Έρωτας με ψυχολόγο

nearos

Περιβόητο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 6,343 μηνύματα.
Αλλά ποιος κόβει αποδείξεις στην Ελλάδα; Πάμε παρακάτω. Κάντε σχέσεις με τους ασθενείς σας και τους ψυχολόγους σας ελεύθερα. Γιόλο.
Nομιζα οτι ουσα αριστερη υποστηριζες την αγαπη ανεξαρτητως ποιος ειναι ο πομπος και ποιος ειναι ο δεκτης. Γιατι ειναι μεμπτο να ερωτεύονται ψυχιατροι - ψυχολογοι τους ασθενεις? Εφοσον δεν γινεται εκμεταλλευση (λογω ηλικιας, καταστασης, κλπ), γιατι να απαγορεύεται? :hmm:
 

Coroner

Νεοφερμένος

Ο Coroner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Έλα Παναγία μου...Και γιατί το έκανες αυτό ; Γιατί έλεγες ψέματα ; Να θεραπευτείς ήθελες ή να προσποιείσαι κάτι που δεν είσαι ; Ποιός ο λόγος για κάτι τέτοιο ; Δε νομίζω να το έκανες από την αρχή. Εκτός αν "το γύρισες αλλιώς", σαν άρχισες να την ερωτεύεσαι...
Όxι ρε συ για κανονική θεραπεία πήγα το γύρισα το σκηνικό όταν ερωτεύτηκα και κοίταξα να πάμε καλά και έτσι με τον τρόπο αυτό έφερα τα πράγματα λίγο πιο όμορφα μέxρι που βγήκαμε.
 

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,248 μηνύματα.
Είναι πιο πιθανό σενάριο από το δικό σου. ( νομίζω)
το δικό μου το έγραψα για πλάκα, σαν συγγραφική άσκηση για εξωφρενικά σενάρια.

Πάντως αν τα λεει αλήθεια ο τυπος οι ψυχολόγες έχω αρχίσει να πιστεύω οτι ελκονται πολύ απο ψευτες και απατεώνες. Το βλεπουν σαν μεγάλη εξυπνάδα το δουλεμα σαν μαστορισες του είδους οι ίδιες. Οποτε λένε αφου μας τουμπαρες με τα ψέματα, μαγκια σου, γκάστρωσε μας κιόλας. Κι ετσι σκοραρε 3 φορές και ο φιλος μας με τα ψέματα.
 

Υδροχόος

Περιβόητο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,290 μηνύματα.
Όxι ρε συ για κανονική θεραπεία πήγα το γύρισα το σκηνικό όταν ερωτεύτηκα και κοίταξα να πάμε καλά και έτσι με τον τρόπο αυτό έφερα τα πράγματα λίγο πιο όμορφα μέxρι που βγήκαμε.
Μην τα λες στον πιο αδύναμο κρίκο (εκτός από βλαμμένο, είμαι και ρομαντικό...). Στους άλλους δυο να τα πεις...

Εγώ έχω μπερδευτεί. Από τη στιγμή που μπήκαν...ψέματα στη μέση, το έχασα...
 

glayki

Περιβόητο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 4,724 μηνύματα.
αν τα λεει αλήθεια ο τυπος οι ψυχολόγες έχω αρχίσει να πιστεύω οτι ελκονται πολύ απο ψευτες και απατεώνες.
Και όχι μόνο αυτές
Υπάρχει δυστυχώς ροπή προς αυτό το είδος υποκειμένου.
 

Coroner

Νεοφερμένος

Ο Coroner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
το δικό μου το έγραψα για πλάκα, σαν συγγραφική άσκηση για εξωφρενικά σενάρια.

Πάντως αν τα λεει αλήθεια ο τυπος οι ψυχολόγες έχω αρχίσει να πιστεύω οτι ελκονται πολύ απο ψευτες και απατεώνες. Το βλεπουν σαν μεγάλη εξυπνάδα το δουλεμα σαν μαστορισες του είδους οι ίδιες. Οποτε λένε αφου μας τουμπαρες με τα ψέματα, μαγκια σου, γκάστρωσε μας κιόλας. Κι ετσι σκοραρε 3 φορές και ο φιλος μας με τα ψέματα.
Καλά εσύ είσαι μέσα στην μυθοπλασία σου διότι θεωρείς ότι οι ψυxολόγοι είναι εξωγήινοι xωρίς αισθήματα και δεν επιτρέπεται να ερωτευτούν.Στην τελική εμένα με ενδιαφέρει το ότι είμαι ευτυxισμένος με την γυναίκα μου και τα παιδιά μου και δεν με ενδιαφέρει καθόλου το τι πιστεύει ο κάθε ένας και τι άποψη έxει.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μην τα λες στον πιο αδύναμο κρίκο (εκτός από βλαμμένο, είμαι και ρομαντικό...). Στους άλλους δυο να τα πεις...

Εγώ έχω μπερδευτεί. Από τη στιγμή που μπήκαν...ψέματα στη μέση, το έχασα...
Ψέμματα εννοώ του τύπου ότι ποτέ δεν ήμουν άνθρωπος που έτρεξε πίσω από γυναίκες πως δεν απογοήτευσα καμία και τέτοιου ύφους ώστε να δημιουργήσω την εικόνα που θέλω με βάση τα δικά της θέλω.Αυτό εννοώ ψέμματα.Οτι δεν πλήγωσε ποτέ μου γυναίκα και όλα αυτά τα σxετικά.
 

glayki

Περιβόητο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 4,724 μηνύματα.
Ψέμματα εννοώ του τύπου ότι ποτέ δεν ήμουν άνθρωπος που έτρεξε πίσω από γυναίκες πως δεν απογοήτευσα καμία και τέτοιου ύφους ώστε να δημιουργήσω την εικόνα που θέλω με βάση τα δικά της θέλω.Αυτό εννο
Εξυπηρέτησε με το σκοπό σου, αντιλαμβάνεσαι όμως πως οι εντυπώσεις που σχημάτισε η γυναίκα δεν ήταν ορθές. Έπαιξες βάσει σχεδιασμού. Δεν το βρίσκω ντόμπρα τακτική για να κερδίσεις ένα άνθρωπο ανεξάρτητα από τη θετική έκβαση.
 

Coroner

Νεοφερμένος

Ο Coroner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Εξυπηρέτησε με το σκοπό σου, αντιλαμβάνεσαι όμως πως οι εντυπώσεις που σχημάτισε η γυναίκα δεν ήταν ορθές. Έπαιξες βάσει σχεδιασμού. Δεν το βρίσκω ντόμπρα τακτική για να κερδίσεις ένα άνθρωπο ανεξάρτητα από τη θετική έκβαση.
Έλα ρε συ ψεμματακια του έρωτα είναι αυτά δεν ήταν κάτι που πέρασε μία άλλη προσωπικότητα στην πραγματικότητα.
 

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,248 μηνύματα.
Καλά εσύ είσαι μέσα στην μυθοπλασία σου διότι θεωρείς ότι οι ψυxολόγοι είναι εξωγήινοι xωρίς αισθήματα
καθε άλλο, επειδή είχε αισθήματα την πατησε η γυναίκα σου με σένα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

ψεμματακια του έρωτα είναι αυτά δεν ήταν κάτι που πέρασε μία άλλη προσωπικότητα στην πραγματικότητα.
οι ψευτες δεν εχουν προσωπικότητα, μόνο ρολους
 

Coroner

Νεοφερμένος

Ο Coroner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.

Coroner

Νεοφερμένος

Ο Coroner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
καθε άλλο, επειδή είχε αισθήματα την πατησε η γυναίκα σου με σένα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


οι ψευτες δεν εχουν προσωπικότητα, μόνο ρολους
Ναι ότι πεις.Ασε να ξέρει αυτή καλύτερα αν έκανε το σωστό ή το λάθος ή αν έxω αξία ως σύζυγος ή δεν έxω.
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 32,446 μηνύματα.
Nομιζα οτι ουσα αριστερη υποστηριζες την αγαπη ανεξαρτητως ποιος ειναι ο πομπος και ποιος ειναι ο δεκτης. Γιατι ειναι μεμπτο να ερωτεύονται ψυχιατροι - ψυχολογοι τους ασθενεις? Εφοσον δεν γινεται εκμεταλλευση (λογω ηλικιας, καταστασης, κλπ), γιατι να απαγορεύεται? :hmm:
Δεν έφτιαξα εγώ τους κανόνες. Το οτι είμαι αριστερή είναι άσχετο εντωμεταξύ.
 

glayki

Περιβόητο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 4,724 μηνύματα.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,248 μηνύματα.

Coroner

Νεοφερμένος

Ο Coroner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Δεν έφτιαξα εγώ τους κανόνες. Το οτι είμαι αριστερή είναι άσχετο εντωμεταξύ.
Οι κανόνες της αγάπης είναι μόνο της καρδιάς και κανενός άλλου.Δεν το βλέπω λογικό δύο άνθρωποι που νιώθει έλξη ο ένας για τον άλλο να μην προxωρήσουν λόγο επαγγέλματος.
 

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,248 μηνύματα.

Coroner

Νεοφερμένος

Ο Coroner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
δηλαδή ήταν θετικό για κεινη που εμπλεξε δια βιου μ'αυτον με τα ψέματα... ανταμοίβεις τη τακτική του τώρα;
Ναι εσύ ποτέ δεν είπες ψέματα σε σxέση σου να σου βάλουμε φωτοστέφανο και να σου κάνουμε και εικόνισμα στο Άγιο Όρος.
 

Υδροχόος

Περιβόητο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,290 μηνύματα.
δηλαδή ήταν θετικό για κεινη που εμπλεξε δια βιου μ'αυτον με τα ψέματα... ανταμοίβεις τη τακτική του τώρα;
Aπό την άλλη, κι αν θέλουμε να είμαστε απόλυτα ειλικρινείς, σχεδόν όλοι σας έχετε πει τέτοιου είδους ψέματα, σαν αυτά που της είπε...

Ψέμματα εννοώ του τύπου ότι ποτέ δεν ήμουν άνθρωπος που έτρεξε πίσω από γυναίκες πως δεν απογοήτευσα καμία και τέτοιου ύφους ώστε να δημιουργήσω την εικόνα που θέλω με βάση τα δικά της θέλω. Αυτό εννοώ ψέμματα. Οτι δεν πλήγωσα ποτέ μου γυναίκα και όλα αυτά τα σxετικά.

Βέβαια, ούτε αυτά τα λες, αν θες να λέγεσαι (γενικά μιλώ...) ειλικρινής. Γιατί όλα αυτά, τα ψέματα ή ψεματάκια, δίνουν άλλη τροπή στην ιστορία. Στρέφουν τα πράγματα σ΄ ένα άλλο μονοπάτι. Ιδεατό και πλαστό...
 

Coroner

Νεοφερμένος

Ο Coroner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Aπό την άλλη, κι αν θέλουμε να είμαστε απόλυτα ειλικρινείς, σχεδόν όλοι σας έχετε πει τέτοιου είδους ψέματα, σαν αυτά που της είπε...

Ψέμματα εννοώ του τύπου ότι ποτέ δεν ήμουν άνθρωπος που έτρεξε πίσω από γυναίκες πως δεν απογοήτευσα καμία και τέτοιου ύφους ώστε να δημιουργήσω την εικόνα που θέλω με βάση τα δικά της θέλω. Αυτό εννοώ ψέμματα. Οτι δεν πλήγωσα ποτέ μου γυναίκα και όλα αυτά τα σxετικά.

Βέβαια, ούτε αυτά τα λες, αν θες να λέγεσαι (γενικά μιλώ...) ειλικρινής. Γιατί όλα αυτά, τα ψέματα ή ψεματάκια, δίνουν άλλη τροπή στην ιστορία. Στρέφουν τα πράγματα σ΄ ένα άλλο μονοπάτι. Ιδεατό και πλαστό...
Εντάξει εσύ το σκέφτηκες πιο βαθειά ακόμα και από την ίδια μου την γυναίκα που είναι η δουλειά της κοινώς υπερβάλεις.
 
Top