκεψη που βασανιζει αυτη την στιγμη και εμενα:clapup::clapup::clapup:
εχεις περιεργεια να την γνωρισεις ε?:P
(μην σου και γω εχω..)

οσο δεν φαντάζεσαι.η τυπισσα ειναι στη φαση οτι κινείται εκτελείται :whatever::whatever::whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
οσο δεν φαντάζεσαι.η τυπισσα ειναι στη φαση οτι κινείται εκτελείται
εκτελειται απο οτι κινειται εννοεις..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
εκτελειται απο οτι κινειται εννοεις..;)

Καλέ μου Άγγελε, πολύ φοβάμαι ότι θα σε ταράξω λίγο, αλλά στην περίπτωση που ξεκατινιάζουμε...εεε... συζητάμε ήθελα να πω, νομίζω ότι οι ρόλοι του κυνηγού και του θηράματος έχουν αντιστραφεί. Όπως διάβασα κάποτε σε ένα πολύ ωραίο κόμιξ: "Στο παιχνίδι της Πεντάμορφης και του Κτήνους, ποτέ μην είσαι σίγουρος ποιος από τους δύο κινδυνεύει περισσότερο"...:devil: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
εκτελειται απο οτι κινειται εννοεις..;)
δυστυχως το αντιθετο εννοουσα:P
Καλέ μου Άγγελε, πολύ φοβάμαι ότι θα σε ταράξω λίγο, αλλά στην περίπτωση που ξεκατινιάζουμε...εεε... συζητάμε ήθελα να πω, νομίζω ότι οι ρόλοι του κυνηγού και του θηράματος έχουν αντιστραφεί. Όπως διάβασα κάποτε σε ένα πολύ ωραίο κόμιξ: "Στο παιχνίδι της Πεντάμορφης και του Κτήνους, ποτέ μην είσαι σίγουρος ποιος από τους δύο κινδυνεύει περισσότερο"...:devil: :hehe:

χεχε γαματο καπως ετσι ειναι και αυοτ που ηθελα και εγω να εκφρασω:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ρόλοι του κυνηγού και του θηράματος έχουν αντιστραφεί.

απεκτησαν και οι γυναικες εργαλειο?:confused:


να ειμαστε ακριβεις σε αυτην τη ζωη..

οσο και να αλλαξει η κοινωνια,,οι ανδρες το βαζουν στις γυναικες...

και οταν ακουω το αντιθετο εκνευριζομαι πολυ..
(η ταδες γυναικα πηδηξε τον ανδρα κλπ)δεν θα αλλαξουμε και τη βιολογια μας κιολας..
(βγηκαμε απο το θεμα βεβαια..αλλα τα πηρα λιγο..;):worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
απεκτησαν και οι γυναικες εργαλειο?:confused:


να ειμαστε ακριβεις σε αυτην τη ζωη..

οσο και να αλλαξει η κοινωνια,,οι ανδρες το βαζουν στις γυναικες...

και οταν ακουω το αντιθετο εκνευριζομαι πολυ..
(η ταδες γυναικα πηδηξε τον ανδρα κλπ)δεν θα αλλαξουμε και τη βιολογια μας κιολας..
(βγηκαμε απο το θεμα βεβαια..αλλα τα πηρα λιγο..;):worry:

Οι αντρες ειχαν (ή εχουν οπως θες) τον ρολο του κυνηγού λογω της ανισοτητας που ειχαν τα δυο φυλα και οχι λογο των γενητικων τους οργανων. Τελοσπαντων ειμαστε :offtopic: και γι αυτο καλύτερα να γυρίσουμε στο θέμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ειμαι αντρας και το βρισκω απαραδεκτο.δεν ξερω αν ειναι αληθεια ή οχι αλλα διαβάζοντάς το 1 λεξη μου ηρθε στο μυαλο
ΠΟΥΤΑΝΑ

εμένα πάλι Νυμφομανία (λεπτομέριες)--εκτός φυσικά και αν υπάρχει κάποια ταρίφα που παίρνει για τις συνευρέσεις της-, αλλά ναι οκ, το "πουτανα" απαιτεί σίγουρα λιγοτερα εγκεφαλικά κύτταρα για τη 'διάγνωση'.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
εμένα πάλι Νυμφομανία (λεπτομέριες)--εκτός φυσικά και αν υπάρχει κάποια ταρίφα που παίρνει για τις συνευρέσεις της-, αλλά ναι οκ, το "πουτανα" απαιτεί σίγουρα λιγοτερα εγκεφαλικά κύτταρα για τη 'διάγνωση'.
εεεεεεεεε don't be bad(bold) δεν ειπα τπτ για διαγνωση αλλα αν δεν εχει προβλημα η κοπελα και δεν ειναι νυμφομανης(νομιζα αυτο ειναι μονο για να θες να παντρευεσαι btw) τι θες να πω;;;εμενα αυτο μου ηρθε ως φυσιολογικη απαντηση....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
εεεεεεεεε don't be bad(bold) δεν ειπα τπτ για διαγνωση αλλα αν δεν εχει προβλημα η κοπελα και δεν ειναι νυμφομανης(νομιζα αυτο ειναι μονο για να θες να παντρευεσαι btw) τι θες να πω;;;εμενα αυτο μου ηρθε ως φυσιολογικη απαντηση....

Δηλ. η οποιαδήποτε συμπεριφορά που αφορά στην σεξουαλική αυτοδιάθεση του ατόμου εφόσον αποκλίνει από την κρατούσα και δεν οφείλεται σε κλινική κατάσταση, κατοχυρώνεται αυτόματα με χαρακτηρισμό που άπτεται της ηθικής του ατόμου? ...και αυτό έρχεται ως φυσιολογική απάντηση. Μια χαρά μας βρίσκω. Φαντάσου να παρέβαινε κάποιο νόμο, να μην έπαιρνε προφυλάξεις και να είχε κάποια ασθένεια ή κορόϊδευε όλους αυτούς υποσχόμενη δεσμό ή δεν ξέρω τί άλλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Δηλ. η οποιαδήποτε συμπεριφορά που αφορά στην σεξουαλική αυτοδιάθεση του ατόμου εφόσον αποκλίνει από την κρατούσα και δεν οφείλεται σε κλινική κατάσταση, κατοχυρώνεται αυτόματα με χαρακτηρισμό που άπτεται της ηθικής του ατόμου?
αν σου πω οτι δεν καταλαβα τιποτα ?:confused::hypno::angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Απορώ το τι βρίσκετε και συζητάτε με τόσο πάθος για μια ακραία περίπτωση νυμφομανούς.Ούτε η πρώτη θα είναι,ούτε η τελευταία.Όσο για τα προβλήματα υγείας,ποιος ξέρει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
ειμαι αντρας και το βρισκω απαραδεκτο.δεν ξερω αν ειναι αληθεια ή οχι αλλα διαβάζοντάς το 1 λεξη μου ηρθε στο μυαλο
ΠΟΥΤΑΝΑ

μπα δεν θα το λεγα,μαγκια της,πουτανα ειναι αυτη που απαταει τον αντρα της και του εχει φτασει το κερατο ως εκει πανω του ανθρωπου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
σεξομανης ναι..

πουτάνα οχι..
γιατι απλα δεν μου αρεσει ο ορος..


Δηλ. η οποιαδήποτε συμπεριφορά που αφορά στην σεξουαλική αυτοδιάθεση του ατόμου εφόσον αποκλίνει από την κρατούσα και δεν οφείλεται σε κλινική κατάσταση, κατοχυρώνεται αυτόματα με χαρακτηρισμό που άπτεται της ηθικής του ατόμου? ...και αυτό έρχεται ως φυσιολογική απάντηση. Μια χαρά μας βρίσκω. Φαντάσου να παρέβαινε κάποιο νόμο, να μην έπαιρνε προφυλάξεις και να είχε κάποια ασθένεια ή κορόϊδευε όλους αυτούς υποσχόμενη δεσμό ή δεν ξέρω τί άλλο...
γιατι αν ηταν αρρωστη η κοπελα..θα δικαιολογουσε επιθεση στην ηθικη της?

τοτε ακομα πιο απαραδεκτο θα ηταν..


ενω αν κανει κατι με πληρη συνειδηση..τοτε το κανει απο τον χαρακτηρα της,,επειδη το πιστευει..

και αρα ειναι δεκτος ενας ηθικος-περι χαρακτηρα δηλαδη- σχολιασμος..-ισως οχι τοσο χοντροκομμενος οσο πουτάνα βεβαια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Καλό:το σεξ με τη γυναίκα σου
Κακό:το να μπερδευτείς στο τέλος και να την πληρώσεις
Πολύ κακό:το να σου δώσει ρέστα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Αυτό το ημερολόγιο,που κατέγραφε εκεί τα πάντα,πόσες σελίδες παίζει να έχει?:crazy::lol:

Πρέπει να έχει καμιά εκατοσταριά ημερολόγια:P:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top