Μπορούν οι ψηλές να φοράνε ψηλά παπούτσια;

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
το θεμα ειναι απλο!
το λεει και ο τιτλος....εσεις τι πιστευετε? Μπορουν οι ψηλες να φορανε ψηλα παπουτσια?
Προσωπικα ειμαι 1,78 και εχω αρκετα ψηλα παππουτσια διοτι τα λατρευω.:redface:
Γενικα φοραω ψηλα μονο οταν βγαινω εξω βραδυ ή εχω να παω καπου πιο επισημα.Ωστοσο καθε φορα με προβληματιζει το ιδιο θεμα.Ντρεπομαι γιατι ξεχωριζω και με απασχολει πολυ το ζητημα μιας και το τελευταιο που θα ηθελα ειναι να φαινομαι σαν ορθιο χιλιομετρο.:P
Συγκεκριμενα αυτον το καιρο ξαναμπηκα σε σκεψεις αφου παντρευεται η θεια μου και θα ηθελα να βαλω κατι ωραιες ροζ γοβες που εχω.Το προβλημα ειναι οτι ειναι 12ποντες και αυτοματα θα ανεβω στο 1,90:whistle:.......ουτε ο μπαμπας μου δεν ειναι τοσο ψηλος που ειναι απο τα μεγαλυτερα υψη στην οικογενεια!
Μηπως ειναι υπερβολικο? Μηπως θα επρεπε να βαλω κατι πιο χαμηλο μιας και οι περισσοτεροι συγγενεις μου ειναι μετριου υψους?
Προβληματιζομαι γιατι δεν θελω να με σχολιασουν αρνητικα:/:.........
Για πειτε εσεις τι θα κανατε στην θεση μου? θελω να ακουσω γνωμες!



ζητω εκ των προτερων συγγνωμη εαν υπαρχει παρομοιο θεμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Αν εσένα σου αρέσει να δείχνεις 1.90 και μπορείς να κινηθείς με άνεση χωρίς να γκρεμοτσακιστείς προσωπικά δεν βρίσκω πού είναι το πρόβλημα.

Εμένα προσωπικά δεν μου αρέσει να είναι τόσο γιγαντιαία η γυναίκα, αλλά μιλάμε απλά για γούστα. Σε άλλες (και κυρίως άλλους) πιθανώς να αρέσει πάρα πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Αν εσένα σου αρέσει να δείχνεις 1.90 και μπορείς να κινηθείς με άνεση χωρίς να γκρεμοτσακιστείς προσωπικά δεν βρίσκω πού είναι το πρόβλημα.

Εμένα προσωπικά δεν μου αρέσει να είναι τόσο γιγαντιαία η γυναίκα, αλλά μιλάμε απλά για γούστα. Σε άλλες (και κυρίως άλλους) πιθανώς να αρέσει πάρα πολύ.


οχι ενταξει το περπατημα το εχω!:)
η εικονα με προβληματιζει! ευχαριστω παντως για την αποψη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina-Maria

Νεοφερμένος

Η Katerina-Maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
και εγω εχω αυτο το προβλημα βεβαια ειμαι 1,75 κ δεν φοραω πολυ ψηλα γιατι με κουραζουν...γενικα ομως το εχω ξεπερασει..καλα στο γαμο σιγουρα να τα φορεσεις αν κ το 12ποντο ειναι πολυ ψηλο αλλα αφου σου αρεσει κ μπορεις μαγκια σου..βεβαια το πιο σημαντικο για μενα ειναι να μην καμπουριαζεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Τι σημασια εχει το υψος σου;.... ηδη θα περνας πολυ κοσμο, τι πειραζει να περνας λιγους ακομα;... :P Το θεμα ειναι να σου πηγενουν και να νιωθεις εσυ ανετα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
αν αρεσει σε εσενα μην κολλας καθολου :) δεν εχει σημασια το υψος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
αμα σου πανε σιγα το θεμα!!! μονο πες μας τι καιρο εχει εκει πανω:P:P:P


δηλαδη αμα σταθεις διπλα μου θα μου ριχνεις 22 ποντους??:redface::redface::redface::whistle::eek::worry::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkstar

Νεοφερμένος

Η Darkstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Αφού έχεις το περπάτημα και εσένα σου αρέσουν δεν υπάρχει λόγος να μην τα φοράς..Δεν παίζει ρόλο το ύψος αλλά αν μπορείς να το υποστηρίξεις.Εγώ δεν τα πολύ φοράω οχι επειδή είμαι ψηλή (1,65) αλλά επειδή είμαι αδύνατη και σίγουρα φαίνομαι πιο λεπτή με τακούνια..Δεν με κολακεύουν καθόλου..Αλλά το ύψος δεν είναι θέμα..Μην κολλάς..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Τι σημασια εχει το υψος σου;.... ηδη θα περνας πολυ κοσμο, τι πειραζει να περνας λιγους ακομα;... :P Το θεμα ειναι να σου πηγενουν και να νιωθεις εσυ ανετα



αχα δεν το ειχα σκεφτει ποτε ετσι!!!!:hmm:
ενδιαφερουσα αποψη!

αμα σου πανε σιγα το θεμα!!! μονο πες μας τι καιρο εχει εκει πανω:P:P:P


δηλαδη αμα σταθεις διπλα μου θα μου ριχνεις 22 ποντους??:redface::redface::redface::whistle::eek::worry::hmm:


ξερω ενα ωραιο μαγαζι που πουλαει κατι νεα μοντελακια κοθορνους,απιστευτα!!!!:clapup:
ελα αλεξανδρε! μια χαρα ειναι το υψος σου!!!! και δεν φοραω 12ποντα ουτε για να παω στο περιπτερο ,ουτε για να παω για καφε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
αχα δεν το ειχα σκεφτει ποτε ετσι!!!!:hmm:
ενδιαφερουσα αποψη!

Ολες μου οι αποψεις ειναι ενδιαφερουσες... :P

Στην τελικη ολο ακουω θετικα σχολια για της ψηλες κοπελες, εσυ που κολισες και φοβασε να φαινεσε ακομα πιο ψηλη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Ολες μου οι αποψεις ειναι ενδιαφερουσες... :P

Στην τελικη ολο ακουω θετικα σχολια για της ψηλες κοπελες, εσυ που κολισες και φοβασε να φαινεσε ακομα πιο ψηλη;




μεχρι ενα σημειο εχεις δικιο.
πολλοι θεωρουν τις ψηλες πιο εντυπωσιακες,ωστοσο δεν εχει την ιδια αποψη η καθε ξαδερφη μου πχ η οποια ειναι 1,60 και φοραει ψηλα παππουτσια για να δειχνει πιο ψηλη.
αυτη θα με σχολιασει αρνητικα γιατι......υπαρχουν πολλα γιατι!
γιατι ισως ζηλευει κτλπ κτλπ.....και εχω ακουσει πολλα σχολια μην νομιζεις........κανενας δεν ξερει τι μπορει να σκεφτεται ο αλλος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
μεχρι ενα σημειο εχεις δικιο.
πολλοι θεωρουν τις ψηλες πιο εντυπωσιακες,ωστοσο δεν εχει την ιδια αποψη η καθε ξαδερφη μου πχ η οποια ειναι 1,60 και φοραει ψηλα παππουτσια για να δειχνει πιο ψηλη.
αυτη θα με σχολιασει αρνητικα γιατι......υπαρχουν πολλα γιατι!
γιατι ισως ζηλευει κτλπ κτλπ.....και εχω ακουσει πολλα σχολια μην νομιζεις........κανενας δεν ξερει τι μπορει να σκεφτεται ο αλλος!
σημασια εχει εσυ να νιωθεις ομορφα :) οχι οι αλλοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
μεχρι ενα σημειο εχεις δικιο.
πολλοι θεωρουν τις ψηλες πιο εντυπωσιακες,ωστοσο δεν εχει την ιδια αποψη η καθε ξαδερφη μου πχ η οποια ειναι 1,60 και φοραει ψηλα παππουτσια για να δειχνει πιο ψηλη.
αυτη θα με σχολιασει αρνητικα γιατι......υπαρχουν πολλα γιατι!
γιατι ισως ζηλευει κτλπ κτλπ.....και εχω ακουσει πολλα σχολια μην νομιζεις........κανενας δεν ξερει τι μπορει να σκεφτεται ο αλλος!


Αν σε ανυσηχει το τι θα πει η καθε κοπελα η οπια νιωθει κομπλεξικα επειδη εσυ εισαι πιο ψηλη, ο μονος τροπος να μην πει κατι αρνητικο ειναι να καμπουριασεις ωστε να εισται στο ιδιο υψος, οπου και παλι θα σχολιασει την καμπουρα σου, οποτε μην σε ενδιαφερει τι θα πει η καθε κομπλεξικη ξαδερφη... Τα ατομα που θα κατσουν να σχολιασουν αρνητικα ειναι αυτα που θελουν να σχολιασουν και οτι και αν κανεις κατι θα βρουν! Μην ασχολισε με το τι τροφη θα τους δωσεις η δεν θα τους δωσεις, κανε αυτα που θες εσυ για να νιωθεις εσυ καλα και αστους να βρουν αυτοι τι θα σχολιασουν.

Ενας λογικος ανθρωπος απλα θα δει οτι εισαι πολυ ψηλη! Απο εκει και περα μπορει να ειναι απο αυτους που εντυπωσιαζονται και να πει "Ω, μα τι υπαρξη η Κατοτενια!" μπορει και να ειναι απο αυτους που δεν εντυπωσιαζονται να μην ασχολιθουν η να μην προσεξουν καν το υψος σου (Καλα, δυσκολο να μην προεξει το 1.90... :p θα πρεπει να ειναι 2μετρα... :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,424 μηνύματα.
Σίγουρα κανείς δεν μπορεί να σταματήσει μια ψηλή από το να φορέσει ψηλά παπούτσια. Εμένα τουλάχιστον κανείς δεν με σταμάτησε, εκτός αν εξαιρέσεις το μισοβγαλμένο στρίνγκ μου δίπλα σε μια χελώνα καρέτα-καρέτα στη Ζάκυνθο, μαζί με ένα μπουκάλι Haig καρφωμένο στον οισοφάγο μου ώστε να τροφοδοτεί ακαταπαύστα το ανυπέρβλητο αίσθημα εθισμού στην C2H5OH. Τα παπούτσια τουλάχιστον ήταν ακόμα στη θέση τους όταν τελείωσα να καταπίνω.:redface:

Από την άλλη πλευρά μπορώ να σου διηγηθώ μια ιστορία με κάτι αντικαθεστωτικούς στη Βεγγάζη που με κυνηγούσαν μες τη μαύρη νύχτα γιατί από το ψηλό τακούνι με πέρασαν για γκαμήλα. Η τύχη μου βέβαια δεν ήταν καλύτερη με τους Κανταφικούς γιατί εκείνοι με πέρασαν για στύλο και προσπάθησαν να μου κρεμάσουν την πράσινη σημαία της επανάστασης. Ότι μπορεί κανείς κάνει...:(

Γκαμήλα είπα και θυμήθηκα εκείνη τη σπυριάρα την αγγούρω στο Λύκειο που με συναγωνιζόταν πάντα για το ποιά θα βάλει το πιό μακρύ τακούνι. Μαρία Γκαμήλα του Κάκτου και της Άμμου (σπουδαίοι γονείς, εργάτες στη σκληρή βιοπάλη των CEOs σε μεγάλη πολυεθνική με παχυλό μισθό). Κάποτε είχε τα γενεθλιάκια της θυμάμαι, ένα βράδυ που βρεχε, που βρεχε μονότονα, έφυγες αγάπη μου, ποιός σε πήρε να ξερα και να τον εσκότωνα (εκείνη την είχε πάρει η μισή έρημος... εεε το μισό σχολείο ενοούσα. Το άλλο μισό δε χώραγε!:().....

Α ναι, ένα βράδυ που βρεχε, που βρεχε μονότονα, έφυγες αγάπη μου, ποιός σε πήρε να ξερα και να τον εσκότωνα, έβαλε κάτι επίχρυσες γόβες με ένα τακούνι μεγαλύτερο κι από το λιθρίνι μου πριν την αλλαγή φύλου...

Ποιά ήτο η κατάληξις; Τη χτύπησε κεραυνός. Ήταν πιό ψηλή κι από εκείνη τη λεύκα στο διπλανό νεκροταφείο. Εκεί τη θάψανε τη σκρόφα, μαζί με τις γόβ... όχι, άσε, αυτές τις πήρα εγώ κρυφά όταν τη φορτώνανε στο ασθενοφόρο. Τι να φορτώσεις δηλαδή, 100 κιλά ξύγκι το κορμί, άλλα 100 το σμήγμα από τα σπυριά, σύνολο 200 (τα βλέπω και βάζω άλλα 50 είπε ο Σουγκλάκος όταν είδε το νεο στις ειδήσεις, καλή του ώρα εκεί που είναι, μιας και τον είχα δει στην Ομονοια πριν πεθάνει, στον ΗΣΑΠ να παίρνει το τρένο.)

Αναπόφευκτα δε, επέρχεται η ουσιώδης ερώτησις, τι νόημα μπορούν να έχουν όλες αυτές οι ιστορίες. Βαρυσήμαντο. Σαν τα κιλά της αγγούρως. Ποτέ δεν ξέρεις τι κακοτυχία μπορεί να σου συμβεί. Ένα απρόσμενο μπήξιμο από το μανουάλι του παπά, ή ένα ζωηρό παιδάκι που μπορεί να σου πετάξει ένα κουφέτο και να σου βγάλει το μάτι (ενώ αν είσαι τάπα θα περάσει απο πάνω). Και ξέρεις τι λένε, καλύτερα να σου βγούν τα μάτια στο κρεβάτι παρά στην εκκλησιά. Ποιός τον ακούει μετά το Θεο όταν θα μυξοκλαίει. Τις προάλλες φύσηξε τη μύτη του και ο Άγιος Πέτρος του φώναξε "Το καλύτερο κομμάτι πετάς ρε boss..."

Ωραία λοιπόν, καταλήγω σε μια γνώμη να ησυχάσει και το πλήθος που ήδη διαρρηγνύει τα ιμάτιά του από την πρότερη θρησκευτική αναφορά μου. (Worshipperjesus μην γελάσεις άμα μπεις ποτέ σε αυτό το θέμα, είμαι πιστός θαυμαστής του Αφεντικού:redface:) Η γνώμη μου είναι κάθετη στο να μην βάλεις τα τακούνια. Γιατί; Γιατί θα είμαι κι εγω σ' αυτό το γάμο ρε με τη γόβα της νεκρής ξύγκως!!! Ναι, της ξύγκως. Τακατούκα τακατούκα θα ακούς το χρυσαφένιο μου γοβί και θα εύχεσαι να ήσουν ο κουμπάρος για να με πάρεις αγκαλιά πάνω σε μαγικά χαλιά, σε μαγικά χαλιά.... Α στα διάλα... Συγχίστηκα!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antoni Gaudi

Νεοφερμένος

Ο Antoni Gaudi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Αν ξέρεις να τα περπατήσεις και να τα υποστηρίξεις, εγώ είμαι υπέρ.

Δεν είναι σωστό να κομπλεξαριζόμαστε και για τα προτερήματά μας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Εύη εγώ πραγματικά μπορώ να σε καταλάβω. Δέχομαι πολλά αρνητικά βλέμματα όταν φοράω τακούνια. Αλλά ΔΕ μασάμε, σε όποιους αρέσουμε:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros332

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 277 μηνύματα.
εγω ηξερα μια γυρω στο 1.80 που φοραγε κατι 10ποντα και γινοταν τεραστια ....δεν ξερω ηταν πολυ πολυ ψηλη ......
Α!! και δεν ξερω και κατα ποσο βολευει να εχει μια κοπελα τετοιο υψος και να περπαταει και πανω σε τακουνια!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Αν νιώθεις άνετα και όμορφα γιατί να μη βάλεις;
Όσο για τον κόσμο, αν θέλει, θα βρει να σχολιάσει ακόμα και την τρίχα από το μαλλί που θα πετάει. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
ναι εχετε δικιο!!!
ετσι και αλλιως ειναι τοσο παραξενοι π κατι θα βρουν να σχολιασουν......εγω θα τα βαλω και σε οποιον αρεσω!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orkisious

Νεοφερμένος

Η Χριστοφυλλιά Όρκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Αν περπατάς μια χαρά φορώντας τα, δε θα έπρεπε να σε ενδιαφέρει η γνώμη των άλλων. Σίγουρα μία τόσο ψηλή κοπέλα δεν περνάει απαρατήρητη αλλά αυτό δεν είναι απαραίτητα κακό. Και πίστεψε με, αν υπάρξουν κακεντρεχή σχόλια θα είναι είτε από κοντούλες που βαθιά μέσα τους εύχονται για λίγα παραπάνω εκατοστά είτε από ψηλές που δεν έχουν οι ίδιες το κουράγιο να φορέσουν τακούνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top